Vtáky noci a fantastický prerod jednej Harley Quinn

• Slovensko Fantastická premena Harley Quinn (viac)

Počuli ste ten vtip o policajtovi, vtáčatku, psychoške a mafiánskej princeznej? Vo filme Vtáky noci a fantastický prerod jednej Harley Quinn rozpráva hlavná hrdinka svoj prekvapivý príbeh tak, ako to vie len ona. Keď sa v Gothame jeho najnechutnejšie sebestredný zločinec Roman Sionis a jeho horlivá pravá ruka Zsasz zamerajú na dievča menom Cass, mesto počas jej hľadania okamžite prevrátia hore nohami. Cesty štyroch svojských žien - Harley, Huntress, Black Canary a Renee Montoya – sa pretnú a ony nemajú na výber. Musia sa spojiť, aby zločinca porazili. (Continental film)

classic

„Dravé vtáky” sú 3: (ex)policajtka Renee Montoya, potom ešte aj Lovkyňa (mafiánova dcérenka Helena Bertinelli) s Čiernym kanárikom (speváčka s ozaj silným hlasiskom Dinah Lance), inak, všetko sú to prekrásne ženy, ktoré dopĺňa i „fantastický prerod jednej Harley Quinn” , čo sa akurát rozišla s Jokerom, a tak je zrovna sólo, odkedy sa vôbec nevie spratať do kože + „Oliver Twist v sukni” , čiže zlodejka, Cassandra Cain, ktorá si od Romana Sionisa, psychopata, "vypožičala" vzácny diamant, pričom akonáhle si Romčo nasadí svoju „Čiernu masku” , tak automaticky povoláva samých žoldnierov, ktorí sa všetci naraz rozbehnú po týchto piatich feministkách ! Vo všeobecnosti proti Romanom absolútne nič nemám, ale tento bol poriadny debil ! Chlapi končia, ešte oveľa horšie, ako na psí tridsiatok, a takto to pokračuje donekonečna, pokiaľ sa nevyčerpajú úplne všetky zdroje v ultra šialenej jazde, plnej krkolomných pádov a zlomenín. _ Čínska filmová režisérka Cathy Yan je taktiež veľká kočka, ako celý ženský, herecký ansámbel, na čele s Margot Robbie (Margotka je ale extrémne nalíčená) a Mary Elizabeth Winstead, ďalej fešandy Rosie Perez a Jurnee Smollett-Bells s extra bohatými dekoltmi. Komplet je to ale zamerané na ženské publikum, ktoré sa bude totálne vyžívať v sekvenciách, t. j. v domácom násilí na mužoch. Žeby: „Ženy, ktoré nenávidia mužov” ? Zamilovaný pár čaká toto: Ona bude nadšená, zatiaľ čo on sa bude cítiť zvláštne. Tento film z dielne DC comics ma síce ničím osobne neurazil, netvári sa tak, čím v skutočnosti nie je, ale je tak neuveriteľne povrchný a falošný, až tým pádom sa jedná o maximálnu hlúposť, ktorá nemá obdoby. No, i napriek tomu, je hodný jedného pozretia ?! ()

korbitch22

Pevně doufám, že nám pan Phoenix a jeho Oscarový výlet do vod artového herectví nadobro nezničil myšlenku a naději, že se někdy dočkáme filmu Harley Quinn VS. Joker s tváří Jareda Leta. Protože tohle byla ultimátně blbá, ale neskutečně zábavná akční píčovina z perfektně udělanýho komixovýho prostředí, s výbornou atmosférou, kostýmy, akcí a neskutečně boží Margot Robbie. Už Sebevražedný oddíl mi sednul, ale byl zbytečně moc zaměřený na fantasy a jsem asi jeden z mála, kterému se opravdu Letův Joker mrtě líbil. Samozřejmě, že Joker Todda Philipse je kvalitní film a Phoenix hraje první ligu, ale Letův Joker je maximální komixová zábava a perfektní akční trash. Svět Birds of Prey mi neskutečně sedl a kdyby byl ve filmu Joker dal bych snad i 5*. Opravdu hrozná škoda, že fanoušci ani samotné DC nedokáže rozdělit Jokerovi filmy a nesrovnávat je, ať si klidně dál točí artový bláboly pro důležitý mrdky, ale ať nám, milovníkův filmového trashe dají pořádnou dávku ujeté a zvrhlé zábavy. Jestliže tady Black Mask odřezává xichty malým holčičkám, co by teprve dělal Joker v dalším filmu? Samozřejmě že mají Birds of Prey svojí mrtvý místa, Rosie Perez je castingový fail jako prase, ale jinak je to nahláškovaná akční prdel, se spoustou brutálních scén a Jurnee je samice a ne hrabáče. Letos byla v podobným stylu zábavnější už jen akční kokotina Guns Akimbo. Chtělo by to filmů z tohohle světa mnohem víc. Ježiši dejte mi toho Jokera!70%. ()

