Mysleli jste si, že masovému vrahovi Michaelovi Myersovi v poslední části série nazvané Halloween H20 sťali hlavu a tím ho definitivně zneškodnili? Omyl. V novém pokračování úspěšné horrorové série dali tvůrci legendárnímu vrahovi novou příležitost vraždit nevinné. Znovu v Haddonfieldu, Freddie Harris a jeho přítelkyně Nora, zakladatelé webové stránky www.nebezepecnazabava.com, vyberou šest studentů, aby se zúčastnili obzvláště nebezpečné hry. Účastníci mají podle plánu strávit halloweenskou noc v rodném domě masového vraha Myerse a k tomu v přímém přenosu na internetu. Zatímco většina účastníků považuje tuto hru za zábavu a rychlý zdroj slávy a peněz, Sára se přidává pouze neochotně kvůli svým kamarádům Jenovi a Rudy. Stmívá se a mrtvoly se začnou hromadit. Nakonec je právě na Sáře a jejím virtuálním společníkovi, aby vraha jednou provždy zničili. (oficiálny text distribútora)

chelsea17

Já nevim, ale mě to moc bavilo. Michaela mám opravdu v oblibě, a i když tenhle díl je jiný než předchozí, stále to má něco do sebe.Začátek je naprosto perfektní, tv show o pohybu v Michaelově domě je trošku klišé, přesto si Michael zachovává jakousi důstojnost a ničí nezvané hosty jak se patří. Vytknul bych asi smrt jeho sestry, která přežívala všechny díly a víceméně ted hloupě padla za obět. Jen se mi už nelíbí všelijaké ožívání MIchaela. Jasně, je to legenda, nezdolný protivník, ale taky je přece člověk. V předchozích dílech se to dalo ještě vysvětlit, ale když uhoří a usmaží ho k tomu elektřina? To je už na mě moc. Tím se vlastně dostávám i ke konci H20. Laurie překoná lítost a nevěří, že by se MIchael mohl najednou změnit. Setne mu hlavu, je konec. Takhle to mělo vypadat, tím to mělo i skončit, ovšem Resurrection je solidní pokračování a pro mě i důstojné. ()

molcan2

Nemôžem ani o tom písať. Zaslúži si odpad za to, že mali tú drzosť pokračovať takýmto hlúpym spôsobom, ale má to určite hororové momenty, ktoré mu môžu pridať na takú hviezdičku a pol. Pokiaľ ide o mňa, Halloween H20 bol skutočný posledný film a táto vec ani neexistuje. ()

Matli

První třetina na jedničku, ale potom katastrofa. Zajímavé otevření konce minulého dílu střídá bezduchá vyvražďovačka v domě. Nesmyslné a nudné. 27% ()

PanTumnus odpad!

tenhle snímek je jeden velký vtip. předchozí část (H20) je díky němu naprosto zbytečná, děj který vymyslel snad žák ze základní školy. fuj. nebrat. ()

Aurus

Nevím proč má Halloween Zmrtvýchvstání má jen 38%. Tenhle Halloween je pěkná zábava. Postavy jsou sympatycké, Michael je skvělej a velmi dobrej. Jediné co se mi na tomto filmu nelíbí je maska Michaela Myerse,ta je fakt strašná. 9/10. ()

merigieren

Zas takový propadák to nebyl. V úvodu je to celkem zvláštní, to sanatorium, ale tak nějak to uvede do příběhu, i když ani moc ne, stejně nevím proč tu sestru chtěl kilnout. Pak přijde školní část, relativně vtipný výběr postaviček do reality show- A na závěr samotná vyvražďovačka v domě, která má svou atmosféru a občas je to celkem strašidelné. Má to jen několik nedostatků, a to: mizerné triky odseknutých hlav a nesmrtelného zabijáka. To že vydržel kopání, mlácení tupými předměty, oběšení kombinované s pádem z okna = zlomený vaz, to všechno bych dokázal skousnout, ale přežít útok motorouvou pilou je i na mě trochu moc. Je to taková zábavička na nedělní noc :-) ()

Prolog odpad!

