Televize Nova a slovenská televize Markíza se spojily a svým divákům přinášejí jedinečný projekt. Během příštího půl roku budou hledat SuperStar, která vzejde z hlasování českých a slovenských fanoušků. Spojení dvou zemí do jedné soutěže dává velkolepé show nový rozměr. Hlavní myšlenkou projektu je spojit dva blízké národy ve snaze najít nový pěvecký talent, který překročí hranice své země. „Česko Slovenská SuperStar je pro Novu i Markízu dosud největším společným projektem. Poprvé v historii budou svou pěveckou hvězdu hledat dvě samostatné země společně. SuperStar na rozdíl od Testů národa, fotbalu či hokeje nebude o vzájemném souboji Čechů a Slováků, ale o společném hledání hvězdy, která oslní diváky v obou zemích. Věřím, že hledání bude nakonec úspěšné a že se při něm navíc budeme skvěle bavit,“ říká generální ředitel TV Nova, Petr Dvořák. Výherce soutěže získá kromě titulu SuperStar exkluzivní nahrávací smlouvu a roční televizní kontrakt na 100 000 eur! Do poroty tentokrát usedne hvězda německého showbyznysu Marta Jandová, česko-slovenská zpěvačka Dara Rolins a zpěváci Pavol Habera a Ondřej Hejma. Moderátorskou dvojicí bude Adela Banášová a Leoš Mareš. (oficiálny text distribútora)

Rocky88 odpad!

Tomuhle říkaj "mezinárodní Superstar?" Jenom kvůli tomu, že k českejm naivcům a naivkám, který si myslej, že z nich budou díky tomuhle hvězdy, pustěj slovenský naivce a naivky, který si myslej, že z nich budou díky tomuhle hvězdy? A navíc nechápu, jak se na tuhle zvrhlou a pokleslou zábavu může někdo/něco dívat. I když, podle toho, co tu napsal uživatel "mysicka", tak se vlastně ani nedivím. ()

sir-dave

.. je to ale úlet :)) Televize se napakujou, diváci se posmějou a "zpěváci" se můžou předvést. Já se bavím a nemám k tomu výhrady. Posměju se tady více než u nějakých Skopičin, Neváhej a toč apod.. Porota dobře stírací včele s Haberou. Možná za Hejmu mohli dát někoho jiného... ...Pozdrav své kamarády do kamery... a vyjmenuj nám je ještě jednou.. :D ()

larelay

Ako prve musim podotknut, ze reality show mam velmi rada a Slovensko hlada superstar kedysi patrilo medzi moje oblubene zabavky na nedelny vecer. Obcas som prepinala medzi tenisom na US open, kde sa aj tak nic zaujimave nedialo, ale musim povedat, ze pri trapnych momentoch typu "Ja ked menstruujem, tak sa mi pacia vsetci", pripadne "Ty si zjedla vibrator" (upozornujem, ze od nasich dam porotkyn by si dalo cakat, ze budu reprezentovat slusnost a ake take zasady moralky) a hlavne pri topornom vykone Leosa Maresa, ktory je neuveritelne nesympaticky a afektovany som mala chut kopnut do telky a povedat si, ze ja naozaj budem pozerat uz len sport. To iste som vravela pri televiznych novinach a budem sa toho drzat aj pri tychto radoby zabavnych programoch, ktore robia z ludi dementov. Ak sa niekedy vratim k tomuto programu, tak naozaj uz len do semifinale, kastingy s velkou radostou vynecham, pretoze nie len ze sa tam strapnuju ti sutiaziaci, ktori sa asi nikdy nepoculi, nevideli a chyba im chrbtova kost ako nasmu premierovi Robertovi Ficovi, tak zo seba robia hulvatov hlavne porotcovia... Ale aby som povedala aj nieco pekne, malo to svoje vtipne chvilky. Predstavovanie porotcov. Ale to je vsetko. Zlate dobre casy Pyca a Adely a 1.serie Superstar. Mam rada bratov Cechov, ale pokial niekde bude Leos Mares, asi mi to nikdy nebude po chuti. ()

cheyene

Po kvalitativně strašné třetí řadě české superstar přišel mezinárodní projekt, který byl relativně dobře zpracován a pojat, přinesl zajímavě nakombinovanou porotu a moderátorskou dvojici, ovšem zejména pak kvalitnější účastníky finální dvanáctky. Stranou pak šla mezistátní rivalita a Češi fandili Slovákům a Slováci Čechům, což se mi líbilo. Ačkoliv jde o rychlokvašky, tak opravdové talenty tu byly. Tato soutěž je de facto stvořená na míru pubescentům, kteří tvoří největší část publika. Když si tuto skutečnost odmyslím, tak se dostávám z hodnocení ODPAD a dávám 3*, jelikož jsem si dobře všímal, že o Česko-slovenské SuperStar se hojně hovoří v hospodách, rodinách či dopravních prostředcích. Pokud tento pořad dokáže zaujmout takovou massu lidí, tak si je snad zaslouží. ()

igi B.

>Šašsko Solvinská SopelSrát< . . . No tak to teda tož tak nějak... . . . Na druhou stranu je ale nutno přiznat, že někteří(!) ze semifinalistů umí fakt dobře zpívat. Škoda jenom, že ten svůj zjevný talent raději nerozvíjejí onou pro >smysl věci< potřebnou >zvýšenou pílí a tvrdou dřinou< a raději se zůčastní takové stupidní šoubyznové kulturní onanie... :-/ . . . Nakonec - ono stačí si jen vzít, jak skončily prakticky všechny ty rychlokvašené >hvězdy< předchozích klání, že... .-( . . . Protentokrát raději bez hodnocení, ta pošetilá děcka (snad až na některé opravdu nes(t)oudné magory z "hvězdné pěchoty") asi až tak moc za nic nemůžou, ty touhy a sny... A doba je taková... Nu, nakonec každému co jeho jest, že zase... - - - - - (Občasně nahlédnuto v průběhu >hry< na tv Nova, komentář zde po >hošanském< semifinále jako mnohý - 18.10.2009) ()