Oktavianus

Příběh: nula (naprosto o ničem). Myšlenka: nula (a to je "podivuhodná proměna" žen v posledních letech sakra dobrý téma, tenhle film je velmi feministický, což by bylo plně v pořádku, ale jako takový nefunguje). Logika: nula (těch pitomostí...!). R-rating: nula (jo, je tam jedna "sadistická" scénka, ale cudně mimo záběr). Záporák: slabota (když je Ewan McGregor jakože drsnej, je to zoufale nevěrohodný, mnohem víc mu sedí ta gay poloha roztančeného padoucha). Postavy: jedna (Harley je naprosto boží, ostatní stojí za hovno, do jedné, kušostřelkyně nebo policajtka jsou naprosto k ničemu). Výsledek? Ten film je tak moc cool! V akčních scénách je to prostě fantazie, nevím, kterou vyzdvihnout víc, snad jak Harley "vystřílí" policejní stanici... nebo vlastně jakákoli další. Plus fantastická hudba, plus humor, plus kýble komiksové nadsázky. Výsledek? Vizuál nepředčil obsah, jak jsme na to ostatně zvyklí, ale naprosto dokonale ho překryl. O třídu výš než stejně slepený (a nepovedený) Suicide Squad včetně flashbacků, představování postav a podobně. Objektivně? Dvě hvězdy a ani o procento víc. Subjektivně? Pálím čtyři. ()

Stanislaus

U Birds of Prey musím (už po x-té) konstatovat, že je někdy těžké řádně ohodnotit film na pětihvězdičkové škále. Dívčí verze Deadpoola není totiž tak špatná, jak tomu bylo u jiných filmů z DC vesmíru. Film nabízí slušnou dávku svižné akce, neštítí se černého humoru, ani krvavých scén a pracuje s několika zajímavými vizuálními a vypravěčskými postupy. Nicméně na druhé straně jsem měl během filmu pocit, že se z toho dalo přece jenom vytřískat více - humorná stránka mi přišla hodně přitlačená na pilu a postavy byly vcelku fádní (Huntress a Cass se určitě daly lépe propracovat). V kině snímek uteče jako voda, o tom žádná, avšak když to řeknu trochu hloupě a lehce šovinisticky - Birds of Prey chyběly na rozdíl od Deadpoola koule. ()

BMW12

Harley Quinn mi nepřirostla k srdci už v Sebevražedném oddílu a ani zde mě nezaujala. Film celkově je průměrný, nesedlo mi to. Pozitivem je akorát Mary Elizabeth Winstead, její postava se mi líbila. ()

TheEvilTwin

Birds of Prey neboli sólovka Harley Quinn je zbytečný film, o který se obrazně řečeno nikdo neprosil (doslova se o něj ale prosil každý, kdo viděl Suicide Squad), ale přece jenom vznikl. Bohužel. Ve finále je to průser jako kráva. Hromada neodpustitelných scénaristických děr, které postrádají logiku, celé se to snaží jet na efekt (s puškou na konfety Harley vymlátí celé policejní oddělení? Ok) místo aby to zaútočilo kvalitní akcí a postavami. Tím se dostávám k dalšímu z mnoha nedostatků, a to tupým postavám, ať už jde o ústřední skupinu nebo snad o nejvíc nezajímavého záporáka v celém DCU. Po celý film to působí strašně dětinsky s na sílu házenýma hláškama, které jsou snad většinou víc trapné, nemá to ani trochu sebereflexe a přijde mi to jako parodie na sebe sama, jakoby se tvůrci nemohli rozhodnout, jestli udělat vážný akčnák pro nerd fanoušky komiksů, nebo cílit na dětské publikum. Takhle udělali od každého něco, což prostě nefunguje dokupy. Hrůza a katastrofa těžící jen ze jména Harley Quinn, dokoukal jsem to snad jen z nudy a z nějaké divácké úcty k DC sérii... ()

