Česko Slovensko má talent 9

(relácia)
Reality-TV / Súťažný / Zábavný
Česko / Slovensko, 2021, 75 min

Najúspešnejšia svetová talentová šou je späť! Obľúbení moderátori, skúsená porota a stovky talentov, aké televízni diváci ešte nevideli - to všetko a oveľa viac v 9. sezóne súťažno-zábavnej šou Česko Slovensko má talent. (TV JOJ)

UncleG odpad!

On nám, soudruzi, ten talentový genfond za těch devět let značně prořídl, že? ... Tuhle televizní žumpu jsem od pradávna nikdy nesledoval, ale člověk sem tam (chca necha) narazí na nějaký ten útržek. Takovým překrásným střípkem z mozaiky, který se mi posledně zasekl do paty, byl výběr toho nejlepšího z deváté série. Pořadem "Československo má Slivestra" nás oblažila TV Prima poslední den roku 2021. Člověk se občas rád trýzní, ale míň bolestivé než sledovat tenhle "vrchol zábavy", by bylo vydloubat si lžící bulvy a vyjít do ulic se zapálenými dělbuchy v očních jamkách. Pamatuju si  jakési artistiní trio svalovců, kteří předvedli dohromady čtyři nejisté, šmajdavé zvedačky... Několik velmi průměrných zpěváků, kteří dostali od poroty standing ovation, zamtímco Jaroslávek se tvářil, že neví, kde je a co se děje. Pak nějakého bulhara, co rozstřelil balónek kuší . Porota byla u vytržení, zatímco Jaroslávek od samého překvapení opět vypadal, že neví, kde je a co se děje. A pak tam přišla nějaká rómská uklázečka se záměrem zpívat, a byla nadšeně puštěna dál, aniž by zazněl jediný tón písně. Pak už divák sám neví, kde je a co se kolem něj děje... Tenhle pořad může zachránit už jen eutanázie. ()

SOLOM.

Upadající kvalita této show je zřejmá již několik ročníků. Když to celé odstartovalo, bylo to zajímavé, nové, zajímavé. Postupem času z toho udělali už jen taškařici. Slávik již vyčpěl, Prachař byl (je) mnohem lepší komentátor a muzikant, než porotce, Jandová ještě jakžtakž, Dianka za celou dobu co je v porotě, zaujala snad jen svým vystoupením v převleku a sem tam odvážným výstřihem…Gránský v pohodě, ale proč k němu vrazili Alagič, to mi rozum nebere. Ta kromě toho že chrápala s pár celebritami a má děcko s Rytmusem nic nikdy nepředvedla. Co se letošních vítězů týče – byli tam rozhodně lepší talenti, tím ale nechci snižovat kvality taneční skupiny Diamonds…Další řadu už prosím ne!!! ()

Arsenal83

Ešte to nenarazilo na úplné dno, ale porota už púšťa kohokoľvek. Hlavne ak je to príslušník menšiny, vtedy sú standing ovations aj 10 minút a Slávik ohýba chrbát hlavne pred osadníkmi z Luníka, ako by to boli najtalentovanejší ľudia na svete. Rovnako tak veľmi vľúdny je aj k úchylákom, ale tu sa nie je čo čudovať, veď medzi nimi začínala jeho kariéra. O tuposti Mórovej sa rozprávať ani nemusíme. ()

MichelSmith

Odkedy nám Jaro prešiel z gay porna do showbiznisu ho svrbí zadok,nepríjemne z horúceho poroctcovského kresla a nehasne ani z retrospektívnych občasných hravých ružovo slonových nočných návratov do mladosti,preto sa dal na stand up comedy aby stretol Janka Gorduliča,ktorý je podla mňa takisto ko...t ! ()

castor

Vážně? Pořád tolik talentů? Soudnost šla dávno stranou. Kdo posoudí, co je talent, co obyčejná píle a co prachobyčejné hazardování s vlastním zdravím? Každé dítě, ač předvede cokoliv, prakticky automaticky postupuje, kdokoliv se „silným“ příběhem á la umřel mi otec/teta/morče zrovna tak. Postup z castingových kol pro soutěžící nemá žádný význam, samotné vyvrcholení každé série je pak ohromný průšvih. Porota dál nepřirozeně huláká, máchá rukama a permanentně stoupá. Zůstává aspoň vtipně trefný Jakub Prachař. ()

• V 9. ročníku Talentu, jako nikdy předtím, padl zlatý bzučák celkem šestkrát. Kromě toho, že ho zmáčkl každý porotce zvlášť, a dokonce i oba moderátoři, byl zmáčknut ještě všemi porotci najednou. Rozhodl o tom Jaro Slávik, který řekl, že pravidla jsou od toho, aby se porušovaly. (SONY_)