Nová éra nejúspěšnější pěvecké soutěže současnosti začíná! Několik tisíc zpěváků z Česka a Slovenska se pokusí přesvědčit Paľa Haberu, Ondřeje Soukupa a Ewu Farnou, že jen oni si zaslouží stát se novým pěveckým idolem. (oficiálny text distribútora)

Lukoboss

Hodnotím až teď, tzn. ve chvíli, kdy je vybraná poslední "patnáctka" nebo kolik jich vlastně je.. Dvě hvězdy dávám právě za tento výběr, protože ten se letos povedl, je to vysokej nadprůměr. Ani Farna mně v porotě nijak nevadí. Absolutní hrůza je ale amatérská a naprosto příšerná dvojice moderátorů (a to jsem hodně troufalej, že vůbec slovo "moredátor" v tomto případě používám!). Jak to dopadne a že o vítězi nebo vítězce za pár měsíců neuslyšíme, to je jiná věc - je to holt česká devíza hudební scény, kterou mají pod palcem dinosauři z dob minulých (ano, všichni víme, o který se jedná). ()

korndaddy

Co mě vyloženě sere, je to jak účastníci musí v každým druhým záběru lemtat Coca-Colu a ládovat do sebe mentos. Celkem by mě zajímalo, kdyby sponzor pořadu byli třeba prášky na sračku nebo potenci, případně nějakej pěknej gumovej čurák. ()

J.Bourne odpad!

Tohle už je fakt moc..Ewo Ewo Ewo, fakt nemám slov. Navíc poňižování soutěžících (byť sebe hůř zpívajících) je někdy podle mě až moc kruté. Opravdu bída ()

Eamby odpad!

Další pokračování mozky - vygumovávající reality-show. Je mi trapně a zároveň velmi lituji ty lidi, kteří zde jdou s "talentem" a odchází s poklusávající trapností za zády. Nejvíc mě dostalo ale výběr poroty, která se tento rok opravdu zdařila s přírůstkem jménem Ewa Farna, která se opravdu předvedla. Nova už klesla na úplné dno. ()

vander19

Kým nezačali písať bulvárne stránky o novej SuperSar tak som ani netušil, že dáka Farna existuje. A nechápem čo tam toto dievča robí, to my ako chcete tvorcovia povedať, že v Česko-Slovensku nie je iný, oveľa skúsenejší porotca alebo porotkyňa???? Niekto kto si už v "showbiznise" niečo preskákal??? Puberťáčka Farna je hrozná, Habera ujde...Oplatí sa pozerať len tie nemehlá čo sa tam prihlásia a nemajú šajnu o speve, neskôr je to nuda... ()

Foxhound#1

Další ročník rychlokvaškové soutěže je tu a ve mne se opět posílil odpor k této "show". Letos je ale o to silnější díky přítomnosti a trapárnám Edy "Drátěnky" Marné. Váženy pane řediteli TV Nova, už toho proboha nechte, a jestli chcete tak nutně zaplácnout večerní vysílání v neděli večer, tak to už radši povolejte zpět do akce Petra Novotného či jinou mrtvolu českého "humoru" nebo do zblbnutí opakujte nějaký film z Vaší produkce. ()

Lefty86

Některé ty série jsem i koukal a docela mě to zajímalo. Ale tahle je totálně nejhorší, Zpěváci jsou tragický snad všichni, dohromady jsem viděl snad jeden nebo dva díly celý, je to i hrozně urychlený zbytečně. ()

klertecka

Jedna hvězdička za Martina Šafaříka, pěveckej talent, a porotu, protože jejich komentáře jsou většinou vtipně/chytře/roztomile trefný. Jinak je to zoufalá nuda s naprosto ubohýma moderátorama. ()

Asmodin odpad!

