Šílený mstitel barví svátek zesnulých do ruda. Pamatujete si na Michaela Myerse, který na Halloweena vyvraždil polovinu své rodiny? Nyní přichází daleko horší monstrum, které svátek zesnulých promění v jednu velkou krvavou lázeň. V roce 1982 byl mladík Chris Vale neprávem odsouzen k pobytu v ústavu pro choromyslné poté, co byly u něj v domě objeveny orgány policistů. Nyní, po deseti letech, které ho změnily k nepoznání, se rozhodl utéct a dokázat svou nevinnu. Vrací se do domu, kde vyrůstal, ale nachází zde úplně novou rodinu, právě slavící halloweenskou noc. Jak večer postupuje, Chris se stále zuřivěji snaží nalézt jakoukoliv stopu, která by ho očistila. Účastníci divoké party a policie jsou mu ale v patách, a tak se Chris rozhodne změnit své plány. Rozpoutá vlastní vražedné šílenství, které má navždy ukončit jeho zoufalství. (oficiálny text distribútora)

Frajer42

Nějaký životem zklamaný zoufalec, který má přebytek volného času by sem mohl obětovat a místo každodenní onanie sem naházet pár snímků do galerie. Bohužel jsem totiž během sledování zjistil, že už jsem se snímkem měl kdysi tu čest. A nelijme si toho nejčistější vína, tohle zrovna není snímek, který bystě za každou cenu chtěli vidět více než jedenkrát. Někdy i jedenkrát může být až zbytečně moc. Jistou netradičnost však snímku upárat rozhodně nelze. Kde jinde uvidíte příběh uplácaný snad ze všeho co dům dal. Lehoulince mi to připomíná styl mezinárodně uznávaného šéfkuchaře Babici. K vidění je hned několik druhů záporáků. Přičemž, když už si myslíte, že právě tento bude nejzápornější, tak vás tvůrci velmi rychle vyvedou z omylu. Pár scének je skutečně vtipných. Děj příliš nevázne. Atmosféra je sice téměř nulová, ale já osobně i druhé zhlédnutí přežil bez známek poškozeného zdraví. Erekce mě ovšem pochopitelně taky minula. Mám dobrou náladu, takže tomu klidně dám pobouchané 2 *. ()

helloween93

Jack O’ Lantern mi svítí v pokoji a pro mě odstartoval již několikatý Halloween spjatý s celonočním koukáním na horory. První horor, který jsem vybral pro mojí letošní halloweenskou hororovou noc byl celkem přehmat. O Halloween Night jsem věděl, že to bude nízkorozpočtový slasher od The Asylum, bohužel však hodně kopíruje od sérií Halloween a Friday the 13th. Snímek jsem měl nahraný z Horor filmu a ač měl film pár světlejších momentů, nudná druhá polovina, lacině natočené vraždy a konec film pohřbily. Jdu na další horůrek. * ()

Campbell

Poslední dobou mám smůlu na poměrně špatné filmy a filmy od Asylum mě měly zachránit(ano čtete správně). Bohužel ale ani oni mi moc nepomohly. HN je nudnej slasher který sice má pár slušných vražd ale je k uzoufání nudnej až to bólí. Kašlu na to že herci hrají mizerně a kašlu i na příběh který je prostě vykrádačka dalších 100 slasherů. Ale proč tam tvůrci cpou takový idiotský pokusy jako je to že se snaží udělat z tohohle filmu víc než je. Tenhle film zkouknout jedině dříve než jste zkoukly půůvodní Halloween nebo když nemáte nic jiného. Jedinej důvod tohle zkouknout jsou vraždy, které aspoň dobře vypadají. ()

Karamanlis

Keď sa kontroverzné štúdium The Asylum zrovna nezaoberá svojimi obľúbenými plagiátorskými mockbustermi či odpudivo digitálnymi monster battle otrasnosťami, tak sú schopní vyprodukovať aj niečo pozerateľné. Halloween Night je slasher, ktorý síce neprináša nič prevratného či doteraz nevideného a drží sa osvedčenej subžánrovej šablóny (dávny hriech - maskovaný zabijak - umierajúci teenageri), to je však úplne bežný trend a obdobne si počínajú aj tvorcovia desiatok iných vyvražďovačiek. Chlapci z Asylumu vsadili hlavne na gore a masky, čím určite nič nepokazili a ich Halloween Night nie je o nič horší, než 95% súčasnej slasherovej produkcie. ()

drankeryth

Mentalne naruseny clovek, ktoreho znetvorena tvar od poziara, sa vybral na halloweensku party aby tam za ucelom vrazdenia uspokojil svoje potreby. Na moj vkus je tento film robeny trochou amaterizmu, ale mne sa docela tento horor pacil. Pocas celeho filmu som sa vobec nenudil a vrazd je tam ties dost. Vrah mi je sympaticky, podla mna patri do kategorie kde je aj Jason Voorhees, ale sity slabsou nitou ako Jason. ()