Nová éra nejúspěšnější pěvecké soutěže současnosti začíná! Několik tisíc zpěváků z Česka a Slovenska se pokusí přesvědčit Paľa Haberu, Ondřeje Soukupa a Ewu Farnou, že jen oni si zaslouží stát se novým pěveckým idolem. (oficiálny text distribútora)

chrispe

Osobně nejsem žádný odpůrce Superstar, ale tato řada je opravdu děsná nuda. Navíc ta příšerná moderátorská dvojka mě vždycky donutí jen kroutit hlavou. Taky nechápu, proč ty soutěžící nutí dělat ze sebe na ulicích pitomce. Má to být zábava pro nás diváky? Vážně? ()

GlamourCat

Chcete-li si užít trošku felliniovské zábavy, vidět nepřeberné množství různých deformací mozku a duše, chcete-li vidět umírat hudbu a sledovat sestupnou tendenci lidského chování, pojďte do toho! Kdo se nechá připravit o takový nádherný zážitek, kde se všichni chválíme, oslavujeme, tleskáme si, klaníme se, zpíváme si ódy. Kdo si nechal ujít grand talentované a grand krásné lidi, je blb! ()

Ceberus

Dávat odpad po pěti minutách vydržené stopáže je v případě jakéhokoli Superstar zřejmě v kursu (uznávám, že sám jsem zatím přežil pouze jeden celý díl). Ne, není to tak strašné, jen se to bohužel opakuje a opakuje a opakuje... Porotci neustále soutěží o co "nejvtipnější" hlášku, kterou by mohli setřít kandidáta a ti zase soutěží o co nejstrašnější výstup. Pokud jste viděli jakoukoli celou předchozí Superstar (já viděl celou úplně tu první a přerušovaně i tu druhou), pak vás nečeká vůbec nic nového a můžete si klidně počkat až na díl s dvaceti finalisty, na ten se podívat a opět to s klidem ignorovat. ()

Oonika

Hrozní moderátoři, hrozná Eva, méně hrozný Palo a super Soukup. Naštěstí je tu pár lidí, kteří umí docela zpívat. Jinak jakou šou neuvěřitelně špatné. ()

j.linhi odpad!

O posledním vítězi už vím jen to že byl slovák, pokud to už náhodou nebyl ten předposlední, nebo oba poslední vítězové byli slováci... každopádně si říkám jestli má cenu dělat takovou soutěž, když po oné mega Superstar do několika měsíců neštěkne ani pes? Takovejch můžu za hodinu vys**t kýbl a oni s tim dělaj takový ceráty. ()

josieaddms odpad!

Obludné obludárium. Sledovala jsem to od prvního dílu, do posledního PP. A všechno je špatně, do každého detailu je to dokonalá odpornost. Strašně ubohá úroveň, nikoho to nezajímá, jediný kdo je probíraný je Ewa Farna a její postava, všichni se tomu jinak smějí, nikdo to nesleduje a nikoho už to nebaví. Zpěváci, až na jednoho, neumějí zpívat, porotci jim mažou med kolem huby kdoví jaké nejsou hvězdy. Je to trapné, směšné, ubohé. A moderátoři? Zorka Kepková je ztělesnění hnusu, nevkusu, stupidity, úpadu morálky, její debilní hlas je přímým důkazem toho, jak zlá a hloupá osoba to je. Její kolega "mrtvý zajíc" není o nic lepší. Hnusný, zlý, nevkusný, nevtipný. Vítězka Madam Křováková je na hranici mentální choroby. Celá superstar je stejnak podvod který už všichni prohlédli takže nikoho nebaví se v tom nějak angažovat. Pánové Soukup a Habera taky žádná sláva. Buď si tam chodí vychvalovat své ego, nebo si prohlížet mladé slečny v příšerných "neoblečeních" která tam na ně navěsí. Oblečení je hrozné, líčení je příšerné, tanec a choreografie je katastrofální. Alespoň je vidět, co že jsme to za národy. Totální peklo na Nově. ()

topi80 odpad!

