Kráľ Škorpión 3

• Česko Král Škorpion - Bitva osudu (viac)
všetky plagáty

Keď vražedná epidémia, ktorá ho pripravila i o jeho životnú lásku, vyženie hrdého Mathayusa (Victor Webster) i z jeho domoviny, stane sa osobným strážcom egyptského kráľa Hora (Ron Perlman). Odmenou za jeho služby má byť ruka princeznej Sildy (Krystal Vee) a magický medailón, ktorý svojmu nositeľovi prepožičia nadprirodzené schopnosti. Má to však malý háčik – Mathayus najprv musí nájsť spôsob, ako krásnu princeznú oslobodiť. Tú totiž väzní Horov brat Talus (Billy Zane)... (TV Markíza)

Marek1991 odpad!

Do akej doby som sa to dostal? Do čias natáčania Herkulesa? Lebo natočiť toto v roku 2012 je krok späť, to si radšej pozriem veľa ľuďmi kritizované dokumenty od Michaela Moora. Ten aspoň poukazuje na dôležité skutočnosti a napriek neobvyklosti to nie sú úbohosti. Toto zjavne je. Ak však onanujete pri zabíjaní, tak to možno pre vás film je. Primitívny film. Asi to tak malo byť, že mi to ani nestiahlo celé a po približne 90 minútach mi to skončilo. ()

dragonian

pohoda..pohoda az na to, ze tvorcovia pouzili do vyzbroje armad vysokostredoeke trebuchety miesto katapultov..avsak pohoda, len necela polka zaberu..pohoda..pohoda, ze pri Akkadanovi je Teuton..aj ked sa objavili az v roku 200..a dej sa odohrava v roku -1000..to uz nie je fakt vtipne..avsak pohoda..*zaujimavy pribeh* preto hviezda..sucitim s hlavnym hrdinom, velikany to vzdy mali tazke, este viac, ked bojovali za ideal, ktory bol prakticky len v ich hlave..sam proti vsetkym..pohoda..druha hviezda..:) ()

Ryuuhei odpad!

Film se snaží za každou cenu působit zábavně a velkolepě, ale vůbec se mu to nedaří. Je to blbý, blbý, blbý! Největší kámen úrazu je v absenci právě té zábavnosti. Záběry jsou rozvláčné a nicneříkající - je únavné sledovat neustále zpomalované záběry z bojišť, či rádoby dramatické prostřihy, kdy je vám vlastně jedno, co se na obrazovce děje. Postavy postrádají jakékoliv sympatie - ať je to Victor Webster (Mathayus), který nemá ani kousek šmrncu svého originálního já, nebo chabý pokus o vtipnou vložku ve formě krkajícího a neustále trapně hláškujícího Bostona Christophera (Olafa). Půl hvězdy za hezkou Krystal Vee (Sildu), která ovšem dostala šeredně málo prostoru. Ale jinak nechápu, že se takové kravině upsala esa typu Ron Pearlman, nebo dokonce Dave Bautista. Záporák byl mimochodem taky naprosto debilní. Bohužel si snímek bral do úst svého chronologického předchůdce, se kterým se absolutně nemůže měřit. Paradoxem je, že i prequel dopadl mnohem lépe. Tohle byla zkrátka hrůza - nekonečná nuda a utrpení bez špetky sympatie. ()

Paviozo odpad!

Naprosté znásilnění historie, kinematografie a všeho co vás napadne. Hlavní hrdina akáďan, příšerný herec, co bojuje kdesi na starověkém východě s asiatama, do toho jeho kámoš Olaf, Teuton z Germánie (??), Ron Perlman který svou rolí zde klesnul až na samé dno. Akční scény vypadají vážně jako parodie ("bacha, týmhle je armáda mocného Talase....kolik jich je? asi 50"), kostýmy sebrali někde ve skladech (asiaté v římském tělovém brnění s římskou důstojnickou helmou na hlavě). Vážně příšernost, snažil jsem se to dokoukat, moc jsem se snažil, ale stejně jsem musel přeskočit až na konec. A ten byl stejně hrozný jako celý film. ()

Terva

CITÁT - Můžeš to zkrátit a říc mi, koho mám zabít!!??........... Má to vtip, dobrou akci a parádní herecké obsazení. Ale tím to končí. Dramatizace příšerná, kamera mdlá, triky strašné. Je to lepší než dvojka, ale jedničce to samozřejmě nesahá ani po kotníky. CITÁT - Ať praskají lebky............. Nemám rád filmy, kde se dvacet komparzistů snaží dělat davové scény. Tady je to obráceně. Hodně až možná moc lidí na davové bitvy, ale jsou totálně nevyužití. Některé záběry se dokonce opakují. Příkladem je určitě situace okolo 40 minuty. Najde se v tom příběhu pár dobrých střípků, jako třeba animované přechody mezi obrazy, ale ty se pak někam nenávratně vytratí. Dobrý je také souboj okolo 50 minuty, ale jako celek je to hrozný. CITÁT - Co je to za démony??!!......... Okolo 60 minuty mě to celkem přestalo bavit. Tvůrcům docházel dech a ne se z toho nějak vykroutit. Dokonce jsem odešel do kuchyně udělat si kafe a ani jsem nezmáčkl "pause". Tři bojovníci z knihy mrtvých jsou trapní. CITÁT - A pak tady vybudujeme říši, která se potahne až k branám pouště........... Má to dobrý potenciál, ale je to špatně natočené. Vyzvednou bych měl i dobrou choreografii některých soubojů. Například Tsukai vs. Kobra. ()

• V jednej scéne má Mathayus (Victor Webster) starý ďalekohľad s kryštálom, no v nasledujúcej už má v rukách renesančný ďalekohľad. (Aligon)
  • Talusová (Damian Mavis) armáda používa v bitke trebuchety, vrhače kameňa s protizávažím, ktoré sa v čase príbehu (cca 3000 pred nl.) určite nemohli používať, pretože ich vynašli až v 12. storočí. (beso74)