Annabelle 3: Návrat

• Česko Annabelle 3 (viac)

Príbeh o zlovestnej bábike zo sveta filmov V zajatí démonov prichádza vo svojom treťom pokračovaní. Tentokrát sú démonológovia Ed a Lorraine Warrenovci pevne odhodlaní zabrániť ďalšiemu nešťastiu a zlom posadnutú bábiku si prinášajú do svojho domu. V uzamknutej izbe, plnej artefaktov, ju s požehnaním kňaza bezpečne uložia za posvätené sklo vitríny. Čaká ich však nekonečná noc hrôzy, lebo Annabelle prebudí zákerných duchov v miestnosti, ktorí si vyhliadli novú obeť – desaťročnú Judy, dcéru Warrenovcov, a jej kamarátky. (Continental film)

hrumsrt

Miluji Conjurings, takže jsme ochoten tomuhle filmu hodně odpustit. Z jedné strany určitě nejhorší díl série, protože přes teenagery se to táhnout takhle nedá, navíc to nepřichází s ničím novým a je to pořád dokola. Ale zase tak poctivě to stojí na sérii s manželi Warrenovými, a to tak že mě to bavilo. Odklon od linky v Annabelle a jasná ždímačka V zajetí démonů, ale já se nezlobím... Kdyby to nebylo tak moc teen, tak bych byl ještě nadšenější. 60% ()

DenisR

Ani se nedivím, že scénář psal samý člověk, co první díl. Annabelle 3 se nese v kompletně stejné vlně a ani samotné klišé si nedovolili změnit. Kromě nových postav, prostředí, ke konci gradující děsivé atmosféry a Boba nic více oproti předchozím dílům nenabízí. Třetí pokračování nemělo absolutně žádný smysl dělat, Annabelle měla zůstat zavřená ve vitríně a žádná pubertální děcka s nelogickým myšlením se k ní nikdy neměla přiblížit. P.S. Děkuju za projekci ČSFD 26.6. 2019 v kině Cinestar Černý Most, má recenze - https://napojsa.sk/recenze-annabelle-3/ ()

@nthr4X

Málokdy se stává že série - v tomto případě o Annabelle bude mít vzestupnou tendenci kvality. Pro mě určitě nejlepší díl, ten styl podobný Conjurigu byl viditelný. Škoda že tu na ČSFD nejsou půlky *, takže lepší 3 *. ()

xxxxxxxxx

Hodinu a čtyřicet minut dlouhá hra na babu, která slouží k rozšíření světa o několik nových příšer. Pokud nemáte něco lepšího k shlédnutí a viděli jste předchozí díly, tak se na to můžete podívat. Jinak film nestojí za váš čas ani peníze. 2/10 ()

linger

Myslim, ze Annabelle 1 bola strasna blbina, takze v porovnani s nou je tu jednoznacny vzostup kvality. Je to stale tak trocha stavka na istotu - skripajuce dvere, kroky na dreve, nahle a hlasne zvuky, strasiaci roznych typov... Ale posobi to celkovo na urovni a je tam niekolko zaujimavych hororovych napadov. Len mi troska vadi vzhlad ustrednej babiky, chapem, ze musi posobit pekelne a demonicky, ale je to predsa len troska prehnane s tou nazelenalou pletou, kruhmi pod ocami ako po troch prechlastanych nociach a make-upom prostitutky.. U mna by len prospelo, keby sa pouzila vernejsia imitacia realnej Annabelle. ()

Naghavi

Čistý průměr...Pobavilo, "postrašilo", zanostalgovalo...Warrenovi mně baví, jejich interiér bydlení taky...Srovnatelné s dvojkou, vcelku dobrá atmosféra v domě...Jinak manželé mají v tom sklepě pěkný bordel teda, uvažuji, že bych jim poslal i svůj dětský bicykl Favorit, straší mi v kočárkovně už pěkně dlouho! 😀 ()

Jack_F.

Dobře zmáknuté řemeslo. Werevolf sice trochu kazil atmosféru svou pohádkovostí, ale jinak i když jste věděli, že přijde lekačka, tak teda aspoň v kinoverzi, vás to nenechá v klidu. :D Navíc mě zaujala linka každé postavy, což to dělá trochu unikátní. Objektivně 75%. ()

panki9922

Vcelku hutná atmosféra. Annabelle 3 vrcholí v napínavosti asi 20 minút pred koncom filmu. Postavy sa ale chovajú klasický nelogicky, až z toho jedného rozbolí hlava. Celý film ťaží z niekedy až neúnosne dlhých, ale zato veľmi nepríjemných scén. Párkrát mi ztuhla krv v žilách. Priemer. ()

Marauder

Ako keď sa človek teší na úžasný steak a dostane kus surového mäsa ktoré síce není úplne na zahodenie ale oproti očakávaniu stojí úplne za nič. Je to celkom veľké sklamanie keďže film mal dobrý potenciál a dvojka bola parádna. Ale toto trocha dosť pokazili. Pár scén sa im vydarilo ale výsledok bol za mňa fakt dosť slabý. Ale tak čo už pokračovanie filmov je málokedy obstojné ba dokonca lepšie. Ale zaslúži si to aspoň aspoň tých pár hviezdičiek. 35/100 ()

FOndra odpad!

