Reklama

Reklama

Najsledovanejšie žánre / typy / pôvody

  • Dráma
  • Akčný
  • Komédia
  • Horor
  • Krimi

Recenzie (881)

plagát

Men (2022) 

Artovo navoňaný prd, ktorého metaforický význam nepozná v triezvom stave ani sám režisér, ktorý sa z povzdialia rehoce pseudointelektuálnym pošukom rozoberajúcim film políčko po políčku vymýšľajúc všakovaké konšpiračné teórie. Ale po jeho minulej Annihilation ma to ani neprekvapilo.

plagát

Všetko, všade, naraz (2022) 

Ten film som jaksi nepochopil... Celý ten zlepenec scénok mi vôbec nepripadal vtipný. Pripadalo mi to, akoby chcel niekto vzdať hold Pytónom, a riadne sa pri tom popálil. Proste pakovina na n-tú.

plagát

Zločiny budoucnosti (2022) odpad!

Senilný Cronenberg znásilnil (tuná museli byť nejaké kanadské $ v mocnosti) žáner, ktorý sám stvoril - body horror. Nepozerateľné (a pritom jeho ranné vrtochy sa mi páčia)... Tuná nepomohla ani nahatá obtlstlá Lea Seydoux s prijebaným hrncovým účesom... Artoví pičusi si pripíšu 5★ navyše a budú onanovať - pre 99% zbytok ľudskej generácie to zostane pakovina najhrubšieho zrna!

plagát

The Midwich Cuckoos (2022) (seriál) 

WAU! Rekord! - behom prvých s01e01 18minút (fakt som to stopoval) uvidíte na anglickom country - vidlákove, 3 zmiešané kanáriky zmiešanej color... Už len keby to bolo v Londýne je to na pováženou, tam v sedlačine je to len do plaču! Midwich má 11.000 obyvateľov. Kedy ste napr. v Prachaticích stretli nejakého negra?! Wyndhamova poviedka pojebaná spredu dozadu!

plagát

Ms. Marvel - Zamilovaná (2022) (epizóda) odpad!

Neviem čo s tým - pretrstlé teenee prasa zasadené do Marvel Pakistanu, tie brady sú "Cool"! Včera vám nabúrali baráky, dneska oslavujete Mubarak! WTF!

plagát

Spiderhead (2022) 

Doteraz som bol prevedčený, že basmanský film sa nedá dojebať. Nuž, toto je "svetlá" výnimka!

plagát

Nestvůra z Essexu (2022) (seriál) 

Sérka má úžasnú komunistickú propagandu! Poslancom do parlamentu je Ind - tuná sa prepisuje história!

plagát

Escape the Field (2022) 

Čistá haluz, čo mala napr. znamenať tá siréna - sa nigdy nedozvieme! Radšej popcorn! V tom kukuričáku chýbal už len Eskymák!

Reklama

Reklama