Mysleli jste si, že masovému vrahovi Michaelovi Myersovi v poslední části série nazvané Halloween H20 sťali hlavu a tím ho definitivně zneškodnili? Omyl. V novém pokračování úspěšné horrorové série dali tvůrci legendárnímu vrahovi novou příležitost vraždit nevinné. Znovu v Haddonfieldu, Freddie Harris a jeho přítelkyně Nora, zakladatelé webové stránky www.nebezepecnazabava.com, vyberou šest studentů, aby se zúčastnili obzvláště nebezpečné hry. Účastníci mají podle plánu strávit halloweenskou noc v rodném domě masového vraha Myerse a k tomu v přímém přenosu na internetu. Zatímco většina účastníků považuje tuto hru za zábavu a rychlý zdroj slávy a peněz, Sára se přidává pouze neochotně kvůli svým kamarádům Jenovi a Rudy. Stmívá se a mrtvoly se začnou hromadit. Nakonec je právě na Sáře a jejím virtuálním společníkovi, aby vraha jednou provždy zničili. (oficiálny text distribútora)

blackrain

Velké rozčarování, ale opravdu velké. Jamie Lee v blázinci a vraždící bratříček se znovu potlouká po ulicích. Tohle nemohlo dopadnout jinak. H20 miluju, Zmrtvýchvstání ne. K uzoufání špatné pokračování. Vlastně ani nevím, proč dávám jednu hvězdu. ()

kaylin

Busta Rhymes je místy jediné zpestření, protože hraje jako magor a jeho role je prostě ujetá. Je to pořád dost málo a on sám je místy dost nesnesitelný, stejně jako většina postav. Banální zápletka, otravné charaktery a mezi nimi Michael Myers, který se ohání nožem, případně něčím jiným, co má podobně vražedné účinky. Je to hodně málo na to, jak série začala. Tenhle film je prostě unavující a j dobře, že na další v sérii nedošlo, že se začalo pěkně znovu. Zombieho verze je mnohem modernější a přijatelnější. ()

K.I.N.G.

Typický příklad zlého filmu. Co to asi má být, když vrahovi přejete, aby vyzabíjel všechny nevinné účastníky hry. Nejsme žádní parchanti, ale ti neherci, co tu vystupují, jsou přímo odporní a krom toho, že neumí hrát, nemají ani žádné charisma. Tento 8. díl série neměl být natočen a Busta Rhymes by měl radši zůstat jen u rapu. ()

CageDepp

Původně jsem měl dvě hvězdy, ale jak jedu díl po díle tak jsem si Michaela dost oblíbil takže mě bavil i tady. A nějak jsem moc nevnímal trapný děj. A poprví se Michael setkal s motorovou pilou a elektřinou, ale ani to mu nějak neublíží. A taky se zde přesvědčíme, že Michael nezabijí svý fanoušky :-) to mě dostalo. Takže se nemusim bát :-) ()

JohnMiller

2* asi iba z nostalgie, keďže Halloween: Resurrection bol môj úplne prvý Halloween ktorý som kedy videl. Mylsím, že som to videl na Markíze. Mohol som mať 12. Vtedy som to nepovažoval za až takú zlú záležitosť. No teraz.....___ To bola katastrofa. Partia vybraných študentov počas celej snímky blúdi domom Mychaela Myersa ktorý sa tam ukrýva už 20 rokov. Študenti majú na hlavách kamery a streamujú na nete svoje "pátranie". Celý dej, hoci nápad bol v roku 2002 originálny, nemá zmysel, postráda logiku a v konečnom dôsledku robí z diváka úplného tupca. Po pozretí všetkých Halloweenov musím uznať, že Rob Zombie spravil vynikajúce 2 remaky, vážim ešte o čosi viac lebo Halloween séria je v podstate jedna katastrofa za druhou.. ()

Trevor

Aby som túto ságu mal kompletnú pozrel som si aj túto, pravdepodobne najslabšiu, epizódu. Je pravdou že v tdanom období bola forma reality šou strašne in a tak autori pristúpili na takéto spracovanie, ale pravdou je že po skončení filmu má človek pocit akoby pozeral film od štúdia Asylum. niekoľko svetlých momentov sa predsa len našlo a ak by tam bolo viac legendárnej hudby s prižmúreným okom by to boli možno slabé 3*, ale úprimne v tomto prípade nie je prečo Michaelovi Myersovi pridávať vyššie hodnotenie. Aspoň pri tomto filme je percentuálne hodnotenie spravodlivé, čo sa podľa môjho názoru o najnovšou Halloween Ends povedať nedá... ()

DonPedro

Vrcholné číslo šupáckého přístupu k nekonečným sériím: když nevíš jak dál, nacpi tam všechno co se osvědčilo jinde – třeba Blair Witch kameru, motorovou pilu nebo kung-fu. Škoda, že scénáristé nenechali Michaela trochu se proběhnout kukuřičným polem, asi si to schovali do devátého dílu. ()

BoredSeal

Sterilní průjem. Působivý závěr sedmičky je tady zesměšněn pofidérním vysvětlením a i když úvod s Curtisovou je poměrně slušně a atmosféricky natočen i včetně rozloučení Laurie se svým bratrem, je tu ještě zbylých 90 minut filmu - nejstupidnější teenagerská katastrofa s internetem, reality show, hovadským rapperem, tunou klišé, pitomým scénářem, prostě nenajdete nic dobrého. Osmička je prostě mršina, do které by Michael nekopl ani špičkou své boty, i kdyby to byla jeho příbuzná... ()

Martin741 odpad!