Horor??? U mě ten film spíš vyvolával salvy smíchu svým scénářem a průhledností. A abych řekl pravdu tak víc se bojím když vidím reklamu na Jogobellu...jogurty se přeci jí aby se člověk cítil štastný. ()

zelda82

Dost bída....A scénaristi asi měli hodně slabej den, stejně jako casting a střihači...No vlastně asi všichni měli formu jak obézní slon. ()

SkyCaptain odpad!

Nejhorší filmový póvl co jsem kdy viděl !!! Už úvodních 15 minut mě jako velkého fanouška dílů 1,2 a především perfektního H2O zhnusilo jako žadný jiný film předtím. Myslel jsem si že vím co se skrývá pod označením "zbytečné a debilní pokračování", ale tímto snímkem dostává toto označení pro mě úplně nový rozměr... Opravdu bych chtěl vidět duševní stav scénáristy, který vymyslel takhle neskonale pitomé "navázání" příběhu. Za další nechápu jak k účinkování v téhle filmové žumpě přemluvili mojí oblíbenkyni Jamie, holt honorář byl asi až příliš lákavý. Hanba. ()

GOREGASM odpad!

Po resuscitační Há Dvacítce, přichází definitivní podříznutí hrdla Carpenterově klasice. Znalce původní mytologie doslova mentálně vykastruje prolog, v němž se podaří tvůrcům pozřít, vyzvracet a do země zadupat i poslední zbytky Halloweenského kultu. To, co následuje potom už je jen zhovadilost toho nejtupějšího zrna, přičemž nemá smysl hovořit o neexistující atmosféře, která je střídáním real-time a filmové kamery mistrně narušována a ultradement Busta Rhymes si tak směle užívá svým pět minut filmové "slávy". Opravdu, většího idiota jsem na plátně už dlouho neviděl a řada scén se jeho tupému projevu ještě ke všemu podřizuje... Děsivost tohoto snímku opravdu nespočívá v jeho námětu, ale v tristním provedení. 5% P.S. Každé z pěti procent je jen a pouze za Kathie "Starbuck" Sackhoff, i když i její postava je na facku. ()

Rathalos

Osmy Halloween v poradi a skoda toho pomaleho rozjazdu,tie trapne dristy mladych ma absolutne nazaujimali,ale chvalabohu potom zaverecna necela asi 3/4 hodinka uz bola poriadne akcna a vrazedna,takze dam 4 hviezdicky,ale so zazmurenim oboch oci...:-) ()

Empire

Po Halloweenu 5 a Halloweenu 6 (trojku ani nepočítám), je to zcela zkažený film, který by se v Halloweenové sérii radši ani neměl objevit.Zápletka je naprosto příšerná jediné za co dávám dvě hvězdy je Jamie Lee Curtisové(i když nevím co v takto nepodřeném díle vůbec dělala po skvělém H20). Pro mě Halloweenová série skončila dílem H20. Na druhou stranu pořád lepší než všechny Vřískoty a Tajemství lonských let dohromady!!! ()