rikitiki

Jo, holka, jo! Energické vyprávění, zajímavě střižené časové roviny, barevná stylizace a hlavní hrdinka tak zábavná, až je to trestné. Tenhle film je oddechovka se silou bomby. Každá mladá holka (bez ohledu na věk) musí aspoň trochu fandit Harley, která je barevná jako papoušek, se stejně prořízlou pusou, s mrštností kočky a zabijáckým instinktem nájemného vraha. A ještě s hyenou za mazlíčka. ______ První půlka je naprosto bezchybná jízda. V druhé v některých scénách lehce dochází dech a hledají se přece jenom nějaké kladné vlastnosti, které umožní přeložit Harley náctiletým divákům. Škoda, leč dalo se to čekat a i tak, film pořád stojí za to. Je vtipný, mile podvratný a s proradnými chlapy naloží tak, jak si zaslouží. I když hlavní padouch mohl být démoničtější, McGregor (jak ho mám ráda) tohle moc dobře nedal. SHRNUTÍ: Harley, Joker na tebe nemá! ()

Othello

Byl jsem připravený ten film nenávidět, ale v průběhu sledování jsem se přistihl, že se ho naopak snažím mít rád. Bohužel ale povětšinou opakuje stejné postupy jako příšerný druhý Deadpool. Také opakuje schémata jiných komiksových originů, ale myslí si, že se nad ně povznese tím, že je bude nahlas pojmenovávat a bořit čtvrtou stěnu. Opět postrádá odvahu postavit ten film na jedné postavě a musí se (proboha pokolikáté už?) sestavit nepravděpodobný tým. Zase to není vtipné, jenom tím nejjednodušším způsobem ztřeštěné a rozpustilé. Naštěstí od výše jmenovaného alespoň obsahují Birds of Prey akční scény a to velmi slušné, s vtipnými nápady a hlavně na komiksový film hmatatelnější fyzikou a reálnějším pohybem postav, které se zde nezvedají ze země do vteřiny. Je zřejmý, že Margot Robbie ani v těchto sekvencích nechtěla svojí postavu předat třeba i schopnější dublérce a proto při boji z Harley Quinn vyzařuje jakási sympatická neohrabanost, ačkoli každý úder si zde najde bezpečně svůj obličej. Škoda jen, že v závěru se, díky vývoji snímku, ony akční scény promění v obvyklou fragmentovanou týmovou bitku, která postrádá všechno, co bylo doposud z akčního hlediska dosaženo. Další pochvalu zaslouží samotná Robbie, která z připitomnělé manic pixie jailbait v Suicide Squad (nad kterou nerdi mastili už od trailerů a kterážto v této podobě vlastně stojí za tím, že Birds of Prey vůbec vzniklo) přeformátovala postavu Harley Quinn do podoby, která je poměrně věrná svému komiksovému předobrazu (který je tak nesnesitelný, že by si normálně nikdo svéprávný nedokázal představit, jak by z tohohle někdo mohl udělat filmovou sólovku) a projde naštěstí téměř minimálním vývojem. Zároveň nepůsobí prakticky vůbec eroticky přitažlivě, protože se pohybuje někde na hraně rozpustilého děcka a manické divoženy, kterou žřídila léta popíjení durmanového čaje a ve čtyři ráno vám zvoní pod vchodem, že viděla padat hvězdu. U takto nepravděpodobné hrdinky pak o to více zamrzí, když se tvůrci nejsou schopní odklonit od vydýchaného konceptu týmovky a nenechají ji tak dostatečně zářit. No a poslední moje poznámka je obligátní a to je ta, že na většinu exteriérů a interiérů se NEDÁ DÍVAT. Prostě nejde natočit normální továrnu, případně ji nějak digitálně doupravit ke konkrétním potřebám. My jí musíme celou vybudovat digitálně. Nemůžeme najít vhodný interiér restaurace, postavíme ji tedy ve studiu a do každýho okna narveme reflektor, který bude znázorňovat denní světlo. A tak dál a tak dál. V tom film nevypadá téměř žádný prostor skutečně. U scén z klubu a pouti jsem už koketoval s tím, zdali se nejedná o úmyslnou scéničnost, protože některý sety vypadají jak z broadwayskýho muzikálu a nikoho nenapadne, že to ani na vteřinu nebudí zdání skutečného místa. Dobrá ruční práce maskérů a kostymérů pak přijde úplně vniveč, protože umělost prostředí chtě nechtě prosákne i do ostatních filmových elementů a působí to všechno stejně lacině. Takovým tím současným způsobem lacině, kdy ona lacinost vlastně znamená, že ze scény kdy dva lidi sedí u stolu a povídaj si, lze vidět, že stála úplně zbytečně mega a půl. () (menej) (viac)

