Dom hrôzy

• Česko Amityville: Dům hrůzy (viac)

Skupinka pěti přátel se rozhodne ke koupi staré selské chalupy, kterou chtějí renovovat. Všichni jsou staří přátelé z koleje, kromě Franka, manžele Abigail, někdejší krásky z koleje. O Frankově minulosti se Abigail nikdy nic nedozvěděla. Debbie, děvče ze skupinky, pozná chalupu na první pohled. Je to dům z jejích zlých snů. Postupem času se začnou dít stále divnější věci a její noční můra ji začne pronásledovat i v bdělém stavu. Příliš pozdě přátelé pochopí co se děje a zakletý dům se stane hrůzným bojištěm o holý život... Kultovní film amerického hororového žánru s mimořádnou skupinou herců, v jejímž popředí stojí Cassandra Gavaová (Barbar Conan), Kim Coates (Slepý strach, tv-seriál Miami Vice) a Jan Rubeš (Svědek, Hora odvahy). (oficiálny text distribútora)

GOREGASM

Těžko se mi to vysvětluje, ale tenhle film jsem dokoukal snad na dvacátý pokus... Zásluhu na tom, ale rozhodně neměla jeho úroveň jakkoliv sepsutíhodná, nýbrž to, že jsem si jej pustil vždy po desáté, vždy s únavou v žíle a vždy v leže. Tím pádem si dovolím říci, že první výrazně nudnější, ale zároveň výsměchu hodnější polovinu umím přehrát zpaměti a půle druhé zase tak bídná není, protože se konečně začne něco dít a pokud disponujete pro podobné filmy potřebným nadhledem, tak si nakonec pobaveně odpočinete. 40% ()

cariada

Další díl strašidelného domu, tentokrát je postihnutý jeden týpek. Skupina přátel pořídí dům a začně se v něm zařizovat. A co asi následuje je víc než jasné. Do toho je tu jakýsi starý příběh , kdy někdo odbouchne kněze a věci z kostela jsou v tomhle domě ve sklepě. K tomu má jedna z dívek divoký sny. Tohle taky nedopadlo zrovna nejlíp. Pár zajímavých scén, ale vesměs nuda. Jednou to úplně stačí. ()

JohnnyD

Skôr 5/10, no oveľa lepšie ako predošlé dve časti. Originalite sa síce film minul, no remeselne je celkom zručne nakrútený a aj keď príbeh je len spŕškou nezmyslov, celé je to zaobalené do modrastej tmy domu, ktorá robí dobrú béčkovú atmosféru. Záverečná polhodinka je príjemná slasherová zábava s Harveym Dentom a zaujímavými flashbackmi s pôvodom zla, ktoré síce nedávajú veľmi zmysel, no pekne stupňujú napätie. Priemerné béčko, no v tejto zúfalej sérii doslova zázrak. ()

PetrPan odpad!

Někdy zdejší procenta nechápu, zatímco pořád slušná trojka Amityvillu živoří pod 50 procenty, tak tenhle jasný odpad se skví slušnou třicítkou. Přitom z Amityvillu si půjčuje asi jen název městečka, všechno ostatní je nudná kaše plná nesmyslných rozhovorů skupinky nedomrlých "herců" o hovně a s napětím rovnajícím se voltáži ploché baterky po výtoku. Za všechny vychytané scény musím zmínit jednu, která jako by přímo budovala úžasnou atmosféru celého snímku.. Přátelé si přiťukávají sklenicemi, jedna z dam cinkne poněkud více, sklenice se roztříští, střep se zařízne do ruky...výkřik, ticho, zmatené a vyděšené pohledy všech, detail na ranku v ruce, spustí hudba, detail na oči zraněné... přiložili obvaz a šli spát. A já taky, s hrůzou co přinese další TV díl Ďábel v Amityville. ()

Jimmi odpad!

Co toto malo kurva znamenat?? S amityville seriou to nemalo vobec nic spolocne akurat ze dom kde sa to odohrava je z mesta Amytiville(Pravdaze uz je to iny dom ako nas oblubeny).Pripomina mi to Helloween 3 ktory tiez bol uplne mimo seriu a taketo veci by mali zakazat.Ked si uz chcem pozriet n-te pokracovanie nejakej serie tak dufam ze aspon bude k veci a dozviem sa nieco viac o danej serii.Tak pome k "hercom". Taku sebranku debilov a afektovanych dievcat som uz teda dlho nevidel a to som videl uz celkom dost sraciek. VSETKYM som zelal ukrutnu a pomalu smrt a aby im uz niekto rozjebal tie debilne hlavy.Hlavne typek co furt fajcil ma strasne sral a prial som mu tu najhorsiu smrt aka by sa dala zrealizovat.V poslednych 10 minutach sa objavilo aj nejake to gore za ktore zvyknem zvysit hodnotenie ale tu sa to fakt neda, Cisty ODPAD!!! ()