Annabelle 3: Návrat

• Česko Annabelle 3 (viac)

Príbeh o zlovestnej bábike zo sveta filmov V zajatí démonov prichádza vo svojom treťom pokračovaní. Tentokrát sú démonológovia Ed a Lorraine Warrenovci pevne odhodlaní zabrániť ďalšiemu nešťastiu a zlom posadnutú bábiku si prinášajú do svojho domu. V uzamknutej izbe, plnej artefaktov, ju s požehnaním kňaza bezpečne uložia za posvätené sklo vitríny. Čaká ich však nekonečná noc hrôzy, lebo Annabelle prebudí zákerných duchov v miestnosti, ktorí si vyhliadli novú obeť – desaťročnú Judy, dcéru Warrenovcov, a jej kamarátky. (Continental film)

bourec

Zase zůstanu na třech.ten film má fakt perfektní vizuál,a strašidelnejch scén je tam opravdu dost.ale když to skončí,máte pocit,že je to o ničem.Zbytečný.Prostě průměr.Začněte fakt točit horory pro dospělý,ať seru strachy.Jinak na to seru.50%. ()

dubinak

Člověk by řekl, že po k zblití příšerné jedničce, jsme se s druhým dílem postavili na nohy a už se do stejných sraček nedostaneme. No, heleme se, není to tak úplně jistý a já mám zase deja vu, kdy jsem se u prvního dílu v kině chtěla sebrat a odejít. Proč má někdo zapotřebí točit tak brutálně nudný filmy? Mně třeba absolutně nezajímají nikam vedoucí dialogy pubertálních holomků, kteří polovinu filmu řeší, kdo se komu víc líbí? Jako vážně už tvůrci hororů neumí napsat ten scénář alespoň trochu na rozumné úrovni a mají potřebu diváky unudit k smrti, popřípadě rozesmát nad ubohými digitálními triky, jež v dnešní době dosahují už autentického levelu? Tenhle díl byl snad ještě mnohem horší než ten první, ale Dauberman má štěstí, že už jsem na něj radši zapomněla. Scény totálně o hovně, atmosféra nula, herecky se mělo co zlepšovat a celej ten feel okolo mi přišel dost lacinej a bez jediné snahy alespoň jednou zaujmout něčím novým. Byla tam asi jen jedna jediná lekačka, která by stála za zmínku, ale jinak se ukoušete nudou. Nechápu, že na to urvali ještě Farmigu s Wilsonem. Zbytečně vyhozené peníze. ()

MzK

viděno v kině na čsfd projekci. Horor ve kterém nikdy nikdo neumře. (kromě slepice). Ani moc lekání nebylo. 3/5. ()

Juto

Dosť dobre. Od začiatku až po koniec filmu som bol napätý ,čo na mňa z plátna kina húkne . Hudba dobre vytvára hrôzostrašnú atmosféru. 6/10 ()

PROCESOR

Annabelle, byla značka ba dokonce kult co fungoval pro hororový fanoušky co mají rádi starou dobrou školu a ne řezničinu. Ale tenhle třetí díl je výsměch, počáteční hodinová nuda a na závěr pár lekaček, jako sorry, pod takovou značkou, jako je Annabelle si představuji něco jiného… ()

PavelVanekArt

Jenom filler, který vyplňuje hluchá místa v Konjůring vesmíru. A navíc špatný filler. Cliché střídá cliché a jestli tahle panenka někoho děsí, nedej bože baví, tak je mi ho líto. Generický brak. S dobrým vizuálem a zvukem. 2* a.k.a 30% ()

CinemaRanger

Po podprůměrné jedničce a po vcelku vydařené dvojce mohla být trojka skvělým zakončením, ale ne. Absolutně nechápu rating. 15+ je zbytečný, protože se tu nic moc neděje a myslím, že kdyby byl 12+ tak by se vlastně nic nestalo. Ani jednou jsem se nelekl a ani celkově to ve mně nebudilo pocit strachu nebo nebezpečí. Nuda a nuda. 3x mi trvalo to dokoukat, protože jsem usínal. ()

Radiq odpad!