claudel

Filmová výzva v karanténě - oblíbené herečky, Margot Robbie. Pro roli šílené a tragikomické antihrdinky Harley Quinn se Magot Robbie narodila. Líbila se mi už v Sebevražedném oddíle a jsem rád, že dostala prostor pro vlastní film. Nicméně mi v něm zásadně chybí Joker, nemusel by být další hlavní postavou, ale oni dva jsou tak dokonale toxický pár, jakých je v reálném i fiktivním filmovém i nefilmovém světě tuze málo. Nestačí o něm jen mluvit a odkazovat se na něj, on k Harley Quinn neodmyslitelně patří. Dobrodružství a eskapády Harley Quinn patří k tomu zdánilivě veselejšímu ve vesmíru DC, proto i k tomuto filmu musí divák přistupovat s velkou nadsázkou a přistoupit na kdejakou šílenost. Způsob vyprávění je vlastně šílený, ale to k Harley Quinn patří. Naopak se mi vůbec nelíbil hlavní padouch v podání Ewana McGregora. A všechny Birds of Prey to měly dát dohromady mnohem dříve čímž se dostává k samotnému scénaři - chaotické vyprávění nevadí, ale samotný obsah vázne. No, čekal jsem zkrátka více, není to špatné, ale ani jsem se z toho neposadil na zadek. Vzhledem k špatným finančním výsledkům snad dostane Harley Quinn ještě jednu šanci... ()

ARI50

Moc se to teda nepovedlo, takové přehnané mi to přišlo, některé souboje super ale ten příběh byl hodně zvláštní a nezáživný. No snad další film bude už o něco lepší, protože tohle prostě byla slátanina , kterou si pustím opět za dlouho. Margot a její super hrdinky neuměly diváka ohromit. ()

luka4615

Na snímku Birds of Prey Vás především zaujme vizuální stránka, jež dává na odiv pestré barvy a zajímavé medailonky, přičemž se v ní i tak nějak celkově odráží šílená povaha Harley Quinn. Bohužel, po pár minutách strávených u tohoto filmu zjistíte, že se pod touto sexy (Margot Robbie!) nablýskanou kapotou ukrývá fádní příběh, chaotický scénář a prvoplánově ploché a absolutně nezajímavé postavy, z nichž je paradoxně ta nejnudnější právě Harley Quinn. Máte zde totiž neodbytný pocit, že právě tento charakter, nyní stojící sám o sobě bez Jokera, nemůže prostě divákovi nabídnout nějakou originální přidanou hodnotu. Ve finále tedy dostanete vizuálně vypiplaný zážitek s několika povedenými akčními scénami, který ale bohužel zoufale selhává v budování postav a vztahů mezi nimi. Je vážně velká škoda, že se režisérce Cathy Yan tato na papíře určitě dobře znějící látka zcela rozpadla pod rukama a vznikl po všech stránkách průměrný snímek, který se okamžitě řadí do řady za stejně průměrný "Suicide Squad". No, ale abychom nekončili tak negativně, buďme rádi, že zde alespoň nebyl tragický Jared Leto aby nadále prznil postavu Jokera. (Viděno v kině CineStar Čtyři Dvory České Budějovice) „Do you know what a harlequin is? A harlequin's role is to serve. It's nothing without a master. No one gives two shits who we are, beyond that.“ ()

mm13

O čo menej si to ujasnilo, čím to chce byť, o to viac tým byť chcelo. Preveľmi chcelo... Sympatické zlyhanie, ale tak čo z toho, že? Škoda Harley a Margot, sú rozkošný pár, tak snáď im dvojka Suicide Squad dovolí ešte na pár filmov pokračovať... ()

Morholt

Mě to připadalo jako feministická snaha o variaci na Deadpoola, což by mi ani tak nevadilo, pokud by to vyšlo. Jenže nevyšlo. Tedy ne úplně. První problém je v samotné Harley Quinn, která sice funguje jako součást Suicide Squad, ale tady je jí prostě moc a časem začne lézt docela na nervy. Druhým problémem je akce, která sama o sobě není nijak kulervoucí, ale slušná dávka krve jí mohla pořádně nakopnout. A tady se film zastavil někde napůl cesty. Ono to není tak úplně PG-13, ale na druhou stranu se nejedná ani o čistokrevné erko. Ta snaha zavděčit se co nejširšímu publiku mi tady připadá trochu kontraproduktivní. Co musím filmu přiznat je slušné tempo, které nedává prostor hluchým místům, potěší pár solidních rvaček, hyena je boží a ani zbytek castingu není k zahození, ačkoliv je až legračně multikulturní. Celkově z toho mám stejný pocit jako ze Suicide Squad. Spousta much, ale potenciál tu pořád je, tak snad to příště bude lepší. 60% ()