Žádnou z předchozích řad jsem v televizi nevyhledával, ale pokud už jsem byl nucen sedět bez rozhodovacích pravomocí před televizí, tak jsem nějaký ten díl viděl celý. Zde to bohužel nešlo. Pro kompletnost zopakuji starou výtku. Když se ve dvouhodinovém pořadu, ve kterém jde o zpěv, zpívá v součtu asi tak 8 minut, tak je něco špatně. Jediné pozitivum pořadu je Pavol Habera. Toho sice nepovažuji za mimořádného zpěváka nebo skladatele, ale je to stoprocentní profík, jehož názory beru, a pokud bych byl soutěžícím, bral bych ho jako autoritu. Naopak slečna Farna dokázala něco, co nedokázal ani vyčpělý pubertální moderátor ve výslužbě Leoš Mareš, tedy vyhnat mě od televize. RADA TVŮRCŮM: Nechte proboha ty lidi zpívat, nechte je, ať jsou sami sebou, co nejméně zasahujte do čehokoliv, nesnažte se nic vymýšlet a bude to fajn pořad. ZPRZNIT TAK ATRAKTIVNÍ FORMÁT, TO ZVLÁDNOU JEN OPRAVDOVÍ DILETANTI. ()

Snathoras odpad!

K čemu je to dobré? Výherce si užije svých 15 minut slávy, ostatní finalisti budou zapomenutí ještě dřív, než vypadnou...Nějak si nedokážu představit, že to pořád Nově vydělává...kdo tam sakra posílá sms mimo rodinu xD ()

_aandyy_ odpad!

Tak toto je bohužel moc i na mě - jistě, v každé takové soutěži se najdou talenti, kteří by eventuelně mohli posílit hodnocení zde, ale ani v tomto případě žádný Kukačka, Smejkal, Stýblová nebo Buberníková nepomohou... Všechno je špatně! Scéna mi připadá oproti minulým ročníkům nepodařená, moderátoři (hlavně ta blondýnka a její otřesné kecy a křečovitost) nesnesitelní a ta porota! Habera a Soukup, okey, ty beru... Ale Ewa Farna a její předvádění se? Sorry, ale to mi opravdu leze na mozek... A určitě nejsem sama. ()

RigorMortis odpad!

Zoberte Haberu (ten tam musí byť predsa vždy), mladé mäsko, ktoré vyzerá k svetu a akéhosi českého producenta (aspoň, že je jazzman), vymeňte moderátorov a všetko ostatné nechajte bežať podľa starého systému. Povedal som to predtým, poviem to znova: úplne prvá SuperStar (s Katkou Koščovou a spol.) bola najlepšia, zvyšok je len fraška. ()

hiding

Nechci tu nadávat ale tohle je něco skličujícího. Když jsem se před zhlédnutím jednoho dílu podíval na hodnocení řekl jsme si že to budou zase předsudky a že asi budu jako jediný vypadat jako kokot s 4 nebo 5* ale to co jsem viděl mě naprosto šokovalo. Teď nehodnotím zpěváky ani ostatní lidi co tam přišli zpívat(upřímně je mi jich líto.)teď hodnotím zpracování. Co se týče toho co pustily do televize přišlo mi to takové rozkouskované. Nevím jestli tam každý zpíval 40 sekund nebo to sestříhaly ale když už tam přijde někdo kdo umí zpívat tak je to hrozně krátké a nemáte šanci si poslechnout pěkný zpěv. Místo toho je tam 2-5 minutový proslov těch lidí co umějí zpívat. Během proslovů se zmíní o jejích koníčcích je tam záběr na jejich dům atd... Po každém 40 sekundovém čísle tam ještě stihne přilétnout logo superstar a nejen že tě to naštve protože nemáte šanci si nic poslechnout(jak už jsem zmiňoval) ale také vzhledem k tomu že je tento pořád promítán televizí NOVA tak vás asi po 10 vystouprních překvapí reklama na Skitles. To co předvádí porodci je prostě hrůza. Klidně bych strčil ruku do ohně za to že to co dělají mají jako příkaz ze studia, aby to lidi bavilo nebo já nevím proč. Nechci být zlomyslný ale doufám že tento pořad bude mít malou sledovanost a NIKDO tam nepošle hlasy a producent příjde o peníze a nebude chtít dělat další díly. Chci to nejen kvůli sobě a svému duševnímu stylu ale také kvůli těm ,,chudákům" co by tam příští rok přišli. ()

x_silver

Nehodnotitelné. Než hudební mi to spíš přijde jako komediální. Daleko víc, než na skutečně dobré talenty se těším na lidi, kteří si nedokážou přiznat, že neumějí zpívat a skončí v hvězdné pěchotě. Ewička je trapná kráva a pár moderátorů také stojí za ho*no, ale když tohle porovnáme s těmi minutami smíchu... budiž musel bych se rozhodovat mezi 5* a odpadem, a na to teď nemám sílu. Já se radši jen budu smát dál ;) ()