V zajatí démonov 3: Prinútil ma k tomu Diabol

• Česko V zajetí démonů 3: Na Ďáblův příkaz (viac)

Warrenovci, známi vyšetrovatelia paranormálnych javov, budú v najnovšom filme známej hororovej série čeliť jednej z najdesivejších záhad vo svojej kariére! Horor V zajatí démonov 3: Prinútil ma k tomu diabol prinesie na plátna kín prípad, v ktorom bola prvýkrát v americkej histórii použitá posadnutosť diablom pri obhajobe zločinu... (Continental film)

Plaque

Tak a toto malo s tým pôvodným hororom o manželoch Ghostbusterových spoločné asi len názov. Inak to bola obyčajná slaboduchá lakačka pre násťročných. ()

wowylgu313

No.... Obrovský pokles, oproti předchozím dílům. Možná bych i řekl že zbytečný díl... :) Tady už jsem z duchařiny přešel na slova fantazii magořina, které jsem vlastně ani moc nevěřil. Samozřejmě že to má stále nějaký ten svůj kukuč ale už to prostě nebylo ono. Ohraná básnička prostě nudí a kord když taháte z posledního. Pro milovníky duchařiny je ideální si pustit první dva díly a tím to asi utnout. Neříkám že absolutní krach, herecké obsazení se snaží, kamera je stále ve stejné kvalitě. Jenže u třetího dílu už je to ale ... Bohužel zde nemůžu dát více než 60% ;) ()

Mefisto_ odpad!

Film je geniální v tom, jak je hloupý a trapný, děj oplývá svou očividností a osoby svou nudností. Láska JE slabina; to mi nevyvrátí žádný necharismatický exorcista se zdravotními problémy, které mu jsou natolik ukradeny, že jeho prášky mu musí manželka udržovat ve svých špercích - nebo co to bylo za medailon. Nemám tu sérii rád a nerad přihlížím na to, že se inspiruje skutečností - zda je cokoliv z toho reálné, tak i něco tak tajemného (a masivně uznáváno jako děsivé) se stává k smrti otravně nudným a činí mě to apatickým. ()

Lendak

Jedničke to nesiaha ani po päty, to sme všetci vedeli. Podľa mňa to je na tej iste úrovni ako dvojka.  Tento diel je iný ako predošlé dva diely. Iný s veľkým i. Skôr než horor mi to pripomína nejaký krimi triler z deväťdesiatych rokov. Príbeh je iný, celkový dojem z filmu je iný, záporák je normálny (vo veľkých úvodzovkách normálny) človek, na rozdiel od prvých dvoch dielov. Jediné čo ostalo sú skvelí herci na čele s Verou Farmigou, mrazivá hudba a ten hrozný happyend. Verdikt: Nie až tak dobré ako jednička, ale zase to nieje taký grc ako Annabelle. ()

KolarikKing

Nejslabší Conjuring, ale pořád výborný hororový nadstandart. Chaves prostě není Wan. Spíše než horor to byl krimi thriller s prvky hororu. Mrzí mě, že tomu chyběla ta mrazivá a děsivá atmosféra předchozích dvou dílů. A trošku vadil ten klišé ending. Třetí Conjuring mě ale i tak bavil a vůbec by mi nevadilo kdyby nám tahle série ukázala nějaký další případ Warrenových. 7/10 ()

Naghavi

Jedna z nejoblíbenějších horror sérií dopadla stejně hrozně, jako neméně oblíbená Insidious, což je pravidlo výborné jedničky a dvojky a potom zpackané trojky...Slibný začátek s vymítáním kluka se zhoupl do podivné směsi kriminálky a horroru s téměř úplnou ztrátou onoho pověstného mrazení z děsivých scén, tak jak jsme byli zvyklí u všech filmů celého Konjúrink impéria...Nebudu se vymlouvat na absenci geniálního Jamese Wana, filmařsky je třetí díl zvládnutý velmi dobře, ale jedinou radostí bylo jen opět vidět ústřední hereckou dvojici Warrenových a jinak mi bylo úplně fuk, jak celý film dopadne a to by se mi u nejočekávanějšího horroru stát nemělo...Další pokračování už prosím ne! 50% 3 hvězdičky. ()