Lucasion

Birds of Prey je snad nejhorší film, co jsem za dlouhou dobu viděl. A to jsem před pár týdny viděl Morbia (2022). Ne vážně, ale čekal jsem dost, ale i tak jsem se dost nudil. Margot možná našla svojí životní roli, ale už mi ani nepřijde sexy a ani mi to její přehrávání není už po chuti. Je fakt, že mě nebavil ani původní Suicide Squad z roku 2016. Ale tady jsem se nudil skoro od půlky do konce. Na to, že film nemá ani dvě hodiny, tak jsem měl pocit, že sleduji tříhodinovou komiksovou etudu o sjednocení nejlepších a nejhorších hrdinek z Gothamu. Jediné plus je snad první filmová ukázka padoucha Black Mask v roli Ewana. Upřímně nevím kolik za roli dostal. Ale ve filmu dopadl stejně bledě. Tohle vážně bylo psycho a nuda. Po všech stránkách. (25 %) ()

ScarPoul

Ono sa to dalo čakať. Scenár je priamočiary, bez nejakých pamätných scén alebo presahov. Len neviem či tie nápady, ktoré boli vo filme obsiahnuté, a bolo ich dosť, pripísať scenáru alebo absolútne topornej réžií. Ale myslím, že som si práve teraz odpovedal. Jediné pamätné postavy sú McGregor a Robbie. Tie fungujú aj čo sa týka svojich charakterov aj nejakej mytologizácie, hoci pre Black Mask je toto asi aj koniec. Film pokulháva na neschopnosti určiť o aký žáner by sa vlastne malo jednať. Vyzerá to, že sa tu niekto silou mocou chce dostať na rovnakú úroveň ako Deadpool, ale to by tu nesmela hrať trojica toporných herečiek, ktoré nemajú celý film čo ukázať. Birds of Prey je film ktorý síce pobaví aj sa na neho dobre pozerá ale zapadne prachom, pretože nemá vôbec žiadny úmysel byť niečim viacej ako snahou vytrieskať z postavy Harley Quinn viac peňazí. Oceňujem krv aj fuckovanie, ale na konci zostáva veľmi podivná pachuť. Ako keby ste jedli jedlo, ktoré je ozdobené pekne, ale chutí ako niečo z vývarovne. Mrzí ma, že sa DC vydalo touto cestou. Mimo Snydera, Jenkins a Wana sa, čo sa týka nejakej osobitosti alebo radosti z príbehov, jedná o skrz naskrz premárnené príležitosti. A Rosie Perez mi tam vyslovene vadila. ()

Lacike

Zvláštny mix detinskej pošahanosti a R-kovej brutality okorenený girl power, takže ak sa tu objaví chlap, tak je to zženštilý neschopný buzerant. Asi najviac mi to pripomína trashe Barb Wire a Tank Girl, ale Birds of Prey má aspoň špičkové bitky, kvôli ktorým stojí za to film raz vidieť. Vďaka nižšiemu rozpočtu sa až na pár scén nedočkáme digibordelu, ale solídnej dávky skvelých bitiek, ktoré majú perfektnú choreografiu s množstvom akrobatických kúskov a kontaktne pôsobiacimi chvatmi, ktoré vďaka R-kovému ratingu často pôsobia dosť brutálne a bolestivo. Ale keďže to Harley Quinn neustále zhadzuje svojím komentárom, tak vyznenie je skôr komické. Miestami mi niektoré bitky hravosťou pripomenuli eskapády Jackieho Chana (záverečné blbnutie na aute). Mňa bitky nadchli viac ako všetky diely Johna Wicka dokopy. Chvaty sú na rozdiel od Wicka celý čas dostatočne dynamické. Nemáte pocit, že neustále niekto čaká na to jak zareaguje súper. No a samozrejme je všetka akcia dokonale prehľadná. No a dej? Pošahanosť, ktorá nie je sama o sebe dostatočne vtipná, postavy sú nevýrazne. Najlepšia je tradične Harley Quinn, ale ani ona sama film neutiahne. Chcelo to poriadne vypilovať hlášky, aby boli naozaj vtipné. Na rozdiel od úplne nefunkčného Suicide Squad sa tu aspoň snažia vybudovať vzťahy medzi tímom, ale ich chémia je proste nulová. Najviac by si ale zaslúžil nakopať do zadku človek, ktorý mal na starosť kostýmy. Tak hnusné a antisexy handry som na ženách už dlho nevidel. Veď v Suicide Squad vyzerala Harley Quinn totálne sexy. Tu vyzerá jak bezdomovec. No čo už. Kto má rád poctivé bitky, tak nech si to kľudne pustí. 5/10. ()

