Kráľ Škorpión 3

• Česko Král Škorpion - Bitva osudu (viac)
všetky plagáty

Keď vražedná epidémia, ktorá ho pripravila i o jeho životnú lásku, vyženie hrdého Mathayusa (Victor Webster) i z jeho domoviny, stane sa osobným strážcom egyptského kráľa Hora (Ron Perlman). Odmenou za jeho služby má byť ruka princeznej Sildy (Krystal Vee) a magický medailón, ktorý svojmu nositeľovi prepožičia nadprirodzené schopnosti. Má to však malý háčik – Mathayus najprv musí nájsť spôsob, ako krásnu princeznú oslobodiť. Tú totiž väzní Horov brat Talus (Billy Zane)... (TV Markíza)

Terva

CITÁT - Můžeš to zkrátit a říc mi, koho mám zabít!!??........... Má to vtip, dobrou akci a parádní herecké obsazení. Ale tím to končí. Dramatizace příšerná, kamera mdlá, triky strašné. Je to lepší než dvojka, ale jedničce to samozřejmě nesahá ani po kotníky. CITÁT - Ať praskají lebky............. Nemám rád filmy, kde se dvacet komparzistů snaží dělat davové scény. Tady je to obráceně. Hodně až možná moc lidí na davové bitvy, ale jsou totálně nevyužití. Některé záběry se dokonce opakují. Příkladem je určitě situace okolo 40 minuty. Najde se v tom příběhu pár dobrých střípků, jako třeba animované přechody mezi obrazy, ale ty se pak někam nenávratně vytratí. Dobrý je také souboj okolo 50 minuty, ale jako celek je to hrozný. CITÁT - Co je to za démony??!!......... Okolo 60 minuty mě to celkem přestalo bavit. Tvůrcům docházel dech a ne se z toho nějak vykroutit. Dokonce jsem odešel do kuchyně udělat si kafe a ani jsem nezmáčkl "pause". Tři bojovníci z knihy mrtvých jsou trapní. CITÁT - A pak tady vybudujeme říši, která se potahne až k branám pouště........... Má to dobrý potenciál, ale je to špatně natočené. Vyzvednou bych měl i dobrou choreografii některých soubojů. Například Tsukai vs. Kobra. ()

castor

Co si budeme nalhávat, už jednička byla mdlá a to ještě mohla děkovat za to, že hlavním rváčem byl Dwayne Johnson. Pochopitelně neměl zapotřebí cpát se do pokračování (a mohl si vybírat ambicióznější projekty), takže s ním odešel i sympatický nadhled a svižná akce. A co bychom mohli čekat od trojky? Samozřejmě ještě těžší dobrodružná klišé a méně smysluplného děje. Na druhou stranu holandský režisér Roel Reiné, který se stal odborníkem na levná pokračování slavnějších filmů (Živý terč, 12 kol, Rallye smrti), s malými rozpočty zvládá docela dost muziky. Takže své diváky si i v tomhle pokračování najde. ()

honajz

Kam to Ron Perlman a Billy Zane zas vlezli? Necharismatický představitel Krále Škorpióna, příběh jak z nějaké dvacet let staré adventury, dva sloni a na závěr nějaký ten Xena-like souboj. ()

Beastmaster4 odpad!

Proč se tímhle vůbec někdo zabývá?! Hodně špatný film, hodně zlé bojové scény a velmi podprůměrné herecké výkony. Tohle je snad horší, než kdejaký 10 let starý TV seriál. Ron Perlman koukám už bere taky všechno a teď tomu nasadil korunu. Nejenom, že tu vypadá jak idiot, on i tak hraje. No a o těch ostatních nemá cenu radši ani psát. ()

Lucasion odpad!

Vždy jsem přemýšlel, jakému filmu se dá dát hodnocení odpad. Říkal jsem si, že ten film nemůže mít nic v pořádku. Scénář, hudbu, výpravu, herecké výkony, herce, střih... Těch věcí, na kterých stojí film je mnoho. A hle. Král Škorpión 3 má všechny tyhle atributy špatně. Victor Webster se na Mathayuse zoufale nehodí a Billy Zane se naopak místy paroduje. U Rona Perlmana zas přemýšlím, zda má tohle vůbec zapotřebí. Ve výsledku je vlastně Dave Bautista nejlepší (ne)herec v tomhle filmu. A to snad jen proto, že nevede moc dialogů. Absolutně nejhorším (a do očí bijícím) aspektem filmu je střih. V mnoha (a opravdu v mnoha) případech je střih v boji dělaný tak, že scény na sebe absolutně nenavazují. O to hůř, pak působí boj, který je bez jakékoliv choreografie. V případě příběhu se snad ani nedá mluvit o scénáři. Dialogy jsou strašné a příběh, kdyby měl hodinu deset prosím. Ale sto minut je vážně utrpením. Vzhledem k tomu, že jsem po patnácti minutách chtěl, aby film skončil, tak nemůžu skutečně jinak, než hodnotit absolutně nejhorší známkou. K hereckým výkonům ještě mohu dodat to, že nejčastější projevy jsou jednoduše krkání. (8 %) ()

Lacike

Jednu hviezdicku davam za vypravu, lebo vzhladom na rozpocet to nevyzera uplne zle. Lenze spracovanie je mizerne. Od debilneho pribehu cez nevtipne hlasky az po fadne spracované akcne sceny. Proste slabota a jednoznacne najhorsi diel. P.S. Aj tá najtuctovejsia epizoda Xeny je ovela zabavnejsia a lepsie natocena. ()

Marek1991 odpad!