Břeťa

Tak tohle dílo je ideální na večerní uklidnění. Jenom si pohodlně lehnete, pustíte si film - pak se jen smějete a leknete se jen tak na oko, aby se neřeklo. Nejlepší výkon předvedla ve filmu Jamie Lee Curtis, která tam hraje asi jen prvních pět minut. Tvůrci vsadili na to, že když budou hrát ve filmu známé postavy (Busta Rhymes, Tyra Banks apod.), zvýší se kvalita. To se ale šeredně zmýlili. Tyra Banks se mi líbila tak možná jen při tanečku, když si před monitory dělala kafíčko a za jejími zády zatím božský Mike likvidoval kameramana Charlieho. Busta Rhymes naopak tím, jak byl převlečený v masce za Myerse a poslal ho do hajzlu, když se potkali. Jako říct psychopatovi - co tady děláš vypadni a psychopat na něj čumí a pak se otočí a odejde, to už je trošku moc. Ale zasmál jsem se víc, než u některých komedií. Po shlédnutí hororu bych byl rád, kdyby stránka www.nebezpecnazabava.com existovala. Určitě bych se přihlásil jako kandidát na prohlídku Myersovým domem. Vzal bych si jeho masku a bát bych se rozhodně nemusel. Jako ubohost mi přišel konec, ve kterém přivezli mrtvolu Mikea Myerse do patologického ústavu. Doktorka z patologie se pomalu a vyděšeně přibližuje k pytlu a rozepíná ho, vidí Myerse a šahá na něj. Každý už ví, jak to dopadne. Ano, Michael opravdu po pětiminutovém boji na drátech elektrického napětí, na kterém vesele poskakoval ve svém domě přežívá a otevírá znenadání oči. Tím film končí a já jdu radši rychle spát, abych tuhle hroznou věc zaspal. Děsí mě totiž představa, že jsem strávil 94 minut u takového shitu. Tak dobrou noc, tento film je ke shlédnutí pouze jednou a to ze zvědavosti. ()

AngelG odpad!

Řečeno prostě, jediné co tady děsí , je to, jak někoho může napadnout natočit takovou blbost s ještě blbějším obsazením a s nejblbějšími hereckými výkony!!!! ()

S.U.E.S.

Další Halloween? Nebýt postavy vypadající jako Michael Myers, splete si ten film s jakýmkoliv jiným béčkovým „hororem“. Je naprosto k nepochopení, proč museli zrovna tuhle sérii po tak skvělém závěru znovu otevírat, a navíc to udělat zase tak idiotsky, že má člověk pocit že některé věci zde musí být jenom proto, aby zde byli. Bohužel, Zmrtvýchvstání už v roce 2002 trpělo syndromem některých současných hororů, které v podstatě parazitují na svých předchůdcích bez toho, aby byli jakkoliv zajímavé. Konec samozřejmě jako vždy v podobných případech, naprosto vtipnej. PS. Pokaždé, když si vzpomenu, jak „chytře“ tvůrci vysvětlili Michaelovo přežití v H20, se musím opravdu hodně zasmát. ()

helraiser

Tak reality show zasáhla i Michaela Mayerse a dopadlo to podle očekávání katastrofálně. Nudné, bez atmosféry a hlavně celkově nezajímavé. S postavami necítíte, v podstatě musíte fandit Michaeloj, aby to trápení už ukončil a co nejdřív je vykuchal. Snad jediné pozitivum na tomhle dílu je, že se konečně dočkáme toho na co čekáme od prvního dílu a to, že Michael už konečně vykuchá svojí ségru, ale bohužel hned na začátku a pak to už jde do háje. Podprůměr v rámci série jak vyšitej, v podstatě nejhorší díl ve kterým se vyskytuje Michael, dvě hvězdy dávám je kvůli pěknýmu začátku a slušnýmu skore pro Michaela. V každém případě zklamání. ()

Kingjiri

Zatimco minulej díl měl obstojnej příběh, ale pomalejší tempo vyprávění nebo skromnější počet vražd, pokračování je na tom přesně opačně. Vysvětlovačka přežití Michaela z minula byla společně se způsobem zabití Laurie hodně debilní. Reality show v Mayersovic baráku nebyl špatnej nápad, ale nakonec ho docela zazdili puberťáci na párty. Uplnej průser to neni a v rámci série jde skoro o průměrnej díl, nicméně jde ve výsledku jen o tuctovou a tupou béčkovou vyvražďovačku bez tý správný atmosféry nebo démonickýho Michaela Mayerse. Za akci a vraždy druhá silnější hvězda. ()

Freddy zas a znova?

Freddy zas a znova?

04.04.2006

Ani šest pokračování kultovního hororu Wesa Cravena Noční můra v Elm Street a tři roky starý crossover Freddy proti Jasonovi zřejmě nestačily zabijákovi z městečka Springwood. Podle slov Roberta… (viac)