Najslávnejšia a najúspešnejšia hudobná talentová šou na svete sa vracia! Nové spevácke talenty, silné príbehy súťažiacich, špičkové moderátorské hviezdy, porota zostavená z renomovaných a úspešných osobností šoubiznisu a rozprávková výhra v hodnote 75 000 eur – to všetko bude v poradí už piata československá verzia SuperStar! SuperStar je fenomén, ktorý pobláznil celý svet a dodnes slávi obrovské úspechy. So stámiliónmi divákov a viac ako miliónom kastingov po celom svete dokázala zmeniť viac životov a vytvoriť viac hviezd, než akákoľvek iná šou v histórii televízie. Vystúpenia uchádzačov o titul SuperStar hodnotí hviezdna porota, ktorej stabilným členom je už od roku 2004 ostrieľaný spevák a hudobník Pavol Habera. Do poroty SuperStar 2018 si k nemu prisadnú novodobý idol Ben Cristovao, rebel a spevák skupiny Monkey Business Matěj Ruppert a za dámy trojicu doplní krásna a empatická speváčka Katarína Knechtová. Divákov tak opäť čaká mimoriadne silná zostava talentov, zaujímavé príbehy súťažiacich, a to všetko v atraktívnej podobe, ktorá k obrazovkám priláka celé rodiny. (TV Markíza)

orkadimenza odpad!

Už loni jsem si myslel, že tahle soutěž už níž klesnout nemůže. A vida, povedlo se! Tři nováčci v porotě je to nejhorší, co se mohlo téhle soutěži přihodit. A Pal'o se nechal evidentně strhnout lavinou demence a možná už i lehké senility. Neskutečně trapné výstupy všech čtyřech porotců, kteří si předávají korunku největšího idiota každých pět vteřin jako horký brambor, až mi to přijde jako soutěž o nejdebilnějšího porotce. Druhé nejhorší na tom celém je, že trapné momenty číhají na každém kroku jak u kladného tak u záporného hodnocení. To úplně nejhorší je totiž fakt, že se mnohdy nehodnotí zpěv. Jen komerční tahy získat si diváky. Opravdu vám tleskám! https://media.giphy.com/media/uj9F2yk6L4w0aAFQ3O/source.mp4 ()

ZHODNOTITEL odpad!

SUPERSTAR... BĚŽÍ TAHLE SOUTĚŽ JEŠTĚ TAKY NĚKDE JINDE? Přijde mi, že to je vždycky chabý pokus o to, jak se TV NOVA může přihlásit o slovo/o sledovanost. I když nevím, kdo se na to po těch všech letech a nekonečných ročnících může ještě dívat nebo na tento program přepnout / jako např. já. Nášup se podává v realizaci 100 minutového dílu. Po 20ti minutách bohatě stačilo. Habera? To už tu bylo tolikrát a už mě ty jeho kyselé výrazy a alfasamectví omrzelo. Rupperta vyzvedli někde v postranní hospodě, Cristovao by měl radši pracovat v Bravíčku a Knechtová by mu tam mohla dělat šéfredaktorku. OPAKOVANÝ VTIP NENÍ VTIPEM ()

Pokri

SuperStar upadá do čoraz väčších sračiek. Zaujímalo by ma, či to má scenár, ktorý núti to obskúrne porotcovské kvarteto, aby sa správali ako totálni vulgárni vypatlanci alebo sú to skutočne takí burani. Kastingy už inak nemajú čo ponúknuť, je to nuda a nič zaujímavé na tom nevidím. Oproti tomuto je Česko-Slovensko má talent vrchol intelektuálnej zábavy. Som ochotný dať tomu ešte šancu vo finále, ak sa tam objavia dobrí, sympatickí speváci, dám jednu hviezdičku, inak to bude nemilosrdný odpad. ()

Azrail

Kvalitativně se sice SuperStar nemůže rovnat zahraničním soutěžím, jako The Voice, ale i tak mě poslední ročník této Československé soutěže zatím nad očekávání baví. Samozřejmě souhlasím i s názorem, že v porotě by měla sedět naprostá zpěvácká elita obou zemí, takže porota ve složení např. Karel Gott, Lucie Vondráčková, Palo Habera a Marika Gombitová by se mi též líbila, ale ono to není tak, že si producenti lusknou prstem a porotci přitančí. Pokud z nějakého důvodu nemohou nebo nechtějí v soutěži porotcovat, nikdo s tím nic nenadělá. A navíc, letošní porota se mi ani zdaleka nezdá tak slabá, jako tu mnozí líčí. Habera stále baví, Cristovao je tak trochu nová krev a zkouška naslepo, ale nedá se říct, že by hudbě nerozuměl, navíc dodává do poroty složené z klasických zpěváků tak trochu ortodoxní prvek. Dále je tu Katarína Knechtová, kterou já osobně považuji za výbornou zpěvačku a místo v porotě má dle mého názoru právem. Matěj Ruppert byla tak trochu jako u Bena sázka naslepo, ale zaprvé do poroty vnáší takový bláznivý komediální prvek a zadruhé se také nedá říct, že by svému řemeslu nerozuměl, byť není tolik na očích, co se týče technických záležitostí hudby, v tom je podle mě z poroty jeden z nejvnímavějších. Co se týče moderátorů, Jasmína je celkem příjemné oživení a Mareš je prostě sázka na jistotu, i když jeho vtípky jsou mnohdy ohrané, stále je to o parník náš nejlepší moderátor. Samotné technické provedení, kapela, exteriéry, interiéry, stylisté, celková show, to všechno si drží vysokou úroveň, srovnatelnou se zahraničními soutěžemi. A naposledy jsou tu samotní soutěžící, kteří letos patří k absolutní špičce všech ročníků, takže na mé straně převažuje spokojenost. ()

ricci.s odpad!

Podobne ako posledný ročník tejto vraj „súťaže“ som to vydržal pozerať do semifinálových kôl, ale ďalej sa to už jednoducho zvládať nedá. Trochu ma to aj mrzí, pretože niekedy dávno som Superstar fandil. Sledoval som s potešením kastingy, držal palce mladým talentom a bavil sa na tých najväčších nemehlách. Lenže žiaľ, tento projekt skĺzol do úplnej žumpy a už na to nemám nervy. Tento ročník je práve Cristovao prekvapivo najmenšie zlo, zatiaľ čo tí ostatní sa pretekajú, kto bude väčšie hovädo (krava Knechtová vedie). A ako to už býva zvykom, vyhadzujú sa najmä tí talentovaní len preto, že neurobia poriadnu šou, veď o spev už dávno nejde. Stačí tam poskakovať, rehotať sa a robiť zo seba úplného kokota, a postup do semifinále je istý. Kto je trochu tichší a skromnejší, nemá žiadnu šancu. Priemerní speváci sú medzitým dourážaní jedna radosť, pretože si očividne porotcovia myslia, že je to vtipné. Nie, nie je. A už keď počujem tú obľúbenú prijebanú vetu: „Mám pre teba dobrú správu – nepostupuješ“, mám normálne chuť rozmlátiť obrazovku. Viac ako samotných naivných súťažiacich, ktorí ktovie prečo veria, že sa vďaka tejto žumpe presadia, však ľutujem idiotov, ktorí tam ešte aj posielajú SMSky. To už by som radšej dal peniaze bezdomovcovi a cítil by som sa lepšie. ()