Do akej doby som sa to dostal? Do čias natáčania Herkulesa? Lebo natočiť toto v roku 2012 je krok späť, to si radšej pozriem veľa ľuďmi kritizované dokumenty od Michaela Moora. Ten aspoň poukazuje na dôležité skutočnosti a napriek neobvyklosti to nie sú úbohosti. Toto zjavne je. Ak však onanujete pri zabíjaní, tak to možno pre vás film je. Primitívny film. Asi to tak malo byť, že mi to ani nestiahlo celé a po približne 90 minútach mi to skončilo. ()

Kryton odpad!

Neuvěřitelné jak se neustále znásilňuje spin-off Mumie. Neuvěřitelně tupý děj, tupé herecké výkony, tupá vypráva a tupé jsou snad i meče. Pokud si vemete průměrnou epizodu ze seriálu Hercules s Kevinem Sorbem, tak je to stále zábava. Tohle je příšerná DEBILITA! (jsem masochista a trápím se rád totálním brakem) Hodnocení OST: Totální nic. 1/10 ()

kaylin

Po druhém dílu mě tohle docela mile překvapilo. Je to strašná slátanina, ale herecké výkony, hlavně tedy Billy Zane, mě prostě bavili. Béčko, které chcete vidět, protože máte možnost se u něj zasmát a navíc nedostanete zbytečný zástup nepovedených triků, z kterých se vám dělá nevolno. Po dvojce je tohle opravdu skok vzhůru. ()

vegetol.mp

Co zase všichni hysterčí? Král Škorpión 3 je naprosto pohodový fantasy béčko, který si na nic nehraje. U televizní Xeny nebo Herkula nikdo nepíčoval, ale když jim někdo naservíruje v podstatě to samý, jen s jinými herci, můžou se tu všichni zbláznit. Azyláky na vás, bando nevděčná. ()

Chen

Po bolestné dvojce, vcelku slušný videofilm, Victor Webster je sympaťák, občas zazní nějaká ta vtipná hláška (na dvě trapné připadá jedna povedená) a některé souboje nejsou špatné. Na videoprodukci nebolestná záležitost. ()

majo25

Napriek čistej béčkovosti film zaujal, aspon čo sa týka zábavnosti, hlavne toho pupkatého Germána. Hl. hrdina neurazí svojou postavou, bohužial Perlman je velmi starý a vo filme radšej nič nepredviedol. Zane ako vždy v pohode, hudba takisto nie je zlá, akurát že je dost často nevhodná na dané scény. S tými ninja-chlapčekami a dievčatkami je to riadna somarina, ale čo som aj mohol čakať, vždy ma to ale znechutí. Ženy-bojovníčky trepat do takých filmov je vždy trápne, o mrtvych superbojovníkoch radšej pomlčím. Súboje boli velmi otrasné (hanba na rok 2012), tie s ninjami ešte otrasnejšie. Trochu ulahodili spomalené scény či exotické prostredie. Hodnotenie: 40% ()

SeanLSD

Tak už máme dokonca trilógiu. Na tejto úrovni ma to rozhodne nedráždi tak, ako keď sa jednotka drala až kamsi medzi A produkciu. Pokojne ešte zopár dielov a môžu sa ako rovnocenný partner zaradiť do vysielacieho času medzi XENU a HERKULA. ()

Nivenx

O něco lepší a zábavnější jak díl druhý, ale pořád velice slabé. Na jedno shlédnutí mi to bohatě stačilo. Dalo se to dokoukat. 35% ()

DJ Rocco iNc

Ešte akceptujem prítomnosť Rona Perlmana v tomto filme. Ale Billy Zane a Victor Webster??? To je čo za blud? To sú tí najnesympatickejší herci, akých mohli dosadiť do toho filmu. Podobne ako Jason Momoa v Conanovi. Otras. Celý film má tým pádom iný nádych, pripomínajúci hrozné béčko. Chýbal tam už len Chuck Norris s čelenkou na čele, v šortkách a gumeným mečom a film by sa nevolal kráľ škorpión ale kráľ šašo. ()

Ryuuhei odpad!

Film se snaží za každou cenu působit zábavně a velkolepě, ale vůbec se mu to nedaří. Je to blbý, blbý, blbý! Největší kámen úrazu je v absenci právě té zábavnosti. Záběry jsou rozvláčné a nicneříkající - je únavné sledovat neustále zpomalované záběry z bojišť, či rádoby dramatické prostřihy, kdy je vám vlastně jedno, co se na obrazovce děje. Postavy postrádají jakékoliv sympatie - ať je to Victor Webster (Mathayus), který nemá ani kousek šmrncu svého originálního já, nebo chabý pokus o vtipnou vložku ve formě krkajícího a neustále trapně hláškujícího Bostona Christophera (Olafa). Půl hvězdy za hezkou Krystal Vee (Sildu), která ovšem dostala šeredně málo prostoru. Ale jinak nechápu, že se takové kravině upsala esa typu Ron Pearlman, nebo dokonce Dave Bautista. Záporák byl mimochodem taky naprosto debilní. Bohužel si snímek bral do úst svého chronologického předchůdce, se kterým se absolutně nemůže měřit. Paradoxem je, že i prequel dopadl mnohem lépe. Tohle byla zkrátka hrůza - nekonečná nuda a utrpení bez špetky sympatie. ()