Kráľ Škorpión 3

• Česko Král Škorpion - Bitva osudu (viac)
všetky plagáty

Keď vražedná epidémia, ktorá ho pripravila i o jeho životnú lásku, vyženie hrdého Mathayusa (Victor Webster) i z jeho domoviny, stane sa osobným strážcom egyptského kráľa Hora (Ron Perlman). Odmenou za jeho služby má byť ruka princeznej Sildy (Krystal Vee) a magický medailón, ktorý svojmu nositeľovi prepožičia nadprirodzené schopnosti. Má to však malý háčik – Mathayus najprv musí nájsť spôsob, ako krásnu princeznú oslobodiť. Tú totiž väzní Horov brat Talus (Billy Zane)... (TV Markíza)

CrazymanM odpad!

Špatné,co víc na tohle říct?!Trošku mi to připomnělo Sandokana(nevím moc proč?) a nejspíš se raději podívám na seriál Herkules nebo Xena.Ještě mě čeká poslední(doufám) pokračování,Cesta za mocí,ale musím se na to opravdu dobře připravit,neboť už tento a předchozí "díl" byly opravdu velkým soustem!!! ()

The Hobbit

Ten film je tak blbej, že sem se tomu chvílema fakt musel smát.. a i to se cení! Nějakej hlubší rozbor je u tohohle zbytečnej... jinak je to totální béčkovej brak ale dávám 2* za pobavení (byť neúmyslný :)) ()

Element2 odpad!

Vůbec netuším, proč se někdo rozhodl protáhnout krále škorpiona na trilogii po neúspěšné dvojce. Rozhodně už od první scény a děje to vypadá na studentský film a ty bitky nejsou vůbec promakané a na rok 2012?! Odpad! ()

RKBoy

WTF?!Prvý Král Škorpion s The Rockom je stále najlepší diel , aj ked sa táto "trojka" snaží sebeviac ju napodobniť nevychádza to.Mizerné herecké výkony , boje sú na smiech a ten trápny ,suchý "humor" si mohli odpustiť.Nesťahujte to , škoda času a nervov. ()

Mukl007 odpad!

Na to se ani koukat nedá. Děj o ničem, hlášky, které mají být vtipné, jsou spíše k pláči. Prostě totální ztráta času. Člověk se jenom musí ptát: "Proč má někdo potřebu takovéhle filmy točit? To se chce autor divákovi pomstít?". ()

Scaevola

Zajisté to byla hloupost a jistě absolutně nehistorické (makedonská garda krále s egyptským jménem a copánky, za které by se nemusel stydět ani Legolas), ale mohlo to být mnohem horší. Naopak mile mne překvapily exteriéry a sebeparodické vtípky. ()

zekon

Lepší než 2. Snažili se o kopírování 1 jenže....mizerné scény, mizerné dialogy, mizerní herci, mizerná výprava..... na jedničku to nemělo ani náhodou. Pár vtipů, které ale bohužel nevyzní tak jako by je řekl The Rock. Webstrove kukuče nezabírají. Liskání se s ninjama kdesi v lese kdoví kde. Hrozná nuda a ostuda původním KS i Mumii. ()

rzepa odpad!

Po deseti minutach jsem okamzite vedel jak tenhle film strasne zkritizuji. Po dalsich deseti minutach jsem uz netusil kde zacit. Tenhle film je spatny tim zvlastnim zpusobem kdy mi to jeste neprijde k smichu ale uz se na to neda divat. K udivu nad tim kam se to zase Perlman nahrnul se pridavam. Pokud si tenhle hnus chcete uzit tak se na nej nedivejte. ()

Sekacik123

Mal som to doma na blue ray. Tak som sa tešil na super záźitok z filmu. Neviem, čakal som od tohto filmu viac. Prvý diel bol najlepší,ten sa mi pačil, no dalej to už išlo z kopca .... Je to smutné lebo dalo sa z tohto námetu dostať viacej. Nie je to čistý odpad ale dá sa to celkom v pohode pozreť. ()

TOPmoovie odpad!

nieco ako debutovy film studenta synceka bohateho otecka. ale aj tak, musel pouzit zly filmovy material..a sceny ako v nepodarene nasvietenom studiu. a kostymi..nesite na mieru ale popoziciavane, kde sa dalo po archivoch. ()

endymion

Krkající Germán, římští legionáři, bojoví sloni, nindžové, thajské chrámy, wrestlingoví důchodci, Tai-chi na vodopádu... chyběly jen mažoretky, Leslie Nielson, Carmen Electra a Wehrmacht. Hodně slabé dvě hvězdičky za pěknou přírodu a příjemně zhýralého a cynického Billyho Zanea. ()

pirate

Dwayne Johnson je prostě Dwayne Johnson. I přesto tento film nepostrádá dá se říct relativně dobrou hlavní postavu (ačkoli naprosto neznámý herec) a hlavní dvojka někdy působí aspoň komediálně a občas zase akčně. Některé bojové scény jsou také svým způsobem dobře udělány, avšak jiné mohou vyznít divně. Není to žádný poklad, ale dá se dívat. Raději bych ho neřadil k původnímu filmu, protože hromadu věcí je už slabších, ale jako další takový "samostatný" akční a dobrodružný může něco dát. Dvě a půl hvězdy a takových běžnějších 50%. ()

Bohulib

Když si v obsahu nahoře čtu o "velkolepých akčních scénách", mám pocit, že jsem viděl jiný film, něž o kterém se tam píše. Akční scény jsou spíš průměrné nebo podprůměrné, bitevní scény jsou katastrofální a děj má vážné logické trhliny. ()

zanvalzans

Keby bol bohatší rozpočet a keby herci nepripadali tak prisrane,mohol to byť pekný trhák...ale tie kulisy a vojna medzi nepriatelmi vyzerali hrozne.Inač príbeh je skvelý a hudba tak isto ujde. ()

ko.mar1

No dobre tak je to film na voľné pobavenie ,pripominalo mi to filmy ktoré bežali istý čas v TV v nedelu doobeda a to Xena a Herkules.ale až tak nízke hodnotenie si nezaslúži. ()

Aligon

Celkom som sa tešil. Myslel som že po 2 sa schopia a spravia niečo na štýl 1 tky. No stačilo mi 5 minut a mal som jasno. Niečo hrozné. Strih otrasný. Nedokončené "súboje", pokus o humor ? NEUSPEŠNE ! V jednu chvílu som si pripadal ako u rímanoch a o 3 minúty neskôr už japončíci lietali po stromoch ... Renesančný ďalekohlad v roku 2000 p.kristom ? Jedna hviezda za odvahu .. ()