Ash, Ruby a Kelly svádějí boj s minulostí, aby zajistili buducnost, kde je Pablo naživu a svět neohrožuje zlo. Pekelná rodinka má ale jiné plány! Ash se tak s Baalem utká ve starém dobrém pěstním souboji o osud celého světa. (Cinemax)

JohnMiller

Ojojój, finále druhej série bolo slabučké ako 10 krát vyluhovaný sáčok od čaja. Nechápem ako mohol byť záporák Baal tak idiotsky zahraná postava ktorá mi už od začiatku pripadala ako démon na jednu epizódu, a on bol hádam až v 7-ich. No, to je jedno, Celá záverečná časť bolo jedno klišé bez nápadov. Odsípalo to dokonca a skončilo sa to tak, že som mal pocit akoby si tvorcovia ešte radi dali jednu sériu. Ale ja už asi nechcem. ()

Necrotongue

Nepochopil jsem. Jak je vafix možné, že tvůrci vytvoří parádní epizodu a následující díl tak strašně zmrší? Po tomhle "zážitku" budu hodně dlouho přemýšlet jestli má vůbec cenu jít i do třetí sezóny. Zklamání a mám silný pocit, že jsem hodnocení ještě pořád předimenzoval. ()

Trevor

Ash je opäť podvedený Baalom a tak musí spolu s Kelly zabojovať v rozhodujúcej bitke o osud celého ľudstva. Elk Grove oslavuje Asha ako hrdinu a kedže sa mu podarí priviesť naspäť aj Pabla, zdá sa že kniha mŕtvych ostane navždy pochvaná. Záverečná časť bola trošku sklamaním, po skvelej deviatej epizóde sme sa dočkali slabšieho finále, čo iba potvrdilo že druhá séria Asha za prvou kvalitou značne zaostala. ()

MM_Ramone

Americký režisér Sam Raimi, spolu so svojim starším bratom scenáristom Ivanom Raimim, oživili v roku 2015 kultové horrorové dielo. Fanúšikovia fenoménu "Evil Dead" sa opäť môžu stretnúť s charizmatickým Ashom Williamsom a vrhnúť sa do boja proti temným démonickým silám. Tento krát vo forme televízneho seriálu, ktorý nesie názov "Ash vs. Evil Dead". Druhá séria bola vyprodukovaná v roku 2016. Pozostáva z desiatich častí. Posledná, záverečná, v poradí desiata epizóda sa volá "Druhý príchod" (Second Coming). Ash, Kelly a Ruby sa vrátili v čase do minulosti, do roku 1982, na chatu v horách, aby tam zabránili mladému Ashovi vyvolať pomocou Necronomiconu démonické sily zla. Týmto spôsobom chcú zmeniť budúcnosť a zachrániť Pablovi život. V tom sa im bude snažiť z plných síl zabrániť lstivý, rafinovaný, zákerný, mocný démon Baal. **** ()