Lovci pokladov

• Česko Lovci prokletých pokladů (viac)
USA, (2019–2022), 18 h 10 min (Minutáž: 38–45 min)

Katia Winter, Michael James Shaw, James Callis, Antonio Cupo, Sofia Pernas, Matt Barr, Alicia Coppola, Karl Graboshas, Oded Fehr, Patrick Sabongui (viac)

Bývalý agent FBI a expert na starožitnosti Danny McNamara (Matt Barr) sa spojí so šikovnou zlodejkou umenia Lexi Vaziriovou (Sofia Pernasová), aby zastavili nebezpečného teroristu Karima Farouka (Oded Fehr), ktorý svoje útoky financuje predajom kradnutých umeleckých diel a pokladov. Hrdinovia sa vydávajú na dobrodružnú výpravu po celom svete s cieľom dolapiť bezohľadného zločinca a drzého zlodeja pokladov. Nečakane sa však ocitnú uprostred dvetisíc rokov starej bitky o kolísku civilizácie. (TV JOJ)

Bozvav

Je to tak hloupé a naivní, až to bolí. Přitom to nemuselo být vůbec špatné. Jen je to tak děsná fantas magorie a dialogy tak debilní a jednání postav natolik nelogické, že to až bolí. Za mne 30% max. ()

Gogo333

Čekal jsem nové Lovce pokladů, ale tohle je daleko pod jejich úrovní. Hlavní hrdina nesympatický, celé to je takové hloupé a nudné. Škoda času. ()

fabecc1222

V roce 2019 k nám přiletěl zřejmě jeden z posledních závanů devadesátek v podobě klasického béčkového dobrodružství Lovci prokletých pokladů. Veškeré koncepty známé z devadesátek, jako nesourodá dvojice,  vtipné drsňácké hlášky, přepálenej záporák, to vše se tu našlo. Škoda, že s nástupem covidu šel seriál do háje, nekonečně se odkládala druhá řada, a viditelně se pak natáčela někde ve skladu, takže i tento seriál lze označit za jeden z pomníků covidové doby. Uvidíme, jestli se ještě něčeho takového vůbec dočkáme, nebo jsme tímto devadesátky ve své dobrodružné podobě definitivně uzavřely. ()

darius1706

Ok, první série za námi. Bohužel ne moc dobrá. Je vždycky smutné, když se tvůrci pustí do větší akce, která se jim vymkne z ruky a totálně pohřbí vše. Ale popořádku. První půlka byla celkem slibná, vypadalo to na lehkou šťouchačku, hodně cestování po reáliích, oblejzání hrobek, téměř neporazitelný padouch, vždy o krok napřed, prostě vše, co k žánru patří. Hlavní hrdinové celkem v pohodě, trochu mi vadila jen ta agentka Interpolu, ale budiž. Co bych vytknul vcelku, že klaďasové se chovali neskutečně chaoticky, přesto jim všechno vyšlo, ale i to by se dalo kousnout. Jenže pak se seriál zlomil do druhé půlky a tvůrci si řekli, že je to málo cool a že bude potřeba zakomponovat pár zvratů. No a celé to šlo do háje. Začalo to být nelogické až dementní, jeden nesmyslný zvrat za druhým, aby to nakonec vyvrcholilo do utra mega hepa debilního rozuzlení, které se ovšem dalo tušit už tak 3 díly před koncem a celou dobu jsem si říkal "hlavně, ať to tak nedopadne". Je to škoda, seriál měl relativně slušně našlápnuto, ale prostě to zazdili. ()

• Natáčelo se během letního období roku 2018, a to konkrétně v kanadském Montréalu. Dále se točilo v Maroku (města Marrákeš a Tanger), Itálii (Benátky, Řím, Turín a Gressoney-Saint-Jean) a ve Vatikánu. (fiLLthe3DD)