Na začiatku druhej série si Ash Williams (Bruce Campbell) konečne užíva svoj vysnívaný život v Jacksonville. Ale to len do chvíle, kým ho počas párty nenapadnú dvaja démoni. V tej chvíli je jasné, že svet opäť potrebuje jeho silu a Ash musí so svojim tímom opäť bojovať proti nesmrteľnému zlu. (Marceloo)

malylada

První série byla spíše zklamání, neboť očekávaní návratu klasiky v seriálové podobě byla veliká. Hlavně scénář pokulhával, rychle tvůrcům docházel dech v nápadech a krvavé řežby se okoukávaly. Druhá série začíná velmi dobře a rýsovalo se to na milé překvapení, které by mohl překonat první sérii. Bohužel pátým dílem jde vše z kopce a stává se z toho směšný patvar s průměrným finále. Campbell je zkrátka boží, táhne celou sérii a spolu s perfektní řezničinou patří k tomu nejlepšímu. Opravdu nevidím důvod, proč by měl seriál pokračovat, neboť potenciál se zdá být vyčerpaný a pouze dobrá akce s vtipkujícím Campbellem nestačí.......6/10 ()

Necrotongue

Druhá sezóna mi přinesla těžké zklamání. Po první řadě jsem se těšil na výborný mix humoru, akce a brutality, ale tvůrčí tým tentokrát hanebně selhal. Skvělému humoru z první série tady chyběla lehkost, navíc se objevily fekální žertíky, které by se hodily leda do slabší teenagerovské komedie a došlo i na nudu, což jsem od Ashe v žádném případě nečekal. Bavily mě sice odkazy na původní film, ale nic se nemá přehánět, bylo jich přece jen poměrně hodně a pokud by se takto pokračovalo, měl bych z třetí řady velké obavy. ()

Marceloo

Na začiatku druhej série si Ash Williams (Bruce Campbell) konečne užíva svoj vysnívaný život v Jacksonville. Ale to len do chvíle, keď ho počas párty napadnú dvaja démoni. V tej chvíli je jasné, že svet opäť potrebuje jeho silu a Ash musí so svojím tímom opäť bojovať proti nesmrtelnému zlu. - Druhá séria má velmi silný rozbeh, ale v druhej polovici jej akosi dochádzajú sily. Ash je stále v perfektnej forme a jeho hlášky sú nezabudnutelné. Poteší aj prítomnosť viacerých zabudnutých postáv, ako napríklad legendárnej Cheryl. Stanica STARZ sa našťastie nebojí žiadnych hlúpych obmedzení, takže krv a rôzne ďalšie telesné tekutiny tu tečú potokom. Z finále nemám úplne najlepší pocit a myslím, že dve série tomuto seriálu momentálne úplne stačia, a ak chcú tvorcovia pripraviť tretiu, mali by si radšej trochu počkať. + herec z The Evil Dead a Evil Dead + herec z Suburban Gothic a Trash Fire + herečka z I Spit on Your Grave 3 + herec z Wolf Creek + herec z The Midnight Meat Train a Darkness Rising + herec z The Boy + herečka z The Evil Dead ()

MM_Ramone

Americký režisér Sam Raimi, spolu so svojim starším bratom scenáristom Ivanom Raimim, oživili v roku 2015 kultové horrorové dielo. Fanúšikovia fenoménu "Evil Dead" sa opäť môžu stretnúť s charizmatickým Ashom J. Williamsom a vrhnúť sa do boja proti temným démonickým silám. Tento krát vo forme televízneho seriálu, ktorý nesie názov "Ash vs. Evil Dead". Druhá séria bola vyprodukovaná v roku 2016. Pozostáva z desiatich častí: 1. Doma, 2. Pitevňa, 3. Posledná runda, 4. Opitý koráb, 5. Uväznenie, 6. V pasti, 7. Blud, 8. Ash dva krát rež, 9. Zase doma, 10. Druhý príchod. Je to šialená jazda plná krvi, násilia, hnusných démonov a čierneho humoru. Ash sa oháňa svojou motorovou pílou, strieľa na všetky strany z brokovnice so zrezanou hlavňou a hádže jednu drsnú hlášku za druhou. **** ()

Psychor

Jakožto zdejší hororový expert jsem tajně doufal, že se tvůrci po úvodní zpackané sérii chytnou za nos a kompletně pozmění koncepci té druhé. To by znamenalo odložit stranou přitroublé hlášky a rádobykomické situace, pro které tak jako tak není v hororovém žánru žádné místo; naprosto otřesné CGI uvést do podoby, která navodí dojem alespoň částečné realističnosti; no a následně vrhnout všechny své síly do budování opravdu ponuré a bezútěšné atmosféry. V ideálním případě navázat na odkaz mistra Alvareze a jeho geniální remake z roku 2013. Nic podobného se bohužel nestalo a Ash vs Evil Dead tak pokračuje tam, kde skončil. Navíc příběhově se seriál vyčerpal již v průběhu úvodní série, takže jsme od prvních chvil svědky natahované kaše, která se velmi rychle stane zcela nepoživatelnou. A bude hůř, o tom jsem přesvědčen. Rick Jacobsen a Craig DiGregorio, kteří jsou podepsáni i pod závěrečným dílem úvodní série, jenž jako jediný ze všech obsahuje náznak pravé hororové atmosféry, po vcelku koukatelném pilotu vyklízejí svá místa. Ze své pozice hororového odborníka si tak troufám tvrdit, že se Ash vs Evil Dead v průběhu druhé série potopí až k samotnému odpadu. ()