Ash vs Evil Dead

• USA Ash vs Evil Dead (viac)
USA, (2015–2018), 15 h 13 min (Minutáž: 27–43 min)

Hudba:

Joseph LoDuca

Bruce Campbell, Ray Santiago, Dana DeLorenzo, Jill Marie Jones, Lucy Lawless, Samara Weaving, Hemky Madera, Peter Feeney, Damien Garvey, Indiana Evans (viac)

Seriál Ash vs. Evil Dead je dlouho očekávaným pokračováním kultovní hororové série, kterou odstartoval film Lesní duch. Bruce Campbell se vrací v roli Ashe, doplňovače zboží, stárnoucího proutníka a lovce příšer, který má místo ruky motorovou pilu. Posledních třicet let se mu úspěšně dařilo vyhýbat se zodpovědnosti, dospělosti i hrůzám ze světa zla. Když se však rozšíří smrtící epidemie a lidstvu hrozí zánik, Ash je konečně donucen čelit démonům - svým vnitřním i těm skutečným. Jak se ale ukáže, osud rozhodně nemá v plánu propustit tohoto nevšedního hrdinu ze svých "ďábelských" spárů. Vedle Bruce Campbella se v seriálu představí i Lucy Lawlessová jako tajemná Ruby, která věří, že za propuknutím nákazy stojí Ash; Ray Santiago v roli přistěhovalce Pabla Simona Bolivara, idealisty, z něhož se stane Ashův věrný parťák; Dana DeLorenzová coby Kelly Maxwellová, náladová divoška, která se snaží utéct před svou minulostí; a Jill Marie Jonesová jako Amanda Fisherová, zneuznaná policistka státu Michigan, která se rozhodne vypátrat darebného Ashe a dokázat, že je zodpovědný za strašlivou vraždu jejího partnera. (Cinemax)

Berseg

Kdybych měl známkovat jak ve škole, tak první sezóna - chvalitebný, druhá sezóna - dobrý no a třetí sezóna už jen - dostatečně. Takže celkově za 3 hvězdy. Čtvrtá řada už snad ani nebude. Sice si na konci třetí řady případnou dějovou linku připravili, ale to už by bylo hodně mimo. ()

vinducha

Unístěno na 1. místo v mé topce mezi seriály tohoto ražení. Bruce Campbell je prostě mástr . Jediný šéf , který dokaže opravdu potírat zlo s neskutečnou grácií a ještě k tomu diváka přinutí ke smíchu , pláči a bezděčnému vyměšování z  různých tělesných otvorů . No a popravdě taky pamatuju , že jsem se tehdy opět platonicky zamiloval a bylo to do Jill Marie Jones :-) ()

Jakub.Holien

Dlouhodobě se považuji za velkého fanouška celé série Evil Dead. Sam Raimi je pro mě naprosto brilantní režisér a je škoda, že je aktuálně zaseklý u Marvelu.... Škoda :(  Tento seriál, ale navazuje na legacy Evil Dead naprosto brilantně. Akce, Humor a násilí je tu opravdu dostatek a pro milovníky a nebo fanoušky Evil Dead je tohle must watch. Pokud máte jakékoliv předsudky ohledně tohoto seriálu okamžitě je spláchněte do kanálu a podívejte se na to, nebudete litovat. Hail to the King Baby ()

TakzvaneSam0

Absolutní nářez, Ash byl dobrý řezač.. Démoni celkem brutální.. Krve taky nebylo málo.. Peckojízní seriál, stojí za to.. Kelly řezala a bila taky slušně.. a náš (ne)mexičan Pablito, no co říct, frajer s páčem :) STOJÍ ZA TO ! ()

maestrum

Starej dobrej Ash je zpátky ! A s ním i kopec morbidní srandy. Po odfláknutém remaku Evil deadu z roku 2013, které bylo recyklováním všeho z původního filmu, je tu seriál, na který nejeden fanoušek série ED, i horroru čekal. Pilot nasadil laťku hodně vysoko a už hned od začátku nás (Ashe) uvrhnul do akce, kde lítá (nejedna) končetina vzduchem a proudy krve tečou z obrazovek. A divák slintá blahem. ()

alphatown

Po vysledování celé série bych to řekl takhle. Není to žádné umělecké dílo. Ale tento druh žánru je zcela jedinečný. Nakonec to byla skvělá zábava pro téměř celou rodinu, na kterou jsme se těšili a byli zklamaní, že další série bude až za rok. Takhle by to mohlo pokračovat donekonečna. Zlo je vypuštěno do světa a temná strana překvapuje stále novými zvraty. Líbilo se mi, že se podařilo navázat atmosférou na všechny předešlé Raimiho filmy. Vrátili jsme se dokonce do chaty a připomenuli si události 30 let staré. Horor a komedie jsou zde smíchány neuvěřitelným způsobem tak jak jsem to ještě nikde neviděl. Někdy člověk neví jestli se má smát nebo propadnout depresi. Třeba když tvůrci černošskou agentku nechali zemřít Ashovým dvojníkem. nebo když Ash na konci udělal nesmyslnou dohodu s podvodnicí. Za orginalitu si to své hodnocení více než zasluhuje. ()