andrewXx

James Wan značkou Conjuring všetkým doslova vytrel zrak. Priniesol dvojicu filmov, ktoré mali extrémne hustú atmosféru, pevne uchopenú réžiu, zaujímavé nápady a dokázali vydesiť aj toho najväčšieho frajera. Na trojku som sa tešil, no moja radosť zmizla hneď, keď bolo jasné, že Wan si po tretíkrát na režisérsku stoličku nesadne. Mal plno práce s inými vecami a Warneri namiesto toho, aby počkali, prípadne zverili svoju cennú hororovú značku niekomu, kto na to má, projekt priklepli Chavesovi. No a tento chlapík na to proste nemá. Ukázal to všetkým podpriemernou La Lloronou a svoju šancu nevyužil ani teraz. Išiel som do toho s veľkou dávkou predsudkov a tie sa aj naplnili. Najdesivejší prípad manželov Warrenových napokon nebol ani z polovice tak desivý, ako prvé dva filmy. Horor sa vytratil do úzadia a sledovali sme skôr mysteriózne krimi, ktorému chýbala šťava a výraznejší antagonista. Na druhej strane zápletka bola zaujímavá, obsadenie výborné a bolo skvelé opäť vidieť našu ústrednú dvojicu. Vysoký rozpočet sa podpísal tiež na kvalitnej vizuálnej stránke, ktorá v tomto žánri rozhodne nie je samozrejmosťou. Túto zápletku, ktorá prináša opäť niečo nové, by som však naozaj chcel vidieť pod Wanovou réžiou. Ak má vzniknúť štvorka, mohli by ho uprosiť k návratu a dať mu všetku kreatívnu slobodu. V opačnom prípade sa obávam, že sa na značku veľmi rýchlo zabudne. Na druhej strane plytvanie potenciálom začína byť v posledných rokoch u Warnerov už na dennom poriadku. ()

Emperor1

I přes slibný začátek mě to příliš nebavilo. Řemeslně tomu asi nelze nic moc vytknout, od předchozích dílů se to ovšem krapet liší, z duchařské série se stalo detektivní drama se satanistickou zápletkou, ubylo strašení, atmosféra se zdaleka nedala krájet, přiznám se bez mučení, že jsem se filmem pronudil. Z hlediska subžánru jsou V moci ďábla a Vymítač ďábla daleko zábavnější kousky. ()

halberdier

První dva díly Conjuringu (a především ten první) patří určitě k tomu lepšímu co na poli mainstreamového horroru vzniklo. Byla to hlavně zásluha režiséra Jamesa Wana, který se od té doby stal nekorunovaným králem modeního horroru. Navíc se ukázalo, že Wan má talent točit i obří blockubstery, proto byla režie třetího Conjuringu svěřena Michaelu Chavesovi, který má na kontě další přírustek do Conjuring univerza La Llorona: Prokletá žena. Bohužel změna na postu režíséra je zmát a třetí díl je tak nejslabší díl série. Jako hroror příliš nefunguje, je tu jen pár lekaček, které nejsou nijak originální. Naštěstí na nich film moc nestaví. Tam kde se ubralo na horrorové atmosféře, přídalo se na detektivní zápletce a třetí Conjuring může chvílemi připomínat první Kruh, kde se pátrá po původu kazety ze Samarou. Tento prvek je určitě osvěžující a tahá celý film do lehkého nadprůměru. Oba hlavní představitelé jsou stále fajn. Jelikož univerzum Conjuringu už čítá 8 filmů, začíná být bohužel trochu znát únava materiálu a začíná scházet originalita. ()

Ace.A.T.L.

