Novomanželia Cory (Robin Dunne) a Sarah (Katharine Isabelle) Morganovci vezmú Corryho sedemročného syna Liama (Peter DaCunha) ​​na vidiek, aby spolu strávili istý čas spolu a posilnili nové rodinné väzby. Keď vysvitne, že Liam podľa všetkého utiekol, psychické napätie manželského páru sa postupne mení na pocit neutíchajúcej hrôzy. Obidvaja totiž musia čeliť sadistickej rodine, skrývajúcej sa vo vidieckom dome po celý čas, ktorá praktizuje akýsi zvrátený kult. Ešte horšie však je, že práve oni sú zodpovední za Liamovo zmiznutie. (Incantator)

dr.horrible

Jordan Barker je sráč. Neodkázať zrežírovať jediného herca, aspoň v jednej jedinej scéne, aspoň na okamžik, aspoň k pokusu o normálny herecký výkon, to sa často nevidí. Postava Katharine Isabelle väčšinu času len behá a kričí, zato hezoun v hlavnej úlohe dostal priestoru dosť a hanba. Nehovoriac o chlapcovi. Tak nesympatické a netalentované dieťa som nevidel už x hororov. Ten pes na začiatku hral lepšie! Deti sú deti, ok. Toto ale nebolo hranie, to bola škôlkarská "snaha" o znázornenie storyboardu. Úplne vidím obrázok, jak sa má pozerať s otvorenými ústami pred seba, potom sa zmätene otočiť, potom sa akože báť.. Nič, ani náznak. Horor možno priemerný, keby mu všetci herci nepodrážali kolená. 30%. Shit ()

SOLOM.

Poslední dobou se vážně roztrhl pytel s filmy označenými jako „Home invasion“ a jen málokterý z nich mě dokáže zaujmout něčím novým. Tento film však mezi ně bohužel nepatří. Kanaďané se drželi zuby nehty osvědčené šablony a jediné co jim můžu přičíst k dobru, byla docela krátká stopáž. Kromě úvodního masakru totiž přichází dost nezáživná půlhodina, za kterou by si Jordan Barker zasloužil nafackovat. Tedy především dvojice scénáristů. Nezáživné dialogy a ještě topornější herecké výkony všech zúčastněných mě začali pěkně nudit a jediné co alespoň trošku zaujalo, byla scéna ze sprchy. Teprve s příchodem noci se zlepšila i atmosféra, ale i tak se žádná nervy drásající podívaná nekonala. Očekávání bylo mnohem větší, než mi nakonec tahle hodně průměrná podívaná byla schopná nabídnout. Postavy se chovaly opět debilně, dělaly zase ty samé chyby a špatná rozhodnutí jako v jiných filmech a psychopati jaksi vyměkli již po úvodních mordech. Jako by všechnu představivost již vyčerpali, nebo všechen rozpočet padl na honorář Katharine Isabelle. Ta jediná si zaslouží přísnější měřítko, ale i tak se mi zdá, že poslední dobou z nouze přijímá dost podřadné role (na její talent). Musel jsem tak spokojit alespoň s psychologickou stránkou prostřední části, která zas až tak špatná nebyla. Přece jenom se jim podařilo vyždímat alespoň trochu toho napětí.50% ()

darkrobyk odpad!

To si snad z lidí dělají blázny! Postavy se podle hovadského scénáře chovají jako dementi, a tak místo, aby se o ně člověk bál, dostává záchvaty smíchu. Už dlouho jsem neviděl takovou chujovinu, kde nefunguje vůbec nic. Pobíhání po lese s baterkou nebo světelnou pistolí a vyřvávání, plížení se po domě a do sklepa jako stádo slonů v porcelánu, hrdina tatíček, co vykřikuje spoutaný na židli, že všechny zabije, a pak podělanej strachy lže a ucvrnkává si do kalhot...nu, byl by to hezký seznam nesmyslů. Jsem znechucen ztrátou času. A debilní konec vše korunoval! K.Isabellovou mám rád, ale asi neměla na nájem, holka... Rozhodně NEDOPORUČUJI! ()

pornogrind

Pravdou je, že Torment není nikterak originální home invasion, ale nemůžu si pomoct. Mě tenhle film prostě sedl. Ikdyž mě hned od začátku neskutečně srala postava Sarah. Postupně si začala napravovat reputaci a na konci se ukázalo, že to není taková kráva jak to vypadalo na začátku. Jako milovník gore jsem si sice taky nepřišel na svý ( jelikož gore tu nebylo vůbec ), ale vše vynahrazuje napětí a houstnoucí atmosféra. Masky killerů jsou sice jednoduchý, ale v jednoduchosti je krása. K tomu všemu sympatická stopáž, takže film má celkem svižný tempo. Takže za mě to jsou slabší 4 hvězdy. ()

korbitch22

Další Home Invasion kterých je teď jako sraček.Když už se dobrovolně dívám na tenhle typ filmů, chci vidět prostě pořádný killovačky a je mi uprdele jak to zní úchylně.Na začátku když se použijou nůžky na křoví a bassebolová pálka, vidíte jen cákance krve, tvl tak snad točim tyhle filmy abych se vyřádil a né abych se v těhle mrdkách, kde vraždí parta křupanů (ano, jak originální) pokoušel vykouzlit díky schovkám s divákem atmosféru, na to musíte být dobrý režisér a to Jordan Baker není.Celý to bylo nudný jako prase a těch pět scén co ušlo to nijak nezachrání, jednu hvězdičku můžu dát za úžasný kozičky Katharine Isabelle a druhou za to, že vypadá ve 32. letech na dvacet.Konec opět pokus o nějaký zvraty, kterej mě zase akorát tak nasral, když už to končí dobře, má to skončit dobře, nebo když už to končí blbě, má to skončit blbě, tyhle pokusy o něco mezi mě skoro vždycky iritujou.A kdo si film pustí kvůli McHattiemu jako já, bude čumět, až řekne dvě věty a uhoří v autě.Podprůměrný dvd céčko.45%. ()