Sllada

Pilot byl super,ale vypadá to ,že další díly nebudou mít ani 30 minut čistého času což je blbe... Pěkné masky a hodně krve nestačí na tak vysoké hodnocení. Možná časem zvednu. ()

mad.dog

Úžasně zábavný krvák s neuvěřitelným spádem a suchými hláškami Ashe. 30 minut stačí, aby dynamika byla furt na maximu. Bomba!! ()

kamic

To je teda nářez! Slabší povahy budou asi odporovat, ale tohle je splnění snu o ideálním parodicko-hororovém úletu a navíc se skvělým Bruce Campbellem. Ještě kdyby třeba natočil pokračování „Dobrodružství Brisco Countyho Jr.“, byl bych na vrcholu blaha :-) ()

ericeq

nemam sice rad filmy ci serialy typu zombie a pod, ale ash a evil dead som si oblubil uz vo filmovej verzii. a asho ve hlasky tomu pridavaju velke + ()

tonysawer

Tohle je nejzábavnější masakr motorovou pilou v mém oblíbeném retro kabátu! Sam posunul filmovou sérii do pekelných výšin a je to neskutečně zábavná jízda :D ()

A.J. Rimmer

dokonalá zábava pro všechny fandy chlápka s efektní protézou a bezchybnýma hláškama, který sype z rukávu jak na běžícím pásu. Půlhodinové díly zaručují jen a jen akci, hlášky, krev, uřezaný údy, hlavy atd. - kdo neviděl, ať si políbí šos. ()

Adam.Kubin

Je to on. Ash, tak jak ho známe. Trochu poseroutka, ale když přijde na věc, masakrózní mašina co démony a zlouny dává jedním tahem motorovkou. Pro milovníky Evil Dead - must watch:) ()

nolitimere

1 séria za nami ... Výborný začiatok ... slabší stred ... koniec masaker až na tú chaotickú finálnu scénu ... som rád ,že Campbell sa aj vzhľadom na svoj vek ešte na to nechal ukecať .... priznajme si bez neho by to nebolo ono , lebo to on je vlastne Evil Dead ... pokračovanie je viac než vítané. ()

Mykie

Naprostá žánrová pecka a čistá fanouškovská radost. Za vše mluví osočení mé nezasvěcené družky, která mým směrem, když jsem si dával Ashův maraton, vykřikla: "Tak už si sakra vyber jestli se budeš bát, nebo smát!" :-D ()

dragon'88

Videl som to asi pred mesiacom a nieco, iba prvu cast. Akozevtipne horory nemusim, ale toto bolo aj naozaj celkom vtipne, skratenie dalsich casti tomu asi pomoze. Podarene. Pilot sam o sebe 3.5*, vyhladovo 3*. ()

Sam Raimi slibuje další Evil Dead

Sam Raimi slibuje další Evil Dead

05.01.2020

Když zhruba před půl rokem připlaval do kin aligátoří horor Kořist, naznačoval jeho producent kultovní režisér Sam Raimi (Armáda temnot, Spider-Man), že se od něj fanoušci možná brzy dočkají i… (viac)

Brooklyn 99 se nakonec neruší

Brooklyn 99 se nakonec neruší

14.05.2018

V posledních dnech zažívali seriáloví fanoušci jednu ránu za druhou. Nedávný konec Ash vs Evil Dead totiž doprovodilo zrušení Exorcisty, The Expanse, Designated Survivora, Lucifera, Posledního chlapa… (viac)

Sam Raimi a třetí světová válka

Sam Raimi a třetí světová válka

02.03.2016

Režisér kultovní "trilogie Evil Dead" momentálně tráví čas u návratu svého krvavého dítka, seriálu Ash vs Evil Dead. Fanoušci za něj Sama Raimiho opět milují a pomalu mu odpouštějí třetího Spider… (viac)

Sam Raimi chystá remake Proroka

Sam Raimi chystá remake Proroka

26.01.2016

Režisér hned dvou slavných trilogií (s Ashem a se Spider-Manem) si už tři roky hledá svůj další filmový projekt. A teď to vypadá, že ho konečně našel. Sam Raimi jedná se studiem Sony o remakeu… (viac)