Ve třetí řadě se Ash z michiganského Elk Grove promění z vražedné městské legendy v místního hrdinu, který chrání lidstvo. Když Kelly uvidí v televizi masakr, za nímž by mohla stát Ruby, rozhodne se vrátit s novým přítelem, aby Ashe a Pabla varovala, že s nimi zlé síly ještě nemají srovnané účty. Ash také objeví svou dávno ztracenou dceru Brandy Barrovou (Arielle Carver-O'Neillová). (Cinemax)

SharpeR1

Pokračování si drží opět svou úroveň. Pokud vás nepřestalo bavit, tenhle masakr ve starém stylu hodně krve :), tak se máte na co těšit. Opět šílené masky a obludy na které se můžete těšit. Ještě se dívám na poslední díly a věřím, že budu hodně spokojenej. V této sérii, jsem si všiml, propojení s opačným koncem temného světa, které bych si dovolil říct, možná kopie stranger things, ale já stím vůbec nemám problém, protože je to můj oblíbený seriál a taky bych ho rád doporučil, pokud někdo dokouká ashe a bude chtít další super seriál v horrorovém podání bez komedie, tak to doporučuji :) ()

ScarPoul

Ona sa to môže zdať ako variovanie rovnakých prvkov z predchádzajúcich dvoch sérií. Ale bez rozdielu celý tento svet funguje. Či už bojujeme s démonmi. Hláškujeme, alebo počúvame Deep Purple. Postavy prechádzajú určitým vývinom a hlavne sú tak dobre napísané, že im skrátka aj napriek všetkému držíte palce. Plus tu máme konečne temnú dimenziu, Ashovho potomka a náznak post apo. Takže v zásade spokojnosť. A je tu omnoho viacej wtf momentoch ako v predchádzajúcich sériach. 3. séria - 80%. ()

dubinak

3. série, tentokrát charakteristická objevením a přítomností Ashovy dcery. První díl byl bezkonkurenční a opět sliboval velmi podobnou a osvědčenou kvalitu z předchozích sérií. Tímhle stylem to i pokračovalo a zapamatovatelnými scénami se stávají ta ze spermabanky za doprovodu Take On Me a potom ta s dítětem a bowlingovými koulemi, u které jsem si div neucvrkla. Z tohoto je zřejmé, že šíleností, sleazy scén a chutného gore neubylo. Obecně musím říct, že mě bavila asi o chloupek víc, než ty předchozí, protože vzrostlo množství originálních nápadů a twistů. Sice mě pasáže s Pablem a získáváním brujo schopností tentokrát moc nezasáhly a byly asi nejslabším článkem, nicméně zážitek mi to nezkazilo. V posledních třech epizodách se ovšem začalo hrát na trochu vážnější sci-fi strunu a ze srandiček se začalo malinko střízlivět a závěr posledního dílu mě v podstatě nepotěšil, nebo mě spíš zmátl. Každopádně Ash je pořád borec, i když si neumím představit, kam se dá s tímhle dějem ještě pokračovat, no uvidíme. ()

NinadeL

A pohádky byl konec. Ze staronových tváří se připojil ještě slavný rek Iásón alias Jeffrey Thomas, ale to už bylo opravdu všechno. Ash našel svou ztracenou rodinu a místo týmovky (která se mi tolik líbila ve 2. sérii), to byla malá sóla pro něj, Kelly i Pabla zvlášť. Navíc Ruby se přidala na stranu příběhů z místní střední a Pabla otravovalo kouzlo brujo (které tolik komplikovalo život lidem i upírům v True Blood). Nicméně nevadí, i tak 3. série přinesla mnoho neočekávaných kvalit a nápadů. Předně Ruby a její mateřství, její porod, její opakovaně vyhřezlá střeva a nádherný souboj, který si ve stylu gladiátorů dala s Kelly tváří v tvář. A kdo by se byl nadál, že se najde čas i na to prozkoumat romantické napětí mezi Kelly a Pablem? A to samozřejmě nebylo ani zdaleka všechno. Takže díky za všechny tři řady, pro lidi, kteří milovali příhody z lesů kolem Elk Grove to musí být úplné štěstí. Pro nás, kteří jsme kouzlo RenPics objevily až v 90. letech, je to zase trochu jiný příběh. ()

MM_Ramone

Americký režisér Sam Raimi, spolu so svojim starším bratom scenáristom Ivanom Raimim, oživili v roku 2015 kultové horrorové dielo. Fanúšikovia fenoménu "Evil Dead" sa opäť môžu stretnúť s charizmatickým Ashom J. Williamsom a vrhnúť sa do boja proti temným démonickým silám. Tento krát vo forme televízneho seriálu, ktorý nesie názov "Ash vs. Evil Dead". Tretia séria bola vyprodukovaná v roku 2018. Pozostáva z desiatich častí: 1. Rodina, 2. Kabínka tri, 3. Očividne mŕtvy, 4. Nedokončený biznis, 5. Baby dôkaz, 6. Príbehy z trhliny, 7. Točiť a kričať, 8. Roztrhnutie, 9. Súdny deň, 10. Odvaha človeka. Je to šialená jazda plná krvi, násilia, hnusných démonov a čierneho humoru. Ash sa oháňa svojou motorovou pílou, strieľa na všetky strany z brokovnice so zrezanou hlavňou a hádže jednu drsnú hlášku za druhou. **** ()