Dellamorte

Tendenčne nasnímané , zbytočné , pre fandov prapôvodného " domečku" nechutné ! ALE to (z)využitie námetu je skoro až urážajúce, únavné a k divákovi si prisadne únava , prípadne nabehne šelest už po pár minútach. Ako fanyna pod 3 drzé bodíky nepustím , lebo ....ok - fandovska Mf 3ka tomu prislúcha , aj keď neviem prečo - asi za vžitie sa do situácie zúčastneného castu - to by si ale mali odmakať mozgy , ktoré táto infekcia prepadla.( užívateľ Pilda to vystihol akurátne) ()

Campbell

Tak bohužel, nečekal jsem že se Found footage může takhle zkazit a navíc s tak zvučným jménem kterej jde na jistotu Amityville. Ale bohužel film je nudnej a navíc děsně nestrašidelnej. Je pravda že pár scén ujde ale rozhodně ne svojí strašidelností. NAvíc ten malej harant byl takovej idiot že bych blil a navíc byl strašně nesympatickej. Je to špatnej film ale na druhou stranu jsem viděl sem tam horší filmy. Takže ty 2* dávám, ale spíše ze soucitu. ()

kaylin odpad!

Tak tohle je tak nějak v kostce to, co si o filmu myslím, respektive, co si myslím, že měli v hlavě tvůrci, kteří tohle dělali. Tyhle pseudoskutečné nahrávky jsou prostě ubohost, tedy v případě, že vypadají takhle. Od začátku je to nuda a šeď, jedno klišé na druhé a nedá se na to moc dlouho koukat. Se sérií to nemá nic společného a já jsem byl unavený a zhnusený už po několika minutách sledování. Navíc ty herecké výkony jsou opravdu děsné. ()

ricci.s odpad!

Spotvorenie jedného z mojich obľúbených hororov neodpúšťam - a to ani vtedy, keď od snímku nič nečakám. Všetko podstatné tu už je, mňa však tento film urazil, a to poriadne! Pri Gacy House sa mi ešte nejako podarilo na pekne dlhú dobu zadržať dych, túto tuposť a nudu už ale nerozchodím. Som zvedavý, či tých slávnych azylákov nenapadne urobiť found footage aj z takého Insidious, určite im za to budú všetci vďační. ()

Pilda17

Další s prominutím "sračka" na způsob Paranormal Activity. Béčkově zpracovaná to ano, ale takovým způsobem, že mě ta kamera občas fakt štvala. Pár překvapivě povedených scén se sice najde, ale je jich opravdu málo. Podle mého tak 2-3 scény stály za trochu obdivu, ale to je tak vše. Amityville Haunting nepřidá do svého home video způsobu absolutně nic nového. Řeší se hlavně hrozné kraviny a občas daleko větší než v PA. Nic nečekat a uděláte daleko lépe... 2/10 = 25% ()