Halloween: Vzkriesenie

• Česko Halloween: Zmrtvýchvstání (viac)

Mysleli jste si, že masovému vrahovi Michaelovi Myersovi v poslední části série nazvané Halloween H20 sťali hlavu a tím ho definitivně zneškodnili? Omyl. V novém pokračování úspěšné horrorové série dali tvůrci legendárnímu vrahovi novou příležitost vraždit nevinné. Znovu v Haddonfieldu, Freddie Harris a jeho přítelkyně Nora, zakladatelé webové stránky www.nebezepecnazabava.com, vyberou šest studentů, aby se zúčastnili obzvláště nebezpečné hry. Účastníci mají podle plánu strávit halloweenskou noc v rodném domě masového vraha Myerse a k tomu v přímém přenosu na internetu. Zatímco většina účastníků považuje tuto hru za zábavu a rychlý zdroj slávy a peněz, Sára se přidává pouze neochotně kvůli svým kamarádům Jenovi a Rudy. Stmívá se a mrtvoly se začnou hromadit. Nakonec je právě na Sáře a jejím virtuálním společníkovi, aby vraha jednou provždy zničili. (oficiálny text distribútora)

matestlust

Ani bych nevěřil že tuhle splašku, která se opírá o kultovnost celé série má na vědomí stejný režisér, jako u velemistrovské dvojky. Škoda, že pan Rosenthal už nemá tak vynikající vkus, jako za svých mladších let. Zapojit Michaela Myerse do internetové reality show je sice originální nápad,ale určitě ne dobrý...Navíc v takovém podání, jakém je to zde bohužel k vidění. A ani pár celkem slušných kucháren to nezachrání. ()

ancientone

Mŕtvola M. Myersa navlečená na nitkách ako bábka a skrúcaná do nepodarených polôh. Napájanie sa na dávno vyschnutú halloweensku studňu s poslednými kvapôčkami temnoty. ()

JASON_X

Slibný začátek naznačoval možnost formálního i obsahového navázání na velmi povedený předchozí díl, ale chyba lávky, tedy očekávání. Po slušné derniérové účasti Jamie Lee Curtis diváka už nic dobrého nečeká, jen podprůměrná teenagerská vyvražďovačka. Tento žánr mám sice ve velké oblibě, ale tahle nehorázná amatérština mě vůbec nebavila. Je to levně a mizerně natočené, navíc s otravnými prostřihy na záběry z kamer na hlavách účastníků, a kromě "galactické" Katee Suckhoff v tom účinkují samé nezajímavé antiherecké zjevy. Bezkonkurenčně nejhorší a nejtrapnější je kung-fu negr s opičím xichtem i mimikou, nevím kam na tyhle monstrózní držky producenti chodí. A nechápu strategii obsazování všelijakých polodementních rapperů do rolí velkých frajerů a borečků... to asi proto, aby do kin chodilo hodně polodementních barevných teenagerů. A závěrečný souboj je jedním z nejblbějších a nejhůře natočených závěrečných soubojů horrorové historie. Děs a bída, jedna hvězda za začátek a za Katee. ()

Lucasion

Klesla série na úplné dno? Ne, tam se dostal třetí díl téhle hororové značky. Ovšem Resurrection má ke dnu zatraceně nízko. Podaření sequel H20 (1998) je vlastně v prvních deseti minutách degradovaný na hloupý omyl a můžeme vesele pokračovat dál. Z legendární Laurie (Jamie Lee Curtis) je postava bez mozku, která si střihne malé camao. Bylo tohle nutný? Proč Curtis, tak moc bojovala, aby se obnovila značka o čtyři roky dříve, když je schopná s tvůrci to poslat během prologu takhle do pekla. Každopádně příběh, kdy šestice postav má na hlavě kameru a jdou do domu Michaela Myerse je trapný, hloupý a hlavně nezáživný. Dům je najednou obrovský, všude jsou zamčené dveře a dokonce má tajemné sklepení. Tohle ne. Ten film byl doslova a do písmene retardovaný na všech frontách a Myerse tu byl zcela zbytečný. Film nefunguje ani jako horor, a už vůbec ne jako komedie. (15 %) ()

PROROK14

Tvorcovia mali takú veľkú potrebu natočiť dalšiu časť že oživili Mychaela Myersa a dali filmu prívlastok Zmrtvychvstanie. Mychael stratil hlavu, kto vie možno nechtiac ale zas sa preukazuje jeho totálna nesmrteľnosť a napriek odseknutiu hlavy sa nám ukázal v plnej paráde v dalsom diely Halloweenu. Sme radi. Film nepriniesol nič nové ale z môjho pohľadu ( totiž Zmrtvychvstanie som videl ako prvý film zo vsetkých) je to vyvraždovačka s množstvom krvi a tak na odreagovanie film nezaškodí. Odpad to určite nieje. ()