BoPo

Sebevražedný oddíl nebol skvelý film, ani nadpriemerný. Mal však jednu postavu, ktorú jednoducho nešlo prehliadnuť, ktorá rozmetala halloweenské preferencie. Margot Robbie jej vdýchla život sexy, štýlovým a zábavným spôsobom. Celému svetu bolo jasné, že skôr či neskôr bude mať Harley Quinn svoj vlastný film. V duchu Meetoo bola na režisérsku stoličku posadená žena bez zásadných skúseností a aj bez citu pre postavy. Parťákov vystriedali parťáčky, a to vo veľmi mizernom zložení. Bohužiaľ ani hlavný záporák nebol vybraný šťastnou rukou. Nie je to chyba McGregora, pretože po ňom chceli v podstate tuctového mafiána. Aby toho nebolo málo, tak pod vedením režisérky začala HQ pôsobiť nejako menej sexy, menej cool a hlavne oveľa menej zábavne. Čo však treba určite pochváliť, tak je výber domáceho mazlíčka. Suma sumárum sklamanie, ktoré zrejme vystaví stopku všetkým ďalším plánovaným filmom. Šanca na záchranu je jediná. Harley musí ustúpiť do pozadia a stať sa zasa tou cool parťáčkou, pretože preto sa predsa zrodila. ()

Caszidy

Uff takhle promrhat obsazení Margot Robbie a Evana McGregora, tak to chce snad dokonce nějaký speciální druh talentu, jinak si to nedokážu vysvětlit. Doufám, že producenti budou hodně zvažovat, než režisérce, potažmo scénáristce přiklepnou další podobně velký projekt (byť u scénáristky se tak už bohužel očividně stalo viz chystaní Flash a Batgirl), jelikož neúspěch téhle kardinální nudy padá právě na bedra těchto dvou dam. Pokud celý snímek, jenž se snaží vést na vlně zábavné, krapet šílené akce a stylizace, obsahuje jedinou (sic!) efektně a zábavně natočenou scénu (Harleyina adorace přípravy snídaňového sendviče), pak jde o kompletní selhání tvůrčího týmu. O nevyužití chabě načrtnutých postav a nedostatečnosti vykreslení celého originu Birds of Prey pak ani nemluvím. ()

GeusX

Obrovský potenciál... výborná výprava, kostýmy i hudba Proč jsem se tedy u toho krásně vizuálně energií nabitého filmu nebavil, neřval smíchy, neslintal blahem, ale občas spíše zívl nudou??? (viděl jsem: 1x dvd cz) ()

Snímek Birds of Prey se přece jen dočká spin-offu

Snímek Birds of Prey se přece jen dočká spin-offu

21.08.2021

Zatímco většina fanoušků řeší, kdy znovu na plátně uvidí komiksovou postavu Harley Quinn hranou herečkou Margot Robbie, studio Warner Bros. potažmo streamovací služba HBO Max teď přišla se svojí… (viac)

Filmová Batgirl našla režiséry

Filmová Batgirl našla režiséry

21.05.2021

Studio Warner Bros. už nějakou dobu chystá filmovou sólovku Batmanova sidekicka v podobě Batgirl. Snímek měl původně točit Joss Whedon, po jeho problémech se ale režisér stáhl do ústranní a místo něj… (viac)

Nový Piráti z Karibiku s Margot Robbie

Nový Piráti z Karibiku s Margot Robbie

27.06.2020

Margot Robbie si zvolila pirátský život. Zahraje si hlavní roli v novém chystaném filmu ze světa Pirátů z Karibiku. Scénář k zatím nepojmenovanému filmu pak napíše Christina Hodson, která dělala s… (viac)

Vynechá Wonder Woman komplet kina?

Vynechá Wonder Woman komplet kina?

21.03.2020

Podle interních zdrojů to vypadá, že studio Warner Bros. seriózně zvažuje, jestli by nebylo lepší vynechat kina, a poslat snímek Wonder Woman 1984 rovnou na domácí nosiče a k digitální koupi. Důvodem… (viac)