Nový level hororu. Ducha praštíte kytarou a problém vyřešen. Neskutečná nuda bez nápadu. A zlo, které nikomu neublíží... ()

argo.smile

Hodnotím to ako movie pre deti lebo je to pre širokú vekovú škálu aj určené a tým sa najmä ublížilo tejto časti. Vlkodlaka si mali odpustiť, lebo to bol pre mňa najväčší kameň úrazu s teenage koncom. Ľakačky niesu vyhajpované ako by mali byť... Aj keď Annabelle je vraj tým najväčším zlom tak tu z nej spravili takú malú zlú bábiku od Matela. Slabe 3*. ()

Emperor1

Ne, tady nefunguje vůbec, ale vůbec nic, mlácení prázdné slámy, žádná originalita, jen spousta natahovaných záběrů, nuda, při které jsem usnul, takže bych nevěděl, jak to skončilo, kdyby se na to se mnou nedívala moje desetiletá dcera ... vykastrovaný příběh pro celou rodinu, prost veškerého napětí, atmosféry, tvůrci se nejspíš pokusili natočit hororově korektní film, který nikoho nevyděsí (třebaže jedna děsuplná scéna by se našla, a to když strašlivý zlovlk sejmul tu zvědavou slepici - člověk si jen v hrůze domýšlí, co si ten nebohý kur před smrtí prožil) ... ()

brasek

Annabelle vôbec nemám rád, pretože dva predchádzajúce filmy sú fraška. Tretie pokračovanie má dobrý začiatok, atmosféru vcelku fajn (skoro po celú minutáž) lenže sterilný príbeh zabíja celý snímok. Po hodine keď príbeh má vrcholiť sa nesmierne nudím a nedúfam už v nič, príjemne ma vtedy prekvapí zvrat a hororová naháňačka. Škoda iba toho, že záver nie je natiahnutý na viac minút. Vlkolak a niektoré scény sú ale na môj vkus fraška a vadí mi aj príliš veľa rôznych duchov. ()

Grázl83

Za začátek s Warrenovic přidávám bod navíc. Jinak je to samozřejmě pořád to samé dokola, ale atmosféra solidní včetně pár lekacek ()

Ace.A.T.L.

Já jsem upřímně zklamanej. Začátek byl velice slibnej, ale jen do chvíle, kdy Ed a Lorraine odjedou a z filmu se stává bubákovský klišé, kde je snad všechno předvídatelný a není tu nic, co by nadchlo nebo nějakým způsobem překvapilo. Neni to úplná katastrofa, ale víc jak 2* dát nemůžu. Za mě teda 2* a NEDOPORUČUJU ()

MiniRecenze

Pokud vám je 6 - 14 let, tak si film užijete. Neměl jsem pocit, že koukám na horor ve spojitosti s Conjuringem, ale jak kdybych se díval na nový díl Husí kůže. ()

TesterX

Tak jako dvojka za jménem panenky byla už taková neškodná, ale ještě relativně zručně natočená a sympaticky zahraná, tak trojka je vskutku neškodná pohádka pro dětičky, která se však topí v bahně amatérismu a je vhodná tak pro ratolesti do telky na sobotní dopoledne. I když se tu objeví pár solidních nápadů (převozník,.. aha tak nic, tak jeden). jsou brutálně nevyužity a přichází dost pozdě. Dávám poslední hřebík (hvězdičku) na rakev a budu doufat, že ho s příchodem trojky démonů nebudu muset nadobro zatlouct... ()

Spider-Man letí k miliardě

Spider-Man letí k miliardě

01.07.2019

Spider-Man: Daleko od domova má sice v Americe a ve zbytku světa premiéru až tento týden, stihl si však odbýt start v Číně, Hongkongu a Japonsku, který ho za první víkend vystřelil ke 111 milionům… (viac)

Pokračování Annabelle má název

Pokračování Annabelle má název

18.03.2019

Třetí díl hororového spin-offu k sérii V zajetí démonů o panence Annabelle má již oficiální název. Film vstoupí do kin pod titulem Annabelle Comes Home. Název pak odkazuje na fakt, že se třetí díl… (viac)