Zase ta trapná panenka, která se pohybuje jen když ji nikdo nevidí... Ale v tomhle díle ani tak nejde o panenku - spíš mi to přijde jako takovej rozcestník pro několik dalších spin-offů v tomto univerzu. I když jsem vlastně pořádně nepochopil, odkud se všichni ti démoni vlastně berou. Už od začátku mi myslenka hororové panenky přišla vtipná, pak trapná a teď úplně na hromadu hnoje. Prej z ní čiší čiré zlo, ale pro mě to byla spíš čirá sračka - i když čirá sračka je nesmysl - a tak jsem se u toho aspoň snažil cítit hnědě. Nevylekalo by mě ale nic. Hororové stavy mají být asi navozeny neustálým řvaním, digitálníma psama, lekačkama pro ty, co to nečekají a tím, že tam nikoho nezabijou? Teda první hodinu se tam snad nic neděje. A tu druhou to stojí za prd. Docela sympatičtí herci a taková blbost. Bojím se, že natočej 4ku. ()

Sabrewulf odpad!

Pořád ta stejná písnička. Čistě pozérské strašení, které z pohledu duchů nemá žádnou logiku a je jen na efekt pro efekt, hloupé chování postav (jste v domě lovců duchů a skříňku s cedulí NEOTVÍRAT rozhodně otevřete) a v neposlední řadě opět retardované zlé síly, které na konci udělají něco (v tomto případě vysávání duše), co mohli udělat hned na začátku, ale to by ten film měl 10 minut, že? Pásová výroba bez chuti. ()

sugythesugar

Asi najlepší diel série, či to je pochvala to už nechám na iných :D Ale inak poctivá atmosféra (od polky), vela prekvapivo zábavných momentov (ktoré ako dúfam mali byť zábavné) pár pekných zivuálnych hračiek. Neurazitelný horror aj keď sa pri ňom báť nebudete :D 6-7/10 ()

Matej.Hess

Z první hodiny filmu byla fajn komedie, následně se zde dějí věci, u kterých máte pocit, že koukáte na něco co jste už viděly, což připomínalo slátaninu několika filmů v jednom.Neumírá se tu vůbec oproti druhé Annabelle, lekačky tu taky pořádně nejsou... pro mě 40% ()

chelseaman22 odpad!

Pokud má vzniknout nový žánr, tj. horor po děti pod deset let, tak Annabelle je vizionářem, kterého leckdo nepochopí. odpad! Celosvětový příjem k 18. 10. 2019: $228,552,591, což je 7,14 násobek rozpočtu ()

filmmovier

V rámci celého Conjuringu je to pořád čím dál tím víc stejné. FIlmy jsou bez jakékoliv inovace a sází na osvědčenou jistotu bez jakéhokoliv zajímavého nápadu navíc. Jenže překvapivě, na mně to pořád funguje. Filmy na více než jedno shlédnutí to opravdu nejsou, ale na jedno podívání vlastně proč ne, protože v současnosti lepší horory na skladě fakt nejsou. V rámci univerza je to fakt jeden z těch lepších filmů, a pokud jde o trilogii, nejlepší je sice pořád dvojka (které jsem dal 5*), ale tohle je také velmi dobré, protože se to snadno mohlo zvrtnout v komedii a lá Anabelle 1. Tohle má jeden jediný uzavřený barák, nádherné puberťačky, skvělou atmosférou, fungující lekačky a pár velice zajímavých démonů a nějaký ten nápad se taky občas objeví. Anabelle je skvělá, Warrenovi jsou tady víc, než jen na krátké cameo a rychle to uteče, takže já jsem vlastně zase nad míru spokojený. Ale čtvrtý díl už ne, prosím. 75%. ()