Nevím, kdo zvítězil, ani kdo zvítězil v minulých letech. Žádný z vítězů superstar nenahrál třeba jen jeden jediný hit, který by se vryl do paměti národa. Třeba od Karla Gotta, Heleny Vondráčkový, Václava Neckáře... ti nazpívali tolik písniček a alespoň jedna se hraje každý den v rádiu, a to se nezúčastnili nějaký Superstar. Celý mi to přijde jako akce jak zabavit Bulvár a zaplácnout tím večerní vysílání. TV Nova je asi vážně hodně zoufalá, tak se "těším" na další vysílání SuperStar, jak porota bude ponižovat a zesměšňovat další naivky, třeba to zkončí u Evropské SuperStar nebo rovnou Globální SuperStar. ()

Martin_W odpad!

Dosavaď jsem sledoval každý ročník, rozhodl jsem se dát šanci i tomuhle.. Já debil. 3/4 soutěžících bych tipoval, že jim Nova zaplatila aby do Superstar vůbec lezli, protože vypadali nehorázně uměle.. Nova už klesla tak hluboko, že i porno kanály jsou oproti ní zajímavější. Farna se chová jako kdyby si nevrzla 5 let, Soukup jako kdyby vypadl z Village People. Tohle opravdu dále sledovat nebudu a ani nedokážu, po Talentmánii největší televizní odpad, který jsem kdy spatřil. 0% ()

patrik221 odpad!

Dalšia séria megatrápnej a azda najnaťahovanejšiej súťaže ktorá svoj potenciál vyčerpala už v prvej svojej sezone. A nezachránila to ani Ewa Radodajná pri ktorej mi tvrdne cikula. Hanba televízie!!! ()

Chajimwitz

Nehodnotím,jelikož nehodlám ztratit ani minutu svého života sledováním další přehlídky současných i budoucích klientů pracovních úřadů a pobíračů sociálních dávek. Kdepak jsou všichni ti finalisti předchozích ročníků?Už jen samotná upoutávka na tuhle ubohost ve mě vyvolává agresivní reakce. ()

betyn odpad!

Vskutku budoucnost nevěští nic dobrého,budeme totiž všichni zpěváci :-).Navíc si troufám tvrdit po 10 zhlédnutých minutách,že vše je při starém.. ()

Johny303

Nepřijde mi adekvátní, aby o osudu soutěžících rozhodovala Ewa Farná, to je první věc. Druhá věc je, že mi jako zapřísáhlému antifacebookaři vadí neustále se zjevující reklama na superstárovou fejsovou stránku a podle rozhodnutí poroty zjevující se ,,like" nebo ,,dislike" fejsová ručička. A jako třetí věc mi přirozeně vadí i to, že je to asi tisícátá SuperStar.... Už vážně stačilo! ()

Kucndo odpad!

Jako super to dělat každý dva roky... aby se to omrzelo jako pes a podobně. Každopádně tohleto už je naprostý dno, co mohlo vůbec bejt. Stejská se mi po starém Česko hledá SuperStar - ta Porota byla profesionální, celkové zpracování bylo luxus... co se na tom změnilo?! EHM, lepší bude se zeptat, že co se nezměnilo - Ondřej Soukup. Porota je naprosto tragická, až to bolí... Proč jenom 3?! Proč tak debilní složení?! Ewička, která si ke svýmu povolání pomalu ani nepřičichla, v každym díle předvádí rádobystriptýz, inteligentný Habera so svojmi úprimnými názormi a Soukup, který se to snaží celé marně zachránit. Celkově odfláknuté zpracování ani raději nemám sílu komentovat. Fakt jenom marná snaha vydělat si díky své bývalé popularitě z minulý dekády... Trapaaaas! A to jsem brečel, když jsem viděl loňskou SuperStar s tím, že jsem si nedokázal představit, že něco horšího ještě může existovat. ()

Bukk

Rozpačité. Vlastně to spíš sleduju jen z principu, ať pak náhodou nejsem šokovaná, kdo se to zas mezi české "hvězdy" probojoval a koho módní policie pěkně sjela. >D A stihnu u toho aspoň dodělat to, co potřebuju. Edit: Po castingu už mě u toho nic nedrží, bohužel se Nova propadáku nevyhla. ()