Česko Slovensko má talent 7

(relácia)
  • Česko Česko Slovensko má talent 7

Najúspešnejšia svetová talentová šou je späť! Noví moderátori, nová porota a stovky talentov, aké televízni diváci ešte nevideli - to všetko a oveľa viac v VII. sezóne šou Česko Slovensko má talent. (TV JOJ)

Dudek

Totální úlet a nedodělek. Neznám předchozí české řady, ani jiné jazykové mutace, takže nedokážu posoudit, nakolik se jedná problém globální či lokální. Ale vzhledem k oblíbenosti této show si myslím, že podobně chabý závěr je opravdu pouze v naší verzi. Pokud vynechám oprávněnost či neoprávněnost jednotlivých vystupujících, musím uznat, že castingová kola spíše fungují a dívat se na ně dá. Dost průser je ale to co nastává po nich. Postup z castingových kol totiž pro soutěžící nemá žádný význam a porota v naprosto suchopárném díle vybírá, kteří z postupujích půjdou opravdu dál, a kteří definitivně vypadnou, WTF? V dalším díle znovu pustí vystoupení soutěžících z úvodních kol, WTF? Zpěváci pak jako jediní mají možnost vystoupit, ale v totálně mrtvém studiu, WTF? Konec je prostě ohromný průser a zabíjí veškeré pozitivní dojmy ze začátku. Žádné postupné vypadávání, gradace vystoupení, objevování talentů... Tohle je fakt zmar a čistě komerční událost, která chce jen za co nejméně získat co nejvíce... Něco takového je ale třeba umět. S porotou problém nemám, moderátoři naprosto tragičtí (ale aktuálně běžící Voice ukazuje, že to jde i hůř) ()

Roxeet

Jako chápu, že tyhle soutěže asi nejsou úplně levný na provoz, ale aby ti nejlépe vybraní talenti účinkovali v SEMIFINÁLE před prázdným publikem, kdy jim po vystoupení tleskala jen dvojice moderátorů a hodnotila je porota přes Skype a speciálně Jandová, které se navíc ani nechtělo utrácet za webku a koupila nějakýho chcípáka z Tesca za stovku, to už je hodně velká přehlídka amatérismu od jedné největší televizní stanice u nás v Česku. Pecka, vážená Primo, takhle si do*ebat celkem zábavný formát, to se na to radši příště vykašli a pokud ne, tak do toho vlož prachy a ne do takových číčovin typu Štiky, Soudkyně Barbara a další...:) ()

denbrough

Obcas zajimava vystoupeni, nekdy dokonce vyjimecna. Porota ma stridave lepsi a slabsi chvilky.. ale co ten porad posledni sezony nejvic "zabiji", je koncept vyrazovacich boju. Tento rok dopadlo semifinale NAPROSTO katastrofalne. Se sentimentem vzpominam na semifinale prvnich rad, kdy byly napr. 2 semifinale po deseti vystoupenich, a z toho 3 ucinkujici postoupili na zaklade hlasu divaku do finale. Letos to byla opravdu jedna hnusna "bramboracka".. :-( ()

dan4815

Musím uznat, že tuto sérii nešlo dokoukat. Pokud člověk netrpí nějakou mírnou až těžší demencí, pak je schopen přepnout na něco jiného... jinak tiše trpí. Ale věřím, existují lidé s různými fetiši. Za prvé, Gránský a Garajová jako moderátoři selhali, něco tak nevtipného a debilního jsem ještě v moderátorské pozici neviděl. Jestli jim ještě někdy přijde nabídka na moderování, což bych se hodně divil, tak by se na to měli rozhodně vysrat. Co se týče celého pořadu, bohužel mi přišel už příliš umělý - snažil se tlačit na city, každý talent musel mít těžký životní příběh plné rakoviny, drog a válek ve Vietnamu. A porota? Ta z toho udělala největší frašku, náhodně, po americkém stylu, obdivuje a tleská něčemu, čemu se tleskat snad ani nedá. ()

mira007

Reality show v licenci ze zahraničí , v které se pokouší lidé ukázat svůj talent od akrobacie, zpěvu, kouzlení, zakopávání apod. Nic proti takovému pořadu i já někdy koukám, co někteří lidé opravdu dovedou nebo čím jsou schopni se živit, ale sedmou řadu musím okomentovat kvůli finále. Nic proti sympaťákovi Gránskému, ale jako moderátor živého přenosu, kde občas musí zaimprovizovat dost okatě selhal, viz. hláška při vyhlašování postupujících, kdy se to snažil zdramatizovat do poslední sekundy, prohlásil k slepé zpěvačce: " Je mi to líto, ale postupujete!" ()

• Kelly, která se dostala do finále, je první kouzelnice v historii talentu. (Duoscop)
  • Nikoleta Šurinová se stala prvním dětským vítězem v Talentu. (Duoscop)