Strážcovia hrobky

• Česko Legenda o strážci hrobky (viac)

Strhujúce akčné dobrodružstvo tímu vedcov, ktorého členmi sú Jia (Li Bingbing), Ridley (Kellan Lutz) a Mason (Kelsey Grammer). Na ceste za najväčším objavom tohto storočia stratia v starobylom labyrinte svojho kolegu. Aby ho našli ešte predtým, než bude príliš neskoro, musí sa táto skupina prebojovať cez armádu smrtiacich ľudožravých pavúkov a zistiť, čo stojí za ich nesmiernou silou a inteligenciou... (TV Markíza)

Lacike

Taka TV variacia Indiana Jonesa alebo Mumie na kvalitativnej urovni Flynn Carsena. Asi najväcsiou slabinou je, ze tu chyba poriadny charizmaticky ustredny hlavny hrdina. Kellan Lutz nim nie je, takze si sceny pre seba kradne charizmaticky Kelsey Grammer vo vedlajsej ulohe. Triky su na Hallmarkovskej urovni, ale pôsobi to celkom zabavne. Pre fanusikov beckovych filmov sa to raz asi oplati vidiet. 4/10. ()

iXtr3m3

Silnejšie dve, či slabšie tri hviezdy? Dám silnejšie dve, nový Tomb Raider, ktorého som pozeral pár minút po tomto je samozrejme úplne niekde inde a preto by rozdiel len jednej hviezdy jednému filmu viac pomáhal, alebo druhému ubližoval. Ale nebolo to úplne marné. Jeden z tých lepších pokusov o béčkovú zábavu. ()

fiLLthe3DD

Mix pavoučího „hororu" a Mumie (Sommers/Cohen/Kurtzman). Kellan Lutz mi navíc dosti připomínal hlavního hrdinu z Jurského světa a Bingbing Li byla zas asijskou verzí Lary Croft z letošního Tomb Raidera... Co víc dodat? Efekty digitální, děj předvídatelný a ty pavouky jsem opravdu nečekal, takže vzhledem k mé fóbii to njak extra příjemné pokoukání nebylo :D Na dobrodružný film to sice bylo málo dobrodružné, na horor málo drastické a na pořádné drama chyběl scénář, dalo se to dokoukat... Ale podruhé se už asi nepodívám, to se tam na můj vkus opravdu nic moc nedělo. 3* za sympatické herce, digitální oheń a vyvolání vzpomínky na Tomb Raider :D ()

Xeelee

Na to jak draze film vypadá je naprosto nefunkční ve všech ohledech, které vás napadnou. Ale pokud si chcete pustit totální blbost, u které se budete bavit tím jaká to je blbost, tak tohle je to ono! Příběh nedává smysl, herci strašní, pokusy o psychologii a emoce marné, ale nejvtipnější jsou ty pokusy o hustý hlášky! Sem už se asi nikdy nevrátím, prohlásil s ledovým klidem týpek, co o chlup unikl smrti rozmačkáním. A baprosto geniální je ten WTF konec. V podzemí něco zmáčknou, zboří se zeď, týpek zahlásí mám východ a je konec filmu! Ještě pár minut mi vrtalo hlavou co se to sakra stalo :D ()

oveckaoa

To si takhle někdo řekl na co vymýšlet něco vlastního udělám kopírku Anakondy Honba za krvavou orchidejí a Mumie hrob dračího císaře. Aby mě někdo nezažaloval za copyright tak nahradím hady pavouky a celkově omezím počet herců na cca 10 (z nichž na konci přežije 6) samozřejmě nesmí chybět tlustý krypl co si ze všeho dělá srandu a lokací na zhruba 3 (poušť, podzemní bludiště a les) narvu tam jeden a věčně se opakující flashback (docela smutné znala se s bratrem tak moc a dlouho a pamatuje si jen jednu vzpomínku). Určitě je to lepší jak jakýkoliv díla Flynna Carsena a Lovců Pokladů s Nicolasem Cagem. 60 procent ()