Možná to, že tenhle případ nebyl tak známej, jako ve dvou předchozích dílech a HLAVNĚ to, že chybí James Wan, je příčinou toho, že se člověk do toho tolik neponoří. Já jsem se na to hrozně těšil, protože The Conjuring je moje srdcovka a jen jsem doufal, že se z toho nestane něco, co mě zklame. A bohužel se to z části i stalo. Film působí tak nějak nedotaženě, atmosféra sice v celku solidní, ale neni to prostě Wan, kterej tomu uměl dodat TO NĚCO, co prostě zalezlo pod kůži. Jak jsem byl z prvních dvou dílů nadšenej, z tohohle jsem na vážkách a spíš zklamanej. Takže za mě slabý 3*(60%) a i tak DOPORUČUJU ()

jigsaw44

K čomu sa to dá prirovnať? Hmmmm...  k slabému čaju. Nie je to horror, ale skor mysteriozna detektívka. Je to sice trochu lepšie natočené než od Wana, ale je to aj tak plné klišé a celkom slabé. Na začiatku si dá malý kluk lekciu pokročilej jógy pri vymítaní, pričom ten duch prejde na Connora. Ten neskor zakilluje jedného otravného týpka. Ten je následne odsúdený, a Warrenovi sa snazia dokázat, že ho nezabil Connor ale ten duch, ktorým je posadnutý a to sa im aj podarí (samozrejme ako vždy) v poslednej chvíli. Connor aj tak dostale 5 rokov. Za všetko može dcera toho bývalého knaza a jej kliadba. Záver sa nesie v štýle "Pravda a láska zvítazila nad démonmi a kliadbami" Kto má rád horrorové videa, nech sa radšej pozrie na videa od Chillsa/Top15s. Za tento typ na dobré creppy videá mi nemusíte ďakovať do správ. ()

Kushina

Od minulých dílů řekl bych o trošku slabší, ale oproti jiným hororům stále kvalitní práce, které není lehké se vyrovnat. I když téma okultismu není tak creepy jako démoni samotní, tak se člověk párkrát lekl a nedýchal. V celém filmu prostě bylo cítit, že to nedělal samotný mistr hororů James Wan, ale někdo jiný. Ale i tak, nenudilo. 70% ()

PanPyzamo

Už ze začátku musím zmínit, že nemusím horrory. Proto jsem tedy nejspíš v tomto žánru o něco přísnější než ostatní. Sérii The Conjuring jsem měl ovšem rád. Už od chvíle, co jsem zjistil, že třetí díl nebude mít v režii James Wan, tak jsem nečekal nic výjimečného. Bohužel se kvalitou tento film v mých očích dostal i níže, než jsem čekal. Změnu prostředí nejspíše plno lidí uvítá za pokus o něco nového. Osobně já tuto změnu vnímám negativně. Lokace až na pár mě zde neoslovily. Příběh nic extra, ale prostě celkově mi tento film přišel tak o ničem... Takové ty lahodné momenty z předešlých dílů, kdy Warrenovi chystali všelijaké vychytávky na démony mi zde prostě chyběly. Jedná se čistě o můj názor. Holt jsem tento film zhejtil. Omlouvám se všem fanouškům nebo těm, kterým se film líbil, ale já ho osobně nemůžu doporučit. 5,5/10 ()

Red.Dwarf

Ale jo, je to povedený, nicméně první díl byl prostě nejlepší. Tohle je taky hezky udělaný, ale asi jsem od toho čekal víc. Že bych se u toho "bál" se říct nedá. ()

Deváté Rychle a zběsile trhá rekordy

Deváté Rychle a zběsile trhá rekordy

28.06.2021

Reynolds a spol. diváky do kin nepřitáhli

Reynolds a spol. diváky do kin nepřitáhli

21.06.2021

Do amerických kin tento víkend vtrhlo pokračování Zabijáka & bodyguarda s názvem Zabijákova žena & bodyguard v hlavních rolích s Ryanem Reynoldsem, Samuelem L. Jacksonem a Salmou Hayek – na… (viac)

Studio Warner Bros. přišlo s obří novinou

Studio Warner Bros. přišlo s obří novinou

03.12.2020

Poté, co před třemi týdny studio Warner Bros. oznámilo plány pro uvedení snímku Wonder Woman 1984 souběžně v kinech i na streamovací službě, a také po nedávných spekulacích, že podobný osud by mohl… (viac)

Premiéra Tenetu dočasně zrušena

Premiéra Tenetu dočasně zrušena

20.07.2020

Studio Warner Bros. dočasně zrušilo plánovanou premiéru nového snímku Christophera Nolana Tenet. Rozhodnutí padlo poté, co byl film již dvakrát odložen. Studio je stále rozhodnuto pustit film do kin… (viac)