Najväčšia spevácka show je späť! Niekoľko tisíc spevákov z Česka a Slovenska sa pokúsi presvedčiť Paľa Haberu, Ondřeja Soukupa, Martu Jandovú a Kláru Výtiskovú, že len oni si zaslúžia stať sa novou Superstar. (TV Markíza)

kajas

Ročník od ročníku trapnější záležitost, tuhle éru si budou všichni pamatovat hlavně díky naprosto nemožné moderátorce ("Kolik máte babiček?" "Normálně dvě." "Jé, tak to byl stěr." - kultovní rozhovor). Předtočených dílů bylo ve výsledku asi víc než živých přenosů, počet finalistů hlavouni z televize nepochopitelně snížili na osm, ve finále nebyli dva, ale tři soutěžící. Celý pořad působil velmi uspěchaně a odfláknutě (aby si finalisté přivlastnili píseň spjatou s jiným ročníkem, to tu ještě nebylo). Vítězce jsem nicméně triumf přála. ()

MikeCool odpad!

TV-pořad. Finanční vzpruha pro Novu už asi podesáté! První řada byla suprová (Langerová, ...), ale postupem času se z toho akorát stal hit pro dementní, upištěné vlhké třináctky. Katastrofa! | Průměr všech zhlédnutých (odvysílaných) epizod: 10% (odpad!) | ()

promo545 odpad!

Nevkus ,nesymptatičtí porotci s hvězdnými manýry co se proslavili jedním dvěma hity a nebo o nich nikdo neslysel(o tech jejich hitech).Povýšeným přístupem rozhodují o něčím osudu to se mi opravdu nelíbí a vrchol všeho product placement na nové úrovni ještě beru když se porotcům po stole válí tyčinka Kinder Bueno ,nebo si nalévají z pet lahve coca-cola ,ale věnovat těmto pochutinám minut času a bavit se o nich už mi přijde trošku přitažené za vlasy.Pro mě je to ztráta času a nechci se v televizi dívat na hodnocení někoho kdo umí zazpívat jednu písničku. ()

Segrestor

Apodiktický efébos s mírnou astázií servilně přikládá mikrofon k ústům plných akné a tklivě kokoktá černošské písně, Pyča na to čumí, je to, vole, rauch. Altista se nevzdává, bojuje. Udělá kotrmelec, je za šaška, aby zaujal. Quantum of poluce, porotce na place, hladce a obrace, servilní adorace panice. Pak se jelo někam do Benátek na Jizerou nebo kam a ten boj paniců o nejnovější největší nezajímavou superstar se už fakt nedal, vole, sledovat. ()

sir-dave

Tak není to žádné terno, ale když už jsem viděl většinu dílů... Soutěžící na poměrně dost dobré úrovni, ikdyž stejně většina upadne v zapomnění. Mezi to nejlepší patřily duety na "pláži". Pyco je dobrý moderátor, Nováčková občas nevěděla co mluvit. Zklamání byla Vytisková ve finálových večerech a hlavně reklamy. Narvat pár písniček do 3,5 hodin je teda umění. ()