Lachtaan

Po těch peripetiích s první Annabelle, Sestrou i La Llronou je zde konečně zpátky ta neskonale intenzivní lekačková jízda, kterou jsem si tak loni zamiloval při prvním setkání s manžely Warrenovými. A v rámci toho ohromně oceňuju, že se jejich příběh dá stále ždímat tak, že z toho může vzniknout kvalitní horor. Rozmanitost všemožných potvor, které odkazují na filmy předchozí či možné nadcházející, je třešničkou na dortu tohoto filmu. Pokud jste udivení oznámením, že se v Conjuring 3 zaměří Warrenovi na vlkodlaky, po Annabelle Comes Home se budete stoprocentně těšit. Jo a z krásné Madison Iseman bude jednou i vskutku talentovaná herečka. [viděno v Kino Šumava Klatovy 28.6.2019] REWATCHED 18.8.2019: Tu atmošku z kina už to bohužel nemá, ale i na opětovné zhlédnutí je to ten horor, na který budu vždycky rád vzpomínat, protože: “One doll rules them all!” ()

Ryuuhei

Sestra byla spíš komediální thriller a La Llorona zklamala. Jak mohla dopadnout třetí Annabelle, která dle traileru působila hloupě a jako zbytečný další díl do série? Upřímně... Byl jsem podělanej jak už dlouho ne. Strašně se mi líbilo, jak se tentokrát stavělo ne úplně na lekačkách, ale spíš na atmosféře. Pasáže, kdy se „nic nedělo“, byly hutné, podkreslené výtečně děsivou hudbou a vzbuzující pocit paranoie. Co se týče lekaček, ty samozřejmě nezklamaly, spíš překvapily, protože se děly v okamžik, kdy to člověk čekal nejméně. Taktéž bylo skvělé, jak hromada z prokletých předmětů dostala svůj prostor a předvedla plně svůj děsivý potenciál. A v neposlední řadě musím zmínit luxusní Madison Iseman, na kterou se opravdu dobře koukalo. Ze záporů - vezmeme-li si to celkově, díru do světa hororů snímek neudělal, začalo to zvědavostí jedné blbky a skončilo až zbytečně naivně. Navzdory tomu jsem si ale film užil, neskutečně mě překvapil a hlavně vyděsil. ()

BROKEN_

Zklamání, čekal jsem lepší horor. Dauberman má klišoidní scénář, který zkrátka nefunguje moc dobře. Postavy nejsou nic moc, až teda na dceru Warrenových Judy v podání skvělé Mackenna Grace, doufám že dostane prostor i v nějakých dalších filmech tohohle universa, talent na to má. Jinak co se týče režie, tam Dauberman taky nic nepředvedl. Když jsem se ze začátku bál, a cítil jsem jak atmosféra houstne, v půlce filmu jsem si uvědomil, že to Dauberman strašně natahuje, a ve finále mě film začal nudit. Atmosféra je někdy hodně dobrá, bohužel jak jsem říkal je to příliš natahovaný. Hudebně to bylo takový, že v závěru si nepamatuji že by nějaká hudba ve filmu vůbec hrála. Postavy párkrát pronesou debilní dialogy, až jsem nevěřil, že se to do finálního střihu dostalo. A to finále? Tak na to fakt nemám. Ve výsledku je to film, který si pustíte, ale o několik hodin později se vám vyšumí z hlavy. Plus musím zmínit, to trapné zachránění v nesnázích, o postavy zkrátka nemá divák strach. Slabé 3 hvězdy. Od tohohle jsem čekal více. ŠKODA :( ()

Sfinkter

Horší než jednička, lepší než dvojka. Přehlídka vrzajících židlí a dveří pokračuje, ale atmosféra, gradující závěr a několik vtipných scén film drží na slušné úrovni. ()

Spider-Man letí k miliardě

Spider-Man letí k miliardě

01.07.2019

Spider-Man: Daleko od domova má sice v Americe a ve zbytku světa premiéru až tento týden, stihl si však odbýt start v Číně, Hongkongu a Japonsku, který ho za první víkend vystřelil ke 111 milionům… (viac)

Pokračování Annabelle má název

Pokračování Annabelle má název

18.03.2019

Třetí díl hororového spin-offu k sérii V zajetí démonů o panence Annabelle má již oficiální název. Film vstoupí do kin pod titulem Annabelle Comes Home. Název pak odkazuje na fakt, že se třetí díl… (viac)