Kráľ Škorpión 3

• Česko Král Škorpion - Bitva osudu (viac)
všetky plagáty

Keď vražedná epidémia, ktorá ho pripravila i o jeho životnú lásku, vyženie hrdého Mathayusa (Victor Webster) i z jeho domoviny, stane sa osobným strážcom egyptského kráľa Hora (Ron Perlman). Odmenou za jeho služby má byť ruka princeznej Sildy (Krystal Vee) a magický medailón, ktorý svojmu nositeľovi prepožičia nadprirodzené schopnosti. Má to však malý háčik – Mathayus najprv musí nájsť spôsob, ako krásnu princeznú oslobodiť. Tú totiž väzní Horov brat Talus (Billy Zane)... (TV Markíza)

ywo666

WTF? Robia si zo mňa srandu? Áno. Kráľ škorpión je film na ktorom sa testuje, aký výsmech sa dá robiť s divákov. Billy Zane chápe v akom filmé hrá a robí si z toho totálny holubník. Ústredný duo je tiež výsmech. Hlavný hrdina hneď stratí rešpekt, keď si nedokáže poradiť s prerostlým Jackom Blackom. Ako ústredné dve postavy by sa lepšie hodili do paródie. Celý film majú len bavia o tom ako kto grgá a smrdí prípadne dajú nejakú najklišoidnejšiu hlášku. Bitky armád vyzerajú trápne. Ron Perlman moc asu na placi nestrávi a aj keď tam je tak len s nadhľadom a s iróniou prednáša hlášky, ktoré by neobstály ani v rozprávke pre deti. aby to nebolo málo tak vo filme sú prosím pekne nindžovia. Kimbo je v celom filme len chvíľu a to len vrieska trochu sa pobije a potom ho zapália. Bautista sa tvári ako keby hral v najväčšej koko*ine na svete (a nemá ďaleko od pravdy). Sú len dve možnosti A) dáte odpad B) prijmete hru a budete sa baviť sa hlavnými hrdinami. To som spravil ja a tak dám dve hviezdičky. Proste jedna obrovská fraška. Aspoň, že hlavná hrdinka je sexi (mohla ukázať viac). Prirovnal by som to ku kategórií Herkules, Xena a Conan s Ralfom Moellerom. :-D ()

Bobik9

Na jedničku to samozřejmě nemá, ale oproti dvojce je to obrovský skok dopředu! Fajn příběh, spousta tak chvilek s Bostinem Christopherem, které byly tak trapné až byly vtipné. Výborný záporňák Billy Zane! Samozřejmě skvělý Ron Perlman, který se mi ale zdá, že hraje v každém druhém filmu. Dostatek akce a ke konci démoni MMA Kimbo Slice a WWE Superstar Batista! Jediným opravdovým mínusem toho filmu je sám jeho hlavní hrdina. Victor Webster je pro mě neznámý, necharismatický a nezajímavý herec, který nepředvedl prakticky nic. Kdyby hlavním hrdinou byl znovu The Rock, tak si myslím, že se může trojka rovnat jedničce. ()

Autogram

Buď sa seká hlava nehlava alebo sa drvia lebky, všetko v biednom trikovom podaní. A keď sa kecá, tak len samé fantazijné nezmysly alebo vtipné hlášky, ktoré sa tam vôbec nehodia. Za zmienku tak stojí len ležérny Maštalírov dabing hlavnej postavy. ()

SG-1

"Promiň, výsosti, ale dnes musím porazit náklad vína a dobýt srdce všech krásek. Můžeš to zkrátit a říct mi, koho mám zabít?" -Mathayus- ()

hefoo

Veľke sklamanie, ani trochu sa to nechytá na Kráľa Škorpióna od Chuck Russella s Dwaynom 'The Rockom' Johnsonom. Tie dve hviezdy sú len za Billa Zaneho. ()

Finskej

Ha ha ha! Oproti dvojce jednoznačně pozitivum, protože alespoň sranda a svým způsobem dokonce místy náramná švanda. A mám takový dojem, že to herci vědí od první vteřiny a že je dokonce režisér v klidu nechal, aby se bavili :-) Proč? To nevím, do hlavy a rozpočtu jim nevidím. Ovšem bitvy ohadrovaného komparsu jsou *EPIC* :-) ()

iXtr3m3

Tak a tuto začala už aj tak ľahká séria padať ku dnu. Nie je to síce odpad, na to ešte triky, výprava aj obsadenie stačilo, ale veľká zmena. Victor síce riadne nabral od Mutant X, ale Rock je Rock. Aspoň tie "cameá" Davea Bautistu a Kimbo Slicea boli dobré. Naproti tomu Billy Zane a hlavne chudák Ron Perlman, tí sa tu ocitli asi nešťastnou náhodou a museli to potom aj ľutovať. ()

chimeracerberus

aaa.........hmmmm.......aaaaa......Mám vážne pochyby o tom prečo už po jednotke spravili dvojku ale to ze po dvojke urobili trojku ma takmer vyvalilo z kresla. Si z divákov robia srandu alebo im to aj niekto uznáva ? ()

guruhonza

Vskutku slabý film a asi nejhorší díl zatím... na to, jakou "reklamu" měli Kimbo Slice a Dave Bautista, tak v tom filmu hráli dost slabé a nevýrazné role Jinak celkově slabej příběh, slabý fajty, slabý asi všechno... ale dá se to zkouknout do konce, takže to zas úplnej odpad není. ()

johnymdoe odpad!

