Největší pěvecká show opět přichází! TV Nova opět se slovenskou TV Markíza dávají možnost dalším nadějným zpěvákům a zpěvačkám zapsat se do myslí Čechů a Slováků. Na začátku příštího roku začnou vysílat novou ČESKO SLOVENSKOU SUPERSTAR!
Další ročník úspěšného pěveckého projektu slibuje nevšední zážitky. Už jen složení poroty je více než zajímavé. Za porotcovskou lavicí zasednou úplní nováčci ve světě SuperStar, ne však ve světě hudebním, tam mají svou cestu už dávno vyšlapanou – Helena Zeťová a Rytmus. Dvojici doplní už otřelý Palo Habera a Gábina Osvaldová.
Moderátory soutěže se stali půvabná slovenská zpěvačka Tina a Leoš Mareš, kterého není nutné dlouze představovat.  Vítěz si odnese výhru v hodnotě 100 000 eur. Kromě toho ale získá příležitost vydat své album a oslovit spoustu fanoušků obou zemí. (oficiálny text distribútora)

Z0oMb3E odpad!

Odkedy sa zo speváckej sútaže stala súťaž krásy, súťaž o najlepší fashion a najlepší účes, pričom spev je niekde na treťom až štvrtom mieste, relácia u mňa nemá šancu. Nejaké tie zaplatené obludky v hviezdnej rote potešia, no to je tak asi všetko. V minulom ročníku Adela niekoľkonásobne prevyšovala miestami až trápneho, ale 13. ročnými pipkami obletovaného Mareša, tak k nemu dosadili pre mňa neznámu a počernejšiu Tinu. Nie som rasista, ale dvaja cigáni ako reprezentácia hovorí samo za seba. Porota je kategória sama o sebe. Na čele tu máme popstálicu, no ono je to už skôr stálica porotcovkská, keďže už pekných pár rokov si lisuje zadok na rôznych porotcovských stoličkách. Nasledujú dve Češky. Jedna očividne dosadená pre potechu mužského oka, a druhá pre jej vraj osobitý humor. Tak či tak ani jedno ani druhe som akosi nepostrehol. A zlatým klincom večera tu máme ďalšie zastúpenie menšiny v podobe nejakého Rytmusa. Nieže by mi nejak vadilo zakomponovanie menšiny ale čo kua vie reper o intonácii, dýchaní a celkovo speve? Je jasné, že v porote je len pre to, že hip-hop je IN a všetky tie 13 ročné babenky s rovnými šiltami majú aj mobily. Ešteže nám dorastajú stále nové a nové teenagerky, ktoré sú ochotné bľačať niekde dole pod pódiom pre svojho blonďatého chalana, ešteže sú rodičia, kríza nekríza dobíjať kredity aby mohla telka obsypať tak obrovský, aký slovenský a český hudobný trh je, každým rokom ďalšou desiatkou skrachovancou, ktorých tento priemysel zožuje a vypľuje... Otázka: kto vyhral tretiu Superstár? ()

AllShallFall odpad!

Já jsem fanda metalu. A nějaké komerční sr...čky pod vedením nějakýho cigána Rintintina sledovat ani nehodlám. Ztráta drahocenného času. 99,99% soutěžících jsou naprostý idioti a trubky z vesnických diskoték, co si vážně myslí, že umí zpívat. A úplně mě dojímá, když se tam rozpláčou a za doprovodu nějaké srdcervoucí hudby a vylévají si do televize srdíčko. Multikulturní, zdegenerovaná show jasně ukazuje inteligenci našich ještě více zdegenerovaných lidí. To není vlastně ani show. To je spíš k pláči. ()

castor

Ani horší, ani lepší než předešlé výrobny brzy zapomenutých hvězdiček.. všichni víme, že tohle degraduje smysl televizní tvorby, ale odsuzovat to nehodlám. Habera s Osvaldovou stále baví, naopak po vypadnutí dle mého talentované Sáry Milfajtové koukám jen tehdy, když je jinde reklama, nudím se nebo nemůžu usnout!! ()

Bat55

V podstate to isté, ako vždy. Už je to dávno ohrané a dávno to už nemá také kúzlo ako prvé série a ako predchádzajúca (prvá) Česko Slovenská Superstar. A do toho v porote tentokrát oxiduje Rytmus, ktorý ide podľa môjho názoru mimo ostatných porotcov (stačilo mi v prvom semifinálovom kole). Tak prečo som dal vlastne 3*? Nemôžem povedať, žeby ma to nebavilo a zároveň nemôžem povedať, že je to blbosť (aj keď vlastne je), na ktorú sa nedá pozerať. Práveže dá a bohužiaľ já som ten prípad, ktorý Superstar pozerá (lepšie ako hodiny vysadávať na Facebooku a kecať o somarinách). A vôbec sa za to nehanbím, aj keď filmy nehodnotím tak pozitívne (teda, ktoré sa mi nepáčia) i keď sú kvalitatívne úplne inde, teda aspoň podaktoré, ale mňa nudili. /60%/ ()

Kubrickon odpad!

Tohtoročný výber finalistov bol dobrý až na Šepsa, nechápem prečo ho Habera poslal ďalej. Asi nám Palo senilnie. Ale Šeps to bola katastrofa! veď ani nevedel čo sa deje, bol večne zhulený a mimo. Ale ajtak naši "lídri" na televíznom trhu by mohli prísť z niečim novým konečne, predsa len superstar tu bola mnohokrát. A čo tam robil Rytmus preboha? ten cigán ani nevie spievať len trapošiť... a to poriadne. NEZNÁŠAM HO! bol najslabší článok celej poroty ako Šeredová v talentmanii, dva vymleté mozgy čo sa hrajú na hudobných znalcov. Ale Palo nahodil svoj porodcovský štandard a drží úroveň celej show. Osvaldovej ironické reči tiež boli na mieste. Helena Zeťová bola priemerná porodkiňa, ale aspoň bolo na čo pozerať keď si dala výstrih po pupok :D Ale tento ročník bol určite slabší než prvý federatívny rok. ()

• Už druhá česko-slovenská edícia. (buLLiTT)