Mysleli jste si, že masovému vrahovi Michaelovi Myersovi v poslední části série nazvané Halloween H20 sťali hlavu a tím ho definitivně zneškodnili? Omyl. V novém pokračování úspěšné horrorové série dali tvůrci legendárnímu vrahovi novou příležitost vraždit nevinné. Znovu v Haddonfieldu, Freddie Harris a jeho přítelkyně Nora, zakladatelé webové stránky www.nebezepecnazabava.com, vyberou šest studentů, aby se zúčastnili obzvláště nebezpečné hry. Účastníci mají podle plánu strávit halloweenskou noc v rodném domě masového vraha Myerse a k tomu v přímém přenosu na internetu. Zatímco většina účastníků považuje tuto hru za zábavu a rychlý zdroj slávy a peněz, Sára se přidává pouze neochotně kvůli svým kamarádům Jenovi a Rudy. Stmívá se a mrtvoly se začnou hromadit. Nakonec je právě na Sáře a jejím virtuálním společníkovi, aby vraha jednou provždy zničili. (oficiálny text distribútora)

9HK

Zastřelte někdo toho Bustu Rhymes...trochu mi bylo M.Myerse líto, když se musel utkat v závěru s Bustou a poslouchat jeho cool hlášky, muselo mu být z něj na blití.. ()

baronGrga

Rick Rosenthal, autor H2, si diváky rozezlí hned zkraje svého nového počinu tím, že nevybíravě zatočí s ikonou halloweenské ságy J. L. Curtis. Další podpásovku Rosenthal zasadí při vysvětlování Michaelova vzkříšení. Přestože i předešlé díly sváděly lítý boj s problémem, kterak vymyslet co nejméně do nebe volající zdůvodnění Michaelova comebacku (a stejně nezvítězily), dekapitace z H20 se do našich myslí vryla jako finální zúčtování a důstojný závěr celé série, jehož zpochybněním se Resurrection připodobnilo v tomto velkolepém pohřbu k hráči na rumbakouli. Rozčarování přichází i během filmu, kdy se ukazuje, že po šesti čistě hororových dílech se Resurekce rozhodla jít cestou klikatou, křižující jak žánr hororu, tak žánr komedie. Ne že by komediální ladění hororových sequelů bylo překvapením, ale Michael Myers a fórky je spojením přímo dadaistickým. Posledním hřebíkem do Rosenthalovy rakve je bohužel celé vyznění Halloweenu, připomínající spíše opelichaného hranostaje, nepovedenou repliku, smutnou parodii, bez špetky napětí a hrůzy. 25% ()

evelouch

Ach, asi jsem jedina, komu se film libil. Pominu-li trapne navazani na Halloween H2O, tak asi nemam co vytknout. Chudak Jamie Lee:-( . No, ale ja si to uzila, miluju takove ty slashers "reality show". Takze pro me bylo Zmrtvychvstani jasnou volbou a take prijemnym prekvapenim. Doporucuju. Lepsi nez H2O. ()

Rathe

Ačkoliv jsme si říkali, že H2O končí jasně, tak to tak není. A pokud by jste viděli oba 2 díly jako já, tak Vám to dá i smysl jaký mě. Takže to je rozhodně + za nečekaný zvrat. ()

tXtX

Obrovský fľusanec do ksichtu každému fanúšikovi Halloweenu H20 a samozrejme aj jeho tvorcom. Bez pochýb najzbytočnejší prírastok do série (aj keď, o tom by sa dalo polemizovať). Oživenie Michaela je s prižmúrením všetkých očí ako tak logicky oddôvodnené, no totálne hlúpe zároveň (to, že niekomu Myers znemožní rozprávať ešte neznamená, že si dotyčný nemôže dať masku dole..). Ale od chlapíka, čo napísal odpadovú Vranu 4 by sme asi chceli príliš. Je až zarážajúce, že na toto kývol režisér Halloweenu 2, Rick Rosenthal. O Jamie Lee ani nehovorím (žeby tučný šek?). Mladí herci sú nesympatickí a nezaujímaví. Otrasný Busta Rhymes alias Bruce Lee je paródiou celého filmu, a dom, v ktorom sa všetko odohráva pôsobí skôr ako 68 izbový hotel, než malý 5-izbový domček. Nasilu uvarené pokračovanie, ktoré by bolo o chlp znesiteľnejšie, keby sa prezentovalo ako spin-off (bez Jamie Lee a bez skutočného Myersa) a nie ako priame nadviazanie na H20. 35%. ()

SidVicious

Zmrtvýchvstání rozhodně navazuje na hodnotu jedničky a dvojky sice trochu netradiční prostředí ve kterém se film odehrával ale podle mě tento film stál za to je to důstojné zakončení série ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Jednou vzal do ruky nůž a už nikdy ho nepustil!" Michael Myers jde po skupině mladých, kteří se dostanou do domu, kde Michael Myers vraždil. No, a Michael se vrací jenom proto, aby se zabíjelo zase. Hlubší smysl to nemá. Scénáristé si nedělají hlavu s tím, proč to tak je, prostě to tak je. Plus Jamie Lee Curtis nemá pro film žádný význam - tedy pro tento film. Její postava je zabitá hned na začátku. Poté se všechno odehrává v domě, něco sledujeme přes amatérskou kameru a v konečném důsledku jde jen o to, odkud se Michael Myers vynoří. To je ve zkratce poslední díl původní série. - 40%. ()

Wiceman

Chmm ... těžké tohle hodnotit ... Začátek je moc fajn. Laurie konečně dostihne to, před čím tak dlouho utíkala (jo mimochodem, v H20 na konci neurazila hlavu bráškovi ale ... to jen tak mimochodem :D) Překleneme se do druhý pětiny filmu, což je totální teen komediální setkávání s lovnou zvěří, která je  bez špetky sympatičnosti postav (aneb čím přemoudřelejší studenti, tím dřív chcípnou - díky bohu) Třetí pětina ... začíná jít do tuhýho a Michael tu na mě překvapivě nepůsobí jako goofy blbec s nožem jako v H20, ale jako docela děsivej motherfucker. Čtvrtá pětina je opět v hovnech poněvadž všichni vymírají, a to že kurevsky rychle a v rychlym sletu za sebou a ani ne moc originálním způsobem (krom Busta Rhymes ... další drsnej černoch, co v hororech zásadně neumírá :D Inu to ti rappeři jsou asi drsní hoši :D jeho kung-fu je nejlepší :D :D :D ) no a na konci si asi řekli, že je potřeba tuhle nevyváženou věc už radši ukončit, a kupodivu to není ani vůbec špatnej konec. Jako viděl jsem i horší. Zkrátka a dobře, měli to celý Halloweenský šílenství ukončit už v H20 a na tohle se radši vysrat. Škoda no ... nemuselo to být tak špatný ... horší 3* PS: zajímavý je, že kvalita kamer na hlavách se liší podle toho, kdo se zrovna dívá :D :D ()

Freddy zas a znova?

Freddy zas a znova?

04.04.2006

Ani šest pokračování kultovního hororu Wesa Cravena Noční můra v Elm Street a tři roky starý crossover Freddy proti Jasonovi zřejmě nestačily zabijákovi z městečka Springwood. Podle slov Roberta… (viac)