Reklama

Reklama

Najsledovanejšie žánre / typy / pôvody

  • Animovaný
  • Dráma
  • Komédia
  • Akčný
  • Dokumentárny

Recenzie (5 191)

plagát

Hypnotik (2023) 

České prímitívne skurvené hovädo, až tak hulíš amriecké kockoty, že som nenašie tento fillm? CCjb ?-D

plagát

Griffinovci - Season 19 (2020) (séria) 

Jedna z najslabších sérií obsahuje paradoxne aj jednu z úplne najlepších epizód celého seriálu, PeTerminator. Ako to pri tak dlho vysielaných seriáloch býva tvorcom pomaly dochádzajú nápady, niektoré vtipy sa už opakujú, stále sa však nájdu nadpriemerné časti ako spomínaný PeTerminator, And then there´s Fraud či Family Cat.

plagát

Griffinovci - PeTerminator (2021) (epizóda) 

Tak táto paródia na Terminátora to bolo niečo úžasné, s iba niekoľkými slabšími momentmi. Napriek tomu že sa vysmievajú môjmu obľúbenému filmu z detstva opäť plný počet, toto mladšie generácia nemá šancu pochopiť. po slabšom úvode sú Griffinovci späť v plnej sile a tentokrát pobaví aj vtip na úkor Trumpa, Eric je prezidentom v roku 2060. Takto nenútenekeď je niečo vložené je to naozaj vtipné.

plagát

Griffinovci - And Then There's Fraud (2021) (epizóda) 

Tak tá Hudson Brothers znelka nemala chybu, Meg si išla svoje a Peter s Chrisom ukázali že ľudia uveria tomu čomu chcú veriť. Vďaka nápadu so suvenírmi plný počet.

plagát

Griffinovci - Boy's Best Friend (2021) (epizóda) 

Brian si obľúbi syna svojej priateľky a Joe zdetí po svojom strýkovi veterána. Jedna z menej vtipných avšak o to milších epizód. Ak by sa celý seriál niesol v tomto duchu asi ny som ho vzdal skôr, takáto milá epizóda však raz za čas padne vhod.

plagát

Tin & Tina (2023) 

Potom ako som si prečítal popis filmu mi bolo úplne jasné že po tomto filme pôjde ultraliberálny Netflix ako pes po údenom. Nábožensky založené deti vychované v kláštore, pár, ktorá nemôže mať deti a je pochopiteľne biely, potrat v štýle moja maternica moje rozhodnutie natočený v katolíckom Španielsku, to si nemohli nechať újsť. Popisovať dej filmu príliš netreba, deti fanatici z pochopiteľne kresťanského kláštora (ešte aby tak moslimovia postavili sirotčinec, šak deti môžu pracovať na plantážach s makovicami (respektíve slúžiť postarším bradatým ujkom aj na iné veci, od útleho veku :-D) sa snažia zvyknúť na nové prostredie ale od začiatku to nie je podľa predstáv MAČKY predstavenej. Teraz nemyslím tú z kláštoru, ale mačku domácu predstavenú. Samozrejme ultraliberálny fanatizmus nezabudne na šikanu, deti sú vykreslené ako iní fanatici, avšak vedú konverzácie absolútne neprimerané ich veku, odhliadnuc od odriekania písma. Top momenty filmu za ktoré dávam hviezdičku naviac - moje bábätko si vyberie náboženstvo keď vyrastie, už je iná doba a batoľa si prdne (asi sa mal človek zasmiať), mladá sebavedomá žena sa pri stole nestará o dieťa ale žere ten koláč nech má ešte o čosi tlstejšiu tú riť, nech sa jej potom dobre serie a medzi rečou utrúsi že si tesne po pôrode rýchlo nájde prácu, hold feminizmus a nebude si užívať váľanie šuniek za peniaze pracujúcich. Nakoniec olídne 4* pretože po hudobnej stránke je to zvládnuté dobre, filmy ako Sklenený dom, Dobrý synček, Sirota či Mama pôvodná verzia majú niečo do seba a aj keď v tomto prípade sa výrazný zvrat nekonal 40% je vzhľadom k tomu aké bludy sa točia posledné roky pomerne málo. A záverom iba potvrdím konštatovanie Arsenala83, tento film o horor ani nezavadil. A že sa nepochybne nájde český truhlík ktorý úplne pochopí prečo sa deti tak chovali, kvôli kresťanskej výchove k tomu asi iba toľko. MJa napríklad presne viem prečo sa každý lioberál správa ako idiot. Jemu tiež na krúžkoch a táboroch vedúci pchajú...ale nie do hlavy. :-D

plagát

Walking Dead - Istá záhuba (2020) (epizóda) 

Môžem iba súhlasiť s BrooksW.Here, toto sa vyrovnalo najlepším epizódam tých najlepších seriálov a nakoľko komentár pridávam po ďalších štyroch zhliadnutých epizódach iba môžem potvrdiť že takto mohlo celé TWD skončiť...vôbec šepkári a Alfa aj Beta patria k tým najviac sympatickým záporným postavám v seriálovom svete.

plagát

Griffinovci - Pawtucket Pat (2020) (epizóda) 

19 minút autori húlia liberálne klády a ako súčasť neoliberálnej agitky už neprodukujú satirický seriál, aj keď je výber témy na danú dobu aktuálny. Čonatom že sa v závere, počas 2 miút akože zamyslia nad tým že neexistuje žiaden film v ktorom by si lberálne hovädo vtúpilo do svedomia a uznalo že pravdu môže mať aj republikánsky, teda pravicový volič. Týmto táto agitka vyznela ešte smiešnejšie a aktuálnych 64% je ešte príliš zhovievavých. Kde sú starí dobrí Griffinovci a ich bird, bird, bird...

plagát

Griffinovci - Wild Wild West (2020) (epizóda) 

Voľby starostu, biely muž Peter má malý penis, keby boli v politike iba ženy nebolo by vojen, hladomoru, dokonca ani sucha, záplav, dňa či noci, voliť bolo neskutočných 62 ľudí (nie percent obyvateľov), stále tie isté liberálne sračkoidné debility ktoré vytierajú tie najtupšie bezmozgy posledných 10 rokov dennodenne sa odrazili aj na percentách seriálu Family Guy. Klesol aj počet hodnotení, ale nakoľko nie je dabing tak to je pochopiteľné, pokles kvality je odrazom sračkoidného obdobia týchto dní...

plagát

Griffinovci - Meg's Wedding (2020) (epizóda) 

Čo za ultraliberálny dement naparí odpad paródii na Krstného otca v predchádzajúcej epizóde ale 4* dá tejto iba preto že sa v nej zosobáši chlap s chlapom...tak už aj Family Guy postihol osud s trápnou vnútornou potrebou liberálneho odpadu ľudskej spoločnosti tlačiž všade LGBT, fašizmusizmus, klitorisicizmus a pochopiteľne anti kresťanský dementizmus doplnený lízaním rite Obamovcom a urážaním trumpa...úbohé. Nebyť paródie na Westworld a spomínaného Krstného otca tak prvých 6 epizód tejto série je iná bieda.

Ovládací panel
189. naj používateľ Slovensko
28 bodov