Ashovi sa podarilo vďaka vlastnej obete priviesť späť k životu svoju dcéru Brandy. Kelly však trhlinou prejsť nemohla. Zostala uväznená vo svete démonov. Aby sa mohla vrátiť aj ona, Ash musí oslobodiť jej mŕtve telo z posadnutia. Preto sa vyberie konfrontovať Ruby. Do hry už vstupujú aj Temní, ktorí sa snažia zmocniť Necronomiconu. (MM_Ramone)

Trevor

Ash sa rozhodne vyhľadať Ruby, aby ju konečne porazil a prinútil ju, aby telo Kelly zbavila démona a mohol tak priviesť naspäť aj Kelly. "Temní" si však už našli cestu na svet a snažia sa dostať ku knihe mŕtvych a ovládnuť svet. Rovnako Brandy zvádza boj s temnými silami a plné ruky práce má aj Pablo. Záver série nadviazal na skvelý úvod. ()

Martrix

Právě teď má předposlední epizoda neuvěřitelných 98%. A sluší se přiznat, že zaslouženě. Nejsem skalní Ashovec a tento typ hororů nevyhledávám, ale něco do sebe to má. Hromada nechutňáren podaná ...stydím se to napsat, ale zábavným způsobem, byla tentokrát ve filmové kvalitě a s gradací, která mě snad poprvé přiměje vypláznout plný počet. Navíc ten devadesátkový odér... . Chápu nadšení fanoušků Ashe. Tohle je velká jízda a víc než důstojná příprava na poslední díl. ()

MM_Ramone

Americký režisér Sam Raimi, spolu so svojim starším bratom scenáristom Ivanom Raimim, oživili v roku 2015 kultové horrorové dielo. Fanúšikovia fenoménu "Evil Dead" sa opäť môžu stretnúť s charizmatickým Ashom Williamsom a vrhnúť sa do boja proti temným démonickým silám. Tento krát vo forme televízneho seriálu, ktorý nesie názov "Ash vs. Evil Dead". Tretia séria bola vyprodukovaná v roku 2018. Pozostáva z desiatich častí. V poradí deviata epizóda sa volá "Súdny deň" (Judgement Day). Ashovi sa podarilo vďaka vlastnej obete priviesť späť k životu svoju dcéru Brandy. Kelly však trhlinou prejsť nemohla. Zostala uväznená vo svete démonov. Aby sa mohla vrátiť aj ona, Ash musí oslobodiť jej mŕtve telo z posadnutia. Preto sa vyberie konfrontovať Ruby. Do hry už vstupujú aj Temní, ktorí sa snažia zmocniť Necronomiconu. ***** ()