Dobrodružný seriál Lovci prokletých pokladů je zábavná adrenalinová jízda kolem světa, na kterou vyrazili geniální charismatický expert na starožitnosti a neohrožená půvabná zlodějka umění. Zpočátku značně nesourodá a rozdílná dvojice spojila síly ve snaze dopadnout nemilosrdného teroristu, který operuje na černém trhu se vzácnými historickými artefakty. Nejenže se to osvědčilo, navíc se také potvrdilo, že protiklady se přitahují! Na začátku druhé série Danny McNamara (Matt Barr) a Lexi Vaziri (Sofia Pernas) dokončují pátrání po posledních ukradených vzácnostech a začínají plánovat budoucnost. Ale všechno musí jít stranou, když se Vatikán stává terčem zákeřného teroristického útoku. Znenadání se objevuje i jistá osoba z Dannyho dávné minulosti a začíná divoký hon za jedním z největších pokladů Asie. Lovci vyrážejí do akce, honí se po celém světě a dva tisíce let probíhající bitva o kolébku civilizace pokračuje. (TV Prima)

fabecc1222

Po mnoha letech odkladů vlivem covidu a bůh ví čeho všeho dalšího k nám konečně dorazila druhá řada, která je však po takovém čekání spíše studenou sprchu. Hvězdné obsazení vedlejších rolí z první řady vystřídá banda no name béčkových herců. Ačkoliv se seriál stále odehrává po celém světě, tak jednotlivé lokace se dost často omezují na různé sklady, či kanály, a tím pádem je jasné, že se natáčelo převážně ve studiích, i tady asi covid dost ovlivnil celý proces natáčení. Přecijen, od první řady už jsou to tři roky, tak člověk ledasco zapomene, ale určitě si nevybavuju, že by Shaw a Chuck byli tak přepáleně otravné postavy, jako jsou ve druhé řadě. ()