Na začátku filmu vidíme, jak se ve zdroji pitné vody probral znetvořený muž, ze kterého odpadávají kusy těla. Tohoto muže pak zabil autobus plný studentů místní střední školy. Na tu samou školu je toho dne dovezena pitná voda, která ale pochází ze zdroje, kde ležel nakažený muž. Nikdo nic neví, proto všichni vodu pijí. Toho dne také vrcholí přípravy na ples. John a Alex jsou dva kamarádi, kteří nepatří mezi populární osoby, a tak na ples nemají žádné partnerky. John je zamilovaný do dívky jménem Cassie, ale ta chodí s Marcem a ten je dosti majetnický. Alexovi se podaří v den plesu svést jednu dívku a dočká se orálního sexu, ale netuší, že je dívka nakažená neznámou nemocí z vody. John se stále snaží získat Cassie, nevypadá to však dobře, takže se nakonec rozhodne na ples nejít. Alex na ples chce, protože mu ona dívka slíbila, že se na plese možná ukáže. Alex tedy Johna přemluví a na ples jdou. Ples se ale změní v noční můru. Lidé, kteří se napili vody nebo punče, který je vyrobený z nakažené vody, začnou brzy zvracet krev a jeden po druhém umírají. V tu chvíli už školu obklíčili ozbrojení muži, kteří chtějí všechny pozabíjet, aby zabránili nákaze... (TV Prima)

Trevor

V porovnaní s prvým dielom sme sa kvalitou nanešťastie posunuli na úroveň hraničiacu s odpadom. Ak Roth aspoň trochu pripomenul slávny horor Evil dead, Westove spracovanie druhej časti je obrovským sklamaním. Aj keď úvodné titulky od začiatku poukazujú na hororovú komédiu je vo filme vtipných a dobrých scén žalostne málo. Snáď úvodná scéna s autobusom je ešte ako tak vtipná. Zvyšok je vyslovene trápením, čo sa týka efektov, výkonov hercov či samotnej príbehovej línie. Strata času a hodnotenie 1* za pokus o hororovú komédiu. ()

Astaroth12 odpad!

Tu sa musím ospravedlniť Rothovy,keď som napísal že ten jeho Cabin fever bol nechutný ale to som ešte nevidel tento.Radím ho do top najnechutnejších filmov aké som kedy videl a to už mám niečo za sebou.Neskutočne vyjeb... nechutný.Ako krvácajúci penis alebo našťanie do asi punču a to aj s krvou to už bolo moc,a to takých nechutností je tam omnoho viac,to si myslím že mali ubrať a dosť.A tých nesympatických hercov by som pozabíjal aj ja vážne ma srali.A tu letela logika asi z raketoplánu alebo vobec.Lebo napr.hneď ten začiatok keď policajt vyšetroval tú mrtvolu a povedal že to bol los áno človek a los sú si ako vajce vajcu a hlavne keď na to aj prišiel aj tak odišiel.Preto Amerika má takú zločinnost akú má. ()

Sabrewulf

Může mi prosím někdo ze "šéfů" CSFD vysvětlit, proč není v položce žánrů vypsaná i komedie? Je smutné, tady číst retardované reakce ve stylu: "vždyť to vůbec nebyl horor, spíš komedie/parodie. Jenom naprostý imbecil nepozná, že jde o ÚMYSLNĚ komediální horor (s nádechem Tromy - jak tady někdo poznamenal). //////// Dvojka se mi líbila víc. Jednak oproti jedničce využila potenciál "rozkládajícího" virusu mnohem více a jednak mi lépe sednulo již zmíněné komediální odlehčení. A taky mám za sebou několik vážně se tvářících hororových průjmů, takže tohle bylo..... ehm... takové hnisavé pohlazení. Není to sice žádný zázrak, ale 43% mi přijde moc málo na to, jaké nechtěné blbiny mají 50% nebo 60%. Tahle je aspoň chtěná.... a já se bavil. ()

Hunter2222

Nezmyselná strata času. Komu sa páčila jednotka, nech na toto radšej ani nesiaha. Jednotka mala vynikajúcu atmosféru chaty a seriózne poňatie, ale tento film nemá ani jedno. Film sa proste nedokáže rozhodnúť, či chce byť vážny a dávať nám slušné gore efekty, alebo chce byť komédia a vrhať na nás splatterove spŕšky krvi (5 metrov ďaleko striekajúce krvavé grcky). K tomu už spomínané krvavé scény vždy rozdeľujú desať minú trvajúce stupídne dialógy. Miestami som mal pocit, ako keby som pozeral Prci, prci, prcičky, lebo tí teenageri čo tam dorábali bolo až choré. Tento film patrí medzi jasné americké sračky a výsmechy hororov. 20% Dávam za pár vydarených gore efektov. ()

*CARNIFEX*

Ani jednému nainfikovanému smrteľným vírusom sa nepodarilo varovať okolitý svet pred možnou nákazou. Do domácností, reštaurácii a hlavne škôl sa dostáva "zdravá", prírodná voda "Down Home Wather". Pár gore záberov slušných, ale na jednotku sa to nechytá. Nebola to síce úplná hrôza, ale Eli Roth odviedol lepšiu prácu - 40%. ()

• Když Alex (Rusty Kelley) ve 29. minutě volá poprvé Johnovi (Noah Segan), má John na hodinách 7:13. Pak zavěsí. Leč Alex mu zavolá znova. John opět zvedá telefon, ale na hodinách je 7:12 a právě přeskakují na 7:13. (Terva)
  • Film bol v skutočnosti natočený už v roku 2007. Natáčalo sa v meste Wilmington v štáte Severná Karolína. (Jello Biafra)