Česko Slovensko má talent 5

(relácia)
  • Česko Česko Slovensko má talent 5

Najväčšia jesenná show! Najlepšie talenty, šokujúce a dojímavé príbehy. Najúspešnejší program TV JOJ sa vracia v novej V. sérii.
ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT je slovenská verzia najväčšieho svetového pojmu pre televíznu zábavnú šou – Got Talent. Najuniverzálnejšia svetová talentová šou ponúka šance každému, bez ohľadu na typ talentu – tanec, spev, akrobacia, kaskadéri, komedianti, recitátori.
V ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT môžu súťažiť všetci bez ohľadu na vek - deti, tínedžeri, dospelí, dôchodcovia. Prekážkou pri hľadaní toho najväčšieho talentu nie sú ani hranice. V šou Česko Slovensko má talent môžu zabojovať aj talenty zo zahraničia. Všetci sú meraní len jediným metrom: kvalitou predvedeného talentu a získaním sympatií porotcov a publika.
Piatu sériu talentovej šou budú uvádzať ostrieľaní moderátori Milan Junior Zimnýkoval a Marcel Forgáč, ktorí sú zárukou výbornej zábavy.
O osude súťažiacich bude rozhodovať štvorčlenná porota v zložení Lucie Bílá, Diana Mórová, Jakub Prachař a Jaroslav Slávik. (TV JOJ)

castor

Pestrost talentů se daří držet, otázkou však od první série zůstává, jak k úrovni schopností přistupovat a posuzovat ji. Navrch není jasné, k čemu jsou některé schopnosti vůbec užitečné. Příjemný a snesitelný formát je nicméně už dávno pryč, Bílá se svými medovými výroky a přecitlivělými reakce naopak zůstává, stejně jako neustálé natahování všeho, co se ještě krapet natáhnout dá. Vítězkou se nakonec stala nenápadná zpěvačka s pohnutým osudem, která by se ovšem v konkurenční Superstar do finále neprobojovala. Zda to byla ona, nebo kdokoliv jiný, tuším nechává národ zcela chladným. ()

kingik

No co, Diana Mórová má určitě talent na mazlení s čuráky, Jaro Slávik má talent zpracovávat pánská pozadí, Jakub Prachař v ničem nevyniká, má však talent to rozpohybovat blbým kecáním a Lucie Bílá má talent vyjádřit své pocity očima. Obávám se, že duo bavičů Zimnýkoval & Forgáč, nepředstavuje výraznější hrozbu pobavit diváky, ale alespoň to nejsou hezouni, co jim ženy padají k nohám. Konečně měl někdo odvahu dát do televize normální moderátory, ne do sebe zahleděné seladony, kteří si myslí, jak jsou neodolatelní a srší vtipem. Koncept pořadu už takřka připomíná cirkusovou show, kdy už vlastně ani nepřekvapí, že by se třeba objevil adept, co plive na kilometr do dálky a neomylně zasáhne cíl. Důležité je dodržet pestrost uchazečů, což vypadá, že nebude problém. Pořád se na to dá dívat. Jestli se u toho dá bavit a usínat pln dojmů a nadšení, to už bych nechal na individuálním posouzení. 40% ()

lardko

Tak tohle mi přišlo jako o dost horší než předešlí díly. Proč tam k*rva dávali dva moderátory (Milana Zimnýkovala ) a ( Marcela Forgáče ) když vůbec neví jak na to ! Chtěli být vtipný , ale vůbec nebyli. Jakub Prachař měl zůstat u moderátořiny , protože role porotce mu vůbec , ale vůbec nešla. Lucie Bílá zase poslala polovinu lidí dál úplně za nic (klasika) , Diana Morová mi ani tak nevadila , a Jaroslav Slavík párkrát někoho setřel , ale už to nebylo jako dřív ... 35% tady 35% u mě. ()

RigorMortis odpad!

Tá istá sračka v novom balení a s obmenenou porotou. Niektorí súťažiaci sa snažia, iní majú fakt talent a ďalší sú úplne na smiech. Porota? Lucie Bílá už je stálica, čo narobíme. Prachař už má skúsenosti s moderovaním, Mórovú som celkom nepochopil. Gay Slávik je samostatná kapitola. Arogantný falošný a bez talentu (možno tak na gay porno). Spomeniem len poslednú časť, ktorú som videl: Jedného gitaristu nepustil ďalej len kvôli tomu, že mal kratšie nohavice a vadil mu pohľad na jeho nohy. Pri skupine celkom talentovaných akrobatov, ktorí na sebe mali len cvičebný úbor sa celý čas pozeral do zeme. Gay porno mu nevadilo, no pohľad na chlapa sa mu hnusí? Takisto musím súhlasiť s MM_Ramonem, čo sa stalo s víťazmi minulých ročníkov a sľubovaným Las Vegas? ()

MikeCool

TV-pořad. Proč? Proč tak relativně dobrou soutěž kazí dementní mentalita zdejší poroty? Čeští tvůrci se zřejmě co nejvěrohodněji přiblížit se kvalitám britské talentovky, ale bohužel je z toho akorát jeden velký kýč a ostuda. | Průměr všech zhlédnutých (odvysílaných) epizod: 25% (1*) | ()

• Vítězem páté řady se stala romská zpěvačka Gyöngyi Bódisová. (SONY_)
  • Novinkou páté řady bylo to, že se rozšířil počet porotců ze tří na čtyři. Novinkou byl také takzvaný zlatý bzučák. Každý porotce ho může zmáčknout jen jednou a po jeho zmáčknutí soutěžícího dostane rovnou do finále. (SONY_)