Nová éra nejúspěšnější pěvecké soutěže současnosti začíná! Několik tisíc zpěváků z Česka a Slovenska se pokusí přesvědčit Paľa Haberu, Ondřeje Soukupa a Ewu Farnou, že jen oni si zaslouží stát se novým pěveckým idolem. (oficiálny text distribútora)

ivishka odpad!

Jak zh**adile komerční může být snaha o "splnění snu". První řada tohoto pořadu mi přišla koukatelná a i pěvecky splňovala moje kritéria. Bohužel co se nestalo - ovce v ČR si z takovéto zábavy udělali denní chléb a místo aby se hledal nějaký ten talent, co konečně předčí v prodávanosti třeba takovou slečinku jako je Ewa Farna, tak je vidět naprostá komerčnost a snaha o naplnění kapes. Kompletní záměr vypomoct lidem z "bahna" aby ukázali co v nich je se vymknul kontrole a teď už tam nechávají "zpěváky" typu Anička Dajdou... To je tak, když ČR kopíruje jako vždy záměry a nápady ze zahraničí a překroutí to na nechutnou ždímačku peněz. O pitvoření "skvělé" Ewičky už ani nemluvím - a ti moderátoři? Jak nemám ráda Leoše Mareše tak klidně řeknu - zlatý Leoš Mareš! ()

runner85 odpad!

práve videné prvé minúty a asi aj posledné, práve jedna "metalistka" / Simona/ zaspievala krásne baladu a Habera a Farna ju vyhodia ... ()

CageDepp odpad!

Stačilo párkrát jít kolem tv, kde běžela tahle sračka a slyšet trapnou Farnou s trápnýma názorama. Tak bylo o odpadu hnedka rozhodnuto. ()

Patw odpad!

Opravdu zbytečná show. Kolik, že jich to už bylo? Opravdu by Nova a Markíza mohli přijít na to jak vydělávat i jiným způsobem než dělat každým rokem superstar... nekoukatelné. ()

kajas

Po prvních epizodách z castingů jsem byla značně skeptická, moderátorská dvojice působila naprosto tragicky, slečna porotkyně se chovala jako puberťačka a kromě Veroniky Stýblové mě žádný soutěžící nezaujal. Přímé přenosy něco změnily. Moderátory stále považuji za naprosté amatéry, Ewa se ale docela zklidnila a hodnotí velmi racionálně. V pozitivním světle se ukázali také další soutěžící. Samotný závěr soutěže mě ale donutil hodnocení ještě snížit. Že vyhraje slečna Křováková, bylo po určení finálové dvojice naprosto jasné. Poslední řadu přece vyhrál Slovák, nyní tedy musí zvítězit český soutěžící. A tato manipulace mi velmi vadí. ()

kapsomut odpad!

Ok viděl jsem necelých 30 minut a s klidným svědomím ohodnotím tuhle ultrasračku odpadem! Nová éra?! Co je v tom novýho?! Jaká ÉRA dopr****?!? A trapná Farna? Noco stejně bych jí píchal... Prostě LOL. 0% ()

hhannie

Tak toto je i na mě moc silný kafe. Tahle soutěž už dávno není o zpěvu, ale o co nejvyšší sledovanosti. Navíc na pubertální Farnou je strašný pohled, po celou dobu jsem se cítila trapně i za ní. A nechápu, kde ty exoty, co tam lezou, pořád berou..To už lidé vážně nemají soudnost? Ale občas se člověk od srdce zasměje, takže za to 1 *. ()

Attta

Neviděl jsem všechny díly, protože to bych asi ani nedal, nicméně má spolubydlící se na to dívá skoro pokaždé, a tak jsem některé díly chtě nechtě musel "pozřít" (Na druhou stranu hudba mě zajímá a k tomu patří i stinné stránky hud. průmyslu a abych mohl mít alespoň trochu obecný hudební přehled, tak si pouštím i "věci", které mě na umělecké úrovni nic moc nedají). Například oproti skandinývským pořadům tohodle typu je to o několik úrovní níž a hlavně je to medializovaná a zpopularizovaná břečka televizí Novou, ale s tím úzce souvisí hudební (i sociální) krize (která dle mého názoru v ČR panuje), která se přímo zrcadlí v soutěžích jako je tohle. Co se týče poroty, tak jediný Habera drží porotu na alespoň nějaké úrovni a Ewa Farna (i když vím že to myslí dobře) je moc mladá a nevyspělá na to aby mohla dělat porotce v takovéto soutěži. Co se Soukupa týče, tak ten je kategorií sám pro sebe. Hudbě sice rozumí, ale (často) to neumí zužitkovat, tak aby to mělo nějakou úroveň (navíc jeho postoj k hudebnímu průmyslu v ČR je PŘÍŠERNÝ). Letošní soutěžící jsou (až ny vyjímky) vcelku na slabé úrovni, ale musím přiznat že je to tak trochu chyba i porotců, kteří některé talenty nepustili dále a místo nich poslali daleko slabší kousky (proč? -> To netuším, ale ani mě to nijak moc nezajímá). Moderátoři, i přestože mě zezačátku lezli na nervy a vůbec je neznám, tak se umí docela pěkně vyjadřovat a nemůžu jim dávat za vinu všechno, protože si dokážu představit že každý večer dostanou příšerný novácký scnénář plný sraček. Jediná věc téměř bez chyby, kterou musím pochválit je opět ta kapela, která tam hraje! Jestli mě už tady trochu znáte, tak víte že takové věci nehodnotím, protože je to totálně irelevantní. ()

Joges

Nijak to šílenství neprožívám, jen občas shlédnu upoutávky, poslechnu dobré písničky, mrknu na dobré zpěváky, dozvím se výsledky, toť vše. Mám však pocit, že tahle soutěž o zpěvu příliš není. Porota přibírá mezi nejlepší zpěváky kluka jen proto, že vypadá dobře a zpěvačka která umí zpívat nejlépe ze všech, je porotou občas kritizována a nakonec vypadne už jako pátá v pořadí. V soutěži jí zastavily faninky, které posílají hlasy klukům, samozřejmě. Tenhle systém a uvažování mě vážně nebere a Habera je čím dál víc protivnější, takže adieu. ()

KajusaK odpad!

Tentokrát ten odpad prostě musím dát. Pozitivního jsem nenašla nic, ani P. Haberu. Nakrucování Ewy Farne před kamerou mě omrzelo po cca 5 minutách a pak už nebyl zájem to vidět.Finíto. ()

animaxis odpad!

Pokud neumíte zpívat nezoufejte,protože pokud máte alespoň hezkou mladou tvářičku jste na dobré cestě dostat se díky nadrženým puberťačkám do finále.Pokud jste osmnáctiletý kluk a máte kytaru může dokonce vyhrát tel.číslo Farné.Toto není soutěž o tom jak kdo zpívá,ale o tom jak kdo vypadá.Rozhodně bych nedoporučoval holkám,které mají díky svojí silnější postavě krásný hlas se přihlásit do soutěže.Akorát by vás rozbrečeli a pokud snad budete trochu pomlouvat českou královnu popu Evu Farnu očekávejte výsměch.Ona přece umí zpívat nejlépe v celé republice,proč by na vás byla tak rutá,ne?! ()