Ze sa na kultovych filmoch snazi prizivit kadejaka reziserska lama ako Rosenthal, je zalezitost dlhodobo znama. Ale ze tato reziserska lama je aj prvotriedny amater, tak to je uz aj na mna dost. 0 % ()

Wiikii

Kdyby to natočili jako bonusovku, která se odehrává před H20, tak by to mohlo být i příjemné zpestření Halloweenské ságy, ale znovu nechat Michaela Myerse oživit jenom kvůli tomuhle.. Bože když je to naprostej SH!T. .... HODNOCENÍ: 10% (1*) ()

Mefistofelle

Hned na úvod se dočkáme vynikající scény, kdy se Michaelovi po mnoha letech podaří (i když ne bez jistých komplikací) zabít svou sestru Laurie. A v ten moment končí ta lepší část filmu... zbytek je už jenom extrémně nenápaditá vyvražďovačka. Až na hlavní hrdinku jsou všechny hlavní postavy až k zbláznění nesympatické, Michael sám už nepůsobí tak děsivě jako v jiných dílech série a na úkor dementních pubertálních hlášek se vytrácí i atmosféra. A ten panák Busta Rhymes mě celou dobu neskutečně štval. Ach jo... já tuhle sérii mám opravdu ráda a je vážně škoda, že díly jako je tenhle jí dělají ostudu. ()

dubinak odpad!

Tohle už má s Halloweenem společné snad jen bílou masku Myerse. Absolutní propadák, který neohromí už vůbec ničím. Herci trapní a všecko ostatní jakbysmet. Mike je prostě nesmrtelný a tak už to asi i zůstane. Doufejme, že takovéhle filmy nesmrtelné nejsou a do jednoho brzy zmizí. ()

darm

Tak tohle si ale opravdu Jamie Lee Curtis nezasloužila ! A to, jak vrátili Michaela "zpátky do hry", je přinejmenším úsměvné. V celém filmu jde o to, že skupina studentů má v Myersově domě, který mimochodem vypadá úplně jinak než jak vypadal v originálním Halloweenu natáčet nějakou online show. Michael už vraždí naprosto bezdůvodně, nebo spíš jen proto, že se mu nějací teenageři prohrabují v domě, no ale co už s tím. Po hororové stránce je ten film ale není zas tak zlý, atmosféru to občas má a místy jsem se slušně bál. Jen se celý ten film neměl jmenovat Halloween, prvních 15 minut nemělo ve filmu vůbec být a celá halloweenská série měla skončit sedmým dílem. No jsem zvědav, co si tvůrci vymslí v připravovaném H9. ()

Wormboy

Po (na seriu) nadstandartnom siestom a siedmom pokracovani sa Halloween vracia tam, kam v mojich ociach tato seria patri,...blizko k stoke. ()

Juto

Nedáva to moc zmysel. Predchádzajúcej časti bolo všetko uzavreté a teraz sa všetko zmazalo. Ale aj tak som sa z časti bavil. 5/10 ()

Jermann

Řekl bych, že i Bobbyho v Dallasu vzkřísili méně stupidním způsobem. Zírám, že se Jamie nechala do něčeho takového zatáhnout, snad dostala aspoň adekvátně zaplaceno za zprznění její legendární hrdinky. Svou úvodní petiminutovku odehrála důstojně, ale jakoby se zdviženým prostředníkem a slovy: ''Radějí mě zabte hned, než někdo napíše ještě větší paskvil. See you in hell!'' ()

WolfR odpad!

Zmar, zoufalost, ubohost, trapnost…Proboha proč?! H20 to důstojně skončilo, tak proč tohle?! No jo, nenažraní tvůrci! Odpad! ()

3n3my

Zbytočné pokračovanie, ako aj oživenie Michaela Myersa týmto pritiahnutým spôsobom. A aby toho nebolo málo, ešte ma iritoval je ten teraz veľmi populárny námet online vysielania, bŕŕŕŕ... ()

Freddy zas a znova?

Freddy zas a znova?

04.04.2006

Ani šest pokračování kultovního hororu Wesa Cravena Noční můra v Elm Street a tři roky starý crossover Freddy proti Jasonovi zřejmě nestačily zabijákovi z městečka Springwood. Podle slov Roberta… (viac)