Friday the 13th: Vengeance je přímým pokračováním šesté části této série - Pátek třináctého 6: Jason žije. Když Tommy Jarvis uslyšel zprávy o tom, co se odehrálo v Crystal Lake, odjel a poté záhadně zmizel. Jeho dceři Angelice tím pádem nezbývá nic jiného než se vydat na cestu, aby přivedla zpět svého otce, ale taky konečně jednou provždy zničila hrůzostrašného Jasona Voorheese... (Matared)

ARI50

Pátek 13 mám rád ale tohle fakt ne, ti herci to byla taková hrůza, sice se režisér snažil a velký krvavý masakr, ale i přesto škoda slov. ()

Knowho

No tak co si budeme, přece jen to je fanoušskovský a nic profesionálního. Kdyby jen ty herci byli lepší a ta kamera stabilnější tak vznikne dost fajn Legacy sequel. Actually gore tady není vůbec špatný a ten kostým Jasona se taky dost povedl. Oživení Jasona Necronomiconem z Evil Dead mě hodně potěšilo, ale moc to s finálním hodnocením nehne. Twist s Jasonovým tátou je celkem cool.  4/10 ()

Destoroyah

Čakal som niečo horšie ale toto bolo celkom fajn. Aj keď herecké výkony sú fakt hrozné, krv a gore tam je. Režisér snažil urobiť z Fan Filmu celkom dobrý a krvavý zážitok a to sa mu aj celkom podarilo aj keď to vyzerá niekedy hrozne. O filme som sa dozvedel nedávno a pretože som naozaj veľký fanúšik Friday The 13th tak som sa rozhodol tak že si pozriem Vengeance, a prekvapilo ma to. Fakt klubúk dole ako vedeli urobiť dobrý Fan Film. HODNOTENIE: 5,5/10 ()