Chtěl jsme dát alespoň jednu hvězdu,ale bohužel toto je opravdu čistý odpad. Ve filmu nebylo vůbec nic co by se dalo hodnotit kladně. Do teď nechápu proč v tom Perlman a Zane hráli a velice lituji jejich úsudku nebo těch co jim role v tomto hnusu doporučili... Zlatý první a druhý díl koproti tomuto. ()

Matli

Čekal jsem teda větší sračku. Sice je tam spousta přiblblejch hlášek a dialogů a herecky taky žádná sláva, ale na druhou stranu celkem slušné bitky, efekty i výprava. Jako celek to působí lacině, ale s velkým rozpočtem. Dave Bautista byl určitě milé překvapení, nečekal jsem ho tam. 41% ()

GOREGASM odpad!

Kapánek lepší než Mulcahyho Vzestup říše, pořád ale jde o hodinu a půl dlouhou torturu, při níž se možná přistihnete se škodolibým úsměvem při pohledu na bahnem se brodící kariéru Billyho Zanea. Zarážející je i účast Rona Perlmana, který letos zaválel v Refnově Driveu a podobně znuděné exhibice nemá zapotřebí. Ale kdo ví, jak je v New Yorku drahé bydlení :-). Odvaha tvůrcům nechyběla, talent rozhodně ano. 5% ()

sadlokan

Dvojka hrdinů celkem vtipná.B.Zane je ale hodně suchej a Pearlman vždycky vypadá jako divnej trouba,tak tady je jenom trouba.A přízraky ze suterénu,což je,jinak řečeno zde-záhrobí,to jsou též vykukové.Jo,a nesmím opomenout zvláštní druh slonů zvaný též tenkokožci.Když já mám slabost pro démony pohybující se aka Monkey king... ()

BOURQUE

Bohužiaľ ani tretie dielo sa nepriblížil k úrovni toho prvého. Niekedy nechápem, prečo je potrebné natočiť z niečoho pokračovanie, čo nebolo tak úspešné. O úrovni dvojky ani nebudem hovoriť. Najväčším problémom je neprepracovaný dej, potom postava kráľa Škorpióna (V. Webster), ktorý podľa mňa nie je vhodný pre túto úlohu. Výkony R. Perlmana a B. Zana sú podpriemerné. Len krásna postavička (K. Vee) k úspechu filmu nestačí. Jediný pozitívum bola postava Olafa (B. Christopher) – len kvôli nemu som to vydržal až do konca. Osobné hodnotenie: 55% (*) ()

drankeryth

Mnohi tento film vyzdvihuji a predchadzajuci diel zatracuju. U mna je to naopak a podla mojej mienky je tento posledny diel o Kralovi Skorpionovi najslabsi. Dej filmu ma vobec neoslovil a cele to vyzeralo nejako spichnute televiznym vyzorom. Normalne som sa pri nom nudil, aj ked to malo dost bojovych scen, ale vsetky vyzerali nezazivne a posobil takym lacnym dojmom, akoby sa tam hrali male deti na vojakov. Prva polovica filmu bolo pre mna utrpenie, ale ako sa na scenu dostali ti velki bojovnici zo zahrobia, tak sa uz aj bolo naco pozerat. Najlepsia z nich bola ta mala blondava Japonka. Ani ninjovia neboli spatni,ale videl som aj lepsie suboje, ake predvadzali oni. Hlavnu rolu za Matheusa dostal pre mna neznamy herec, ktory sa aj celkom hodil do tej role a jeho spolocnik, ktory neustale grgal kade sa pohol bol hulvat prveho stupna:) Tato dvojka sa postupom casu doplnovala, aj ked tie ich vykony na poli bojovom boli priemerne. Na radu sa aj dostali znamejsi herci. Ako prvy je Ron Perlman, ktory si zahral krala a druhy je Billy Zane, ktory bol tiez podobnym typkom, ako je Perlman. Ich role boli zahrate na slabej urovni, co len film este viac potopilo do bazin smrduteho mociara. Thajske prostredie, kde su aj bojove slony a ohromne vybuchy tych vrhacov horiacich gul s par vojakmi, akoze to bola obrovska armada ma nudili, ako nejaka prihlupla telenovela mexickej produkcie. Matheus mi tu pripadal, ako nejaky debilko a celkovo film je aj zbytocny, aby sa dostal na svet. ()

Anduril

Tak a trilógia Kráľ Škorpión je za mnou. Tento diel bol o dosť lepší ako dvojka. Ale viac ako 2 * si podľa mňa nezaslúži. Herecké výkony sú slabé a nepresvedčivé. Najhoršie vyzneli traja nemŕtvy bojovníci. Príbeh ujde, súboje sa mi tiež páčili a to je všetko. Ostatné bolo tuctové, nezaujímavé a nudné. Takže tak nejako. Pozrite si to iba ak by ste naozaj, ale naozaj, nemali nič lepšie. ()