Assassin's Creed : Lineage

všetky plagáty

UBISOFT vydal tento úvodní film ke hře Assassin's Creed 2. Jde celkem o tři krátké filmy, které zachycují příběh Giovanniho Auditora - nájemného zabijáka. Filmy se zabývají tím, co se událo ještě před začátkem hry, v níž se poté jeho syn Ezio stane hlavním hrdinou. Filmy jsou točeny mixem živé akce a CGI, což jsou scény vygenerované počítačem. (Gerret)

blondboss

Assassin`s Creed ako hru som nikdy nehral a nepoznal som to. Toto filmové krátkometrážne spracovanie nám čo to povie o udalostiach spred druhého vydania hry, avšak pre tých neznalých je to v zásade len nejaký historický príbeh, ktorý v zásade nehovorí niečo podstatné. Vizuálne síce fajn, ale obsahovo mi to veľmi nič nedalo, nakoľko hru nepoznám. 50 % ()

Djkoma

Mít herce v dobovém obleku a strčit ho před pozadí, na kterém bude photoshopově umělá podoba italského města je určitě zajímavý marketingový počin, ale ne filmový. Pro fanoušky hry je to pomrkávání před hrou, pro ostatní jen krátký pohled do minulost, která vypadá zajímavě, ale při detailnějším pohledu nefunguje. (hru jsem nehrál:)) ()

PauloZ

Hru Assassins Creed považuju za jednu z nejlepších v současnosti a také moji nejoblíbenější, tudíž vidět tohle byla povinost :). Jelikož tohle produkoval Ubisoft, který stojí i za samotnou hrou, tak film vypadá úplně stejně jako hra, úplně stejné barvné filtry, kamera a co je hlavní, tak herci, kteří propůjčili své tváře do hry. Bohužel kromě Ezia. Na mě byl film ale zbytečně tmavý, akce lehce nepřehledné a celkově mě to neuspokojilo podle očekávání. Každopádně jako úvod do druhého dílu skvělé! Pokud bude někdy film, tak chci mnohem víc! Oproti hře je tohle slabý čajíček. Frederico and Ezio, my sons, always remember...we are Auditore from Firenze and we are...ASSASSINS. lepší 3*. ()

Krupe

Pane bože, to nemá za účel se tvářit jako celovečerák či něco jiného. Jedná se o filmeček před uvedením hry Assassins Credd II. Neměl na starosti trhat rekordy, byl natočen za jiným účel. Za prvé jako marketingový tah pro chystaný prodej této jinak velmi dobré hry a za druhé i pro fanoušky. Účel si myslím splnil na 100%, jako film nefilm je to velice pěkné, simulace prostředí a doby také, nemá to chybu. Samozřejmě, pro toho, kdo nezná tuto sérii, tak to pro něj je nepochopitelné a nezajímavé. ()

Fr

Rodina. Spravedlnost. Čest. Můj meč je veden těmito hodnotami…. Vždycky jsem měl rád herní videa (kolikrát se člověk bavil víc jak u hry). Přiznávám: na Assassin's Creed se nedívám kvůli tomu, jestli Giovanniho mise v zájmu bezpečnosti Florencie bude úspěšná. JÁ JEN ČEKÁM NA POŘÁDNEJ FILM O NÁJEMNÉM ZABIJÁKOVI!!! Těm nejnedočkavějším udělají ony hezké obrázky, správné barvy a trocha dobrodružství radost. Stejně jako hráčům fakt, že to, jak to dopadne záleží jen na nich. Škoda, že to nemohou říct i filmový fanoušci! ()

• Film je natočen na motivy slavné videohry od vývojářské firmy Ubisoft. (AngelusCZ)
  • Film byl vydán u příležitosti vydání videohry „Assassin's Creed II“, děj je však zasazen ještě před ní. (TwoFace)