Ash vs Evil Dead - Série 2 (2016) (séria)

Pitevna (S02E02)

(epizóda)
  • USA The Morgue

Pablovo chápání reality je vystaveno zkoušce, když Ruby odhalí, že díky Necronomiconu získal schopnost předvídat budoucnost. Ash a Kelly mezitím v márnici zjistí, že žena, s níž má Brock jít na rande, není zrovna ta žhavá kost, na kterou se tak těší. (Cinemax)

I.ball

Skoro to vypadá, jakoby někteří zdejší komentátoři chtěli na sebe upozornit coby samozvaní "hororoví experti" i za cenu toho, že jejich sobecká snaha se zviditelnit může odradit potenciální diváky od shlédnutí snad nejšílenější a zaručeně nejlepší hororové komedie od dob Jacksonova Braindead. Je jasné, že každý jednotlivec pociťuje různé emoce v různých situacích. A stejné to je i u Ashe. Tam, kde jedni cítí strach, jiní plni očekávání sledují blížící se přízrak. Tam, kde jedni odvracejí zrak ve snaze nepoblít se z nechutných gore scén, se jiní nemohou přestat smát a "hltají" každý metr střeva navinutý na řetězovou pilu. Jsem jiný. 110% ()

MM_Ramone

Americký režisér Sam Raimi, spolu so svojim starším bratom scenáristom Ivanom Raimim, oživili v roku 2015 kultové horrorové dielo. Fanúšikovia fenoménu "Evil Dead" sa opäť môžu stretnúť s charizmatickým Ashom Williamsom a vrhnúť sa do boja proti temným démonickým silám. Tento krát vo forme televízneho seriálu, ktorý nesie názov "Ash vs. Evil Dead". Druhá séria bola vyprodukovaná v roku 2016. Pozostáva z desiatich častí. V poradí druhá epizóda sa volá "Pitevňa" (The Morgue). Ash, Pablo, Kelly a Ruby naďalej zostávajú v malom, temnom mestečku Elk Grove v Michigane. Ubytovali sa v dome Ashovho otca. Musia získať Necronomicon, ktorý Ruby ukryla v miestnej márnici. Nesmie sa dostať do rúk démonickým silám. Pablove vízie sa stále stupňujú. Necronomicon ho zmenil, má dar predvídať budúcnosť. **** ()

Psychor odpad!

Stalo se přesně to, co jsem jako zdejší hororový expert očekával. Po odchodu Ricka Jacobsona, jenž dokázal do seriálu jako jediný ze všech protlačit alespoň náznak hororové atmosféry, se nyní Ash vs Evil Dead proměnil v hloupoučkou taškařici plnou fekálního humoru. ()

LennyCowler

Reagovat na Psychora už raděj nebudu, vše bylo vyřčeno. Tohle je skvělá jízda od začátku a věřím, že až do konce. Přesně co jsme potřebovali a další série jede dál a neubírá na otáčkách. Druhý díl scéna s hledáním knihy v márnici je naprostej boží masakr a člověk je fakt mrtvej smíchy co vymysleli a co si dovolili.Bejt to v osmdesátkách tak tohle by si nikdo nelajsnul:-) ()

Trevor

Ash sa s priateľmi dočasne ubytuje v dome svojho otca. Zatiaľčo sa Ash s Kelly rozhodnú získať knihu mŕtvych, ktorú Ruby ukryla v mŕtvole v márnici, Pablo stráži Ruby v Ashovej izbe a tá sa snaží zístiť viac o jeho víziách. Naprie ktomu, že Ash uspeje, kniha sa opäť dostane do nesprávnych rúk. Aj keď v seriály začína prevládať komediálne poňatie nad hororovým, stále je to ešte na hranici únosnosti. ()