Hlavní hrdina, fotograf Keyes, jednoho dne potkává zvláštního bezdomovce, který mu daruje podivné zrcadlo. V tomto artefaktu z původního amityvillského domu se skrývá démonické zlo, které začíná likvidovat jeho přátele. Dokáže se Keyes postavit tváří v tvář vlastní minulosti, na kterou zapomněl? (PetrPan)

GOREGASM

V rámci Amityville série jde o to lepší, z toho co prokletý dům s rudýma očima vyplivnul. Nicméně brzděte nadšení, protože jde pořád o ryzí béčko, ve kterém se opakuje pro sérii klasická šablona, kdy prokletý artefakt všem zúčastněným zamotá hlavu a někdo o ní dokonce i přijde. Televizní rutina, která neoslní, ale ani nebolí. 35% ()

Gorehound

Taká typická 90s výplň videopožičovní. Treba odceniť perfektnú Lichtovu hudbu(tiež napríklad vo výborných Children of the corn 2), pomerne atmosferické spracovanie a snahu o rozprávanie. Vo finále je to trošku nudné, ale ak to berieme ako nostalgické pripomenutie supernatural 90s videopožičovňového hororu, tak prečo nie. ()

kaylin

„Amityville: Image zla“ je další díl v sérii, kterou začínám mít velmi nerad. Od prvních dvou dílů je zde strmý pád dolů a další díly se topí v bahně nemohoucnosti. Nejsou schopny skutečně děsit, nejsou schopny čímkoli zaujmout a plácají se ve snaze vyprávět něco, co mnohdy ani nemá smysl vyprávět. Tady to umělecké prostředí malinko hororu pomáhá, ale zase ne tolik, bohužel. ()

PetrPan

Pro mě jednoznačně po Amityville Curse nejhorší zástupce amityvillské série. Zlo se nám tentokrát přestěhovalo do zrcadla, o nějaké kontinuitě s předchozími částmi se nám může zase jen zdát a tak tu máme příběh založený na minulosti domu v Amityville, kde se údajně již v 60. letech odehrály na chlup stejné vraždy jako v roce 1974. Hlavní hrdina fotograf Keyes jednoho dne potkává zvláštního bezdomovce, který mu daruje podivné zrcadlo. V tomto artefaktu z amityvillského domu se samozřejmě skrývá démonické zlo, které se pustí do vybíjené ( velmi nudné podotýkám a chudé - 3 mrtví) umělcových přátel do doby než se hrdina dokáže postavit tváří v tvář vlastní minulosti, na kterou zapomněl. Image zla je po celou dobu nezáživný a měl jsem problém neusnout, z letargie dokáže vytáhnout jen střípek čehosi zábavnějšího a to snové výjevy Keyese v blázinci a celkem pohledná Julia Nickson ( i něco málo ukáže ) , ale to je tak všechno. Jedna hvězda a ještě s odřenýma ušima. ()

dr.horrible

Na predošlú časť som dal gp 3*, teraz už ich nedám. Ale bavil som sa. Na tejto sérii, je (oproti iným sériám, napr. Kukuričných detí) dobré to, že aj v tých zlých častiach je to aspoň ako-tak zábava. Len sa trochu obávam, či to vydrží aj po reboote; od deviatky hore sú už prakticky všetky v čiernej. ()