Expolicajt Jason Avery (Stephen Baldwin) pracuje momentálne ako strážca v Prírodovednom múzeu v New Yorku. Jednej noci, práve keď sa Jason nachádza v múzeu, sem vtrhne skupina zlodejov, pracujúca na zákazku tu zamestnaného profesora, a pokúsi sa ukradnúť starobylý obelisk, ktorý má magickú moc. Tento artefakt dokáže ovládať harpye, nemilosrdné okrídlené ženské monštrá. Jasonovi sa síce podarí zlodejom plány prekaziť, nechtiac však otvorí časopriestorovú bránu a tá ho premiestni do stredoveku. A čo viac, do krajiny, ktorá je práve sužovaná hroznými harpyami. (beso74)

vegetol.mp

Legračně špatná, ale zábavná variace na Armádu temnot. Sám režisér Josh Becker se o svém filmu vyjadřuje jako o "piece of shit" a má recht. Triky jsou mizerné, herecké výkony amatérské a celé to působí papundeklovým dojmem. Na druhou stranu Baldwin je sympaťák a díky neodolatelnému brakovému šarmu a nadšení, které je z filmu cítit, je to pro fanoušky podobných filmů v pohodě stravitelná záležitost. Beckera práce na filmu znechutila natolik, že od roku 2007 žádný jiný film nenatočil a stal se radši spisovatelem. ()

Pitryx

Triky asi dělalo nějaké dítě. Celý film je samozřejmě céčko se vším všudy, ale musím dát dvacku za to, jak jsem se nasmál. Jo, a měl jsem to štěstí, že jsem měl kopii s ruským jednohlasým rychlodabingem. To byl teprve požiteček, chá chá. No, a proto jsem se občas ztratil v souvislostech a ději vůbec. Zato jsem se neztratil v titulcích, a hlavně těch závěrečných. Proč o tom píši. Protože takové jméno je napsáno i tam, a celý film dívku jako Celestia oslovovali. Ale na IMDb mají napsáno Cecília. (Stav ke dni 8.11.2019). To je snad poprvé kdy jsem se na IMDb setkal s takovou chybou. CHYBA-45 min. Borec zasažený oštěpem jej evidentně drží pod paží. ()