Hismael

Scénář měl shořet v domě Michaela Myerse. Je to takové nudné nic, kde všechny parametry od strachu až po napětí, se kterými by horor měl umět pracovat, jsou na dost nízké úrovni a nechtěné vtipné scény to ještě zhoršují. ()

liquido26

Docela slušnej Halloween, zajímavé oživení série. Nebejt toho úplně dementního začátku, tak bych možná hodnotil i výš. Ale takhle "oživit" Michaela? To bych snad spíš věřil tomu, že si sám přišil hlavu a pak se za pomoci stroje Barona Frankensteina oživil. Tohle byla pěkná blbost. Jinak s tou reality show to byl zajímavej nápad. Kdyby se takhle odvíjeli třeba Vyvolení nebo Big Brother, tak bych na to asi i koukal (z vily odejde ten, kdo nepřežije setkání s Michaelem Myersem:-)). Teenageři byli v pohodě, představitelky Jen a Sáry byly bábovky. Takže z mojí strany docela spokojenost. ()

corpsy

Neviem čo to malo znamenať, ale toto si Michael Myers nezaslúžil. Bezhodnotný grc, pri ktorom aj divná 6tka vyzerá ako OBČAN KANE. Trápny a nevýrazný herci ( polovička z nich ani nieje ), režijná invencia tu má dovolenku. A ešte ku tomu ta prečudesná hudba ( ešte že zaznie aspoň úvodný motív ). Bez chuti a zápachu. ()

DDT

Opravdu nechtěná (a nezábavná) parodie na předchozí Halloweeny. Celý film jsem vydržel jen díky tomu, že jsem se bavil "módně" přehnanými zvukovými efekty, kde bouchnutí dveřmi zní jako by parta pyrotechniků odpálila most a uklouznutí na schodech jako padající lavina... ()

Astaroth12 odpad!

Ako vysvetlili vzkriesenie M.Myersa sa mi chcelo vracať.Halloween H20 mal skončiť inak ako useknutým hlavy Majka,keď zamýšľali dalsie pokračovanie.Lebo toto čo tvorcovia naservírovali divákom,museli myslieť ako zlí vtip a nie väzne.Tomuto by neuverilo ani male dieťa.Ked som skončil Halloweenom H20 a začal som pozerať tuto čast ubehlo necelých 30minut,tak som koniec h20 mal v živej pamäti.Tak takto to byt nemohlo ako nám to tvorcovia predostreli,prekombinovali to statočne.Už len pre tu debilnú začiatočnú pointu,dávam jednorazový odpad.Príbeh totálne zaostali,po scenáristickej stránke to je klišova tuposť.A herci aj Argentínska telenovela ma oveľa lepších a sympaticky tiež neboli.Ale musím uznať ze nápad s tým telefónom a obeťou malo šťavu.Ale veľmi zlý dojem z tohoto filmu mi nenapravilo. ()

spaceboyCZ odpad!

Jesteze se zde Jamie ukazuje jen na zacatku. Fuj. Tahle cast muze smele sekundovat 3. a 5. dilu. Totalne zmrveno vse, co predchozi dil napravil. Je to proste hnus, na ktery nestoji za to se divat. Pro me jako fanouska klasickeho Halloweenu Johna Carpentera je az urazejici, ze vubec neco takoveho v dnesni dobe nekdo dovolil tohle natocit a vypustit do distribuce :( ()

fannah

Dementní ukončení "heptalogie" Halloween utvořil pan Rick Rosenthal - hlavní hrdinku ze tří filmů zlikvidoval v prvních deseti minutách, ještě prakticky před začátkem filmu. Ale co už. Zbytek filmu byl podle mě docela průměrný horor, dostatečná teenagerská vražedná zábava. Bohužel ale nedostatečný Halloween, tak jako už několik před ním NEPOČÍTAJE H20. ()

Ghostface2 odpad!

Halloween : Resurrection je nejhorší díl série. Postavy se chovají absolutně nelogicky, herci jsou strašně nesympatičtí, vraždy jsou nudné a ten debilní, kýčovitý konec tomu všemu nasadil korunu. Mám tuhle sérii docela rád ale toto si mohli tvůrci odpustit. ()

PKD

Raději toto, než Zombieho sračky. A taky už nemusí všichni tak třeštiti z tohoto filmu, když máme H 2018.;-) ()

Sawyer815

Jasně.že ten začátek měl bejt asi šokující,ale takhle vyjebat s Jamie Lee,to je trošku silný kafe.to si fakt hlavní postava serie opravdu nezasloužila.Jamie proč?A co tam sakra dělá ten trotl z prciček? ()

Freddy zas a znova?

Freddy zas a znova?

04.04.2006

Ani šest pokračování kultovního hororu Wesa Cravena Noční můra v Elm Street a tři roky starý crossover Freddy proti Jasonovi zřejmě nestačily zabijákovi z městečka Springwood. Podle slov Roberta… (viac)