The Voice Česko Slovensko

(relácia)
  • Česko The Voice Česko Slovensko
Hudobný / Súťažný / Reality-TV
Česko / Slovensko, 2019, 120 min

Na obrazovky televízie Markíza sa vracia licencovaná spevácka súťaž The Voice Česko Slovensko! Zabudnite na amatérov bez štipky súdnosti, ktorí sa chodia do najrôznejších súťaží len zviditeľniť. Nezaujíma nás vizáž, nerozhodujú sympatie ani vek. Rozhoduje len hlas a schopnosť zaujať. Od začiatku až do konca na vás čaká originálne a vzrušujúce hľadanie toho najlepšieho česko-slovenského hlasu. Výkony všetkých súťažiacich budú od úplného začiatku na vysokej úrovni, vedení budú svojimi koučmi – profesionálmi z oboru a hviezdami hudobného neba. Členmi tímu mentorov budú tento raz až traja nováčikovia – Jana Kirschner, KaliVojtěch Dyk, ktorých doplní ostrieľaný Josef Vojtek. O tom, kto zo súťažiacich dostane šancu na postup, rozhodne práve kouč otočením svojho kresla. Absolútny víťaz získa prestížny titul najlepšieho hlasu Česka a Slovenska, ako aj rozprávkovú výhru v hodnote 75-tisíc eur. Novým ročníkom speváckej súťaže bude divákov sprevádzať prvý raz čisto ženská moderátorská dvojica zložená z dvoch úspešných a obľúbených speváčok – slovenskú stranu bude zastupovať Mária Čírová a českú Tereza Kerndlová. Formát je ovenčený štyrmi cenami Emmy a na piatu je aktuálne nominovaný, vzniklo už 67 lokálnych verzií, ktoré sa vysielajú vo viac než 180 krajinách po celom svete a sledujú ich stovky miliónov divákov. (TV Markíza)

brasek odpad!

Čo som plánoval robiť v nedeľu večer? Budem driemať a vypočujem si možno pár pesničiek z tejto relácie. vydržal som snáď 25 minút, pretože toto bolo niečo otrasné. Nemôže byť pravda, že niektorí z poroty sa chovajú tak ako sa chovajú, to je snáď sen respektívne dopredu nacvičený scenár podľa autorských práv. ()

Dogfish odpad!

Celkově tyto "zábavné" soutěže v TV moc nevyhledávám a musím se přiznat, že ač jsem neviděl ani minutu a přesto jsem dal Odpad. Úplně mě stačí upoutávky. To co tam vyvádějí ti rozhodčí, nebo co tam mají za funkci je k zblití. Kirchner ksichtuje jak po mrtvici. Kali, kdo to kurva je? Jinak Pepa je indulona 1. třídy a vleze všude, kde to smrdí prachama. ()

Johny303 odpad!

Kouči s výjimkou Vojtka jsou trapní, až je to k pláči. Celý pořad je veden tak, aby skrze trapné debaty a afektované výstupy těchto "trenérských hvězd" zdržoval co nejvíce, a tak si za dvě hodiny poslechneme asi deset minut muziky a zbytek tvoří ubohé žvásty a reklamy. The Voice Česko Slovensko s přehledem překonal všechny své hudební bratříčky i konkurenty, kterým se tímto omlouvám za přehnanou kritiku. ()

Ellmariachi odpad!

Neskutečně špatný pořad. Odpustím to, že soutěžící jsou často úplně mimo. Co mě neskutečně vytáčí jsou porotci. Mám rád Kabáty a je mě jasný, že tohle se musí prostě dělat pro prachy. Proto Pepé doufám, že za tenhle kabaret máš dost, jinak nechápu. Jana Kirschner je neskutečně otravná Dyka nesnáším a Kaliho neřeším. Hodnoceno na základě jednoho dílu. 0 procent. ()

SOLOM.

V mých očích šlo o lepší show, než ty dvě předchozí. Žádný zázrak se nekonal, ale konečně vypadl Rytmus/Dara…Kaliho jsem vůbec neznal, ale docela na mě udělal svým vystupováním dojem. Dyk si to v mých očích posral po odchodu z kapely Nightwork, přesto ho uznávám jako vynikajícího zpěváka. Pepa to je klasika, ale Jana Kirschner se mi v některých dílech dokonale zhnusila. Naštěstí to není o porotcích, ale soutěžících a i tentokrát se tu objevilo několik opravdových talentů – taková Lucie Večeřová patřila k tomu nejlepšímu a nechápu, jak to že nepostoupila tehdy dál. O vítězce se bavit nebudu. Nefandil jsem jí, přestože nezpívala nejhůře, ale byli tam mnohem lepší…A obě moderátorky - Mária Čírová i Tereza Kerndlová odvedly docela dobrou práci – a v některých hadříkách byly neskutečně sexy… ()

• The Voice Česko Slovensko měl být v porotě i raper Marpo, dostal nabídku 2,5 milionu korun za porotcování, avšak odmítl. (TheSlezy)
  • „Několik let jsem úspěšně odolávala nabídkám zasednout do křesla kouče a měla jsem pocit, že na to nebyla ta správná chvíle. Tentokrát jsem cítila, že chci novou výzvu, něco, co sem ještě nezkusila. Když přišla opět tato nabídka, bylo celkem přirozené říci ano,“  sdělila Jana Kirschner o svém působení v pořadu. [Zdroj: iDnes.cz] (Duoscop)
  • Předchozí dvě řady se jmenovaly Hlas Česko Slovenska, ale třetí řadě nechali originální název, a to The Voice. (Duoscop)