Úspěšná show Hlas se vrací! Ty nejlepší zpěváky bude vybírat nová sestava koučů. Do křesel, která se otočí jen za opravdu výjimečnými hlasy, znovu usedne rocker Pepa Vojtek, hitmaker Michal David, ale také přední slovenský rapper a hip-hopper Majk Spirit a na dvojkřesle s jedním jediným tlačítkem usednou Marta Jandová a Dara Rolins. Těšte se na neskutečně dobré výkony! Jděte s námi po Hlase! Moderují Leoš Mareš a Tina. (oficiálny text distribútora)

RigorMortis odpad!

Taká istá katastrofa ako predošlý ročník a každý jeden ročník takýchto relácií. Pepa Vojtek je ako-tak v pohode, Mareš a Dara musia byť všade a BEŽTE UŽ S TÝM DAVIDOM DO PRDELE! Ten chlap sa má doma pomaly pripravovať na dôchodok, nie ešte otravovať vzduch a snažiť sa zo svojej dávno zašlej slávy ešte niečo vyťažiť. ()

rt12

Je to stále ,,na jedno brdo". Na jedné straně, rozklepaní účastníci soutěže, po kterých v drtivé většině za rok neštěkne ani pes. Na straně druhé spokojení, řádně nakapsovaní porotci, ,,ochránci, rozumbradi a poradci " chudáčků zpěváčků, kterým nabízí pomocnou ruku. Jako vždy usměvavý a vtipný Leoš, který ho to sice už nebaví, ale prachy jsou prachy. Každý rok tisíce bláhových posílajících SMS - skvělý komerční tah NOVY. Přesto všechno musím uznat, že vybraní do závěrečných finálových kol tento rok 2014 zpívat opravdu umí a jsou mezi nimi i zajímavé typy. A za ně dám * Sleduji jen díl po rozstřelu a pak finále, ostaní je pro mě nuda. ()

T-pack odpad!

Seru na to, že jsem neviděl ani díl, dávám odpad z principu. Před deseti lety nám sem přítáhli první ten šmejd a vod tý doby nám cpou mutace toho samýho s takovou pravidelností, že je mi už dokonale u prdele, jestli se to jmenuje Superstar, Talent, Hlas nebo Ptákomrsk, dráždí mi to prostatu už jenom když vo tom slyšim. Že se týhle travestie účastní Michal David je mi úplně jasný, tenhle imbecil se bude i rochnit v bahně, když vycejtí, že by si nad tim jeho tuzexový publikum mrskalo kundy. Nepřekvapuje mě ani účast Pepy Vojtka, to je taky prototyp primitiva, jehož tvorba a vkus jsou hudební ekvivalent tlačenky. I ze spatření Dariny normální člověk ještě tejden sere krev. Ale nejsmutnější na tom je dvojice slovenskejch MCs, prodejnejch kurv, který v tomhle pořadu vystavujou ksichty úplně jiný divácký základně, než která je poslouchá a upřímně lituju všech, kdo tyhlety dva idioty ještě dneska poslouchá... ok, mám Rytmovo album, ale ještě z dob, kdy byl hustla a ne mezinárodní (rozuměj na Slovensku a v Čechách) stár. Díky tomuhle pořadu mám chuť ho rituálně spálit a pochcat ten seškvařenej plast. Dřív jsem si myslel, že upoutávky maj lidi nalákat koukat na telku, upoutávkám na tuhle čuramrdárnu se podařilo spíš nalákat mě spálit i televizi, zapálit Novu a Markízu a pak si ještě zapálit kokot. ()

nudlis odpad!

Ano, jak už tady někdo psal, pořady tohoto typu jsou k zblití. Nejen kvůli porotě, která mele už asi 10 ročníků to samý a všichni jsou chytrý jak motyka v záhonu. Taky kvůli těm chudákům, co si myslej že jim to změní život. Spoustě z nich ano, bohužel v negativním smyslu - jen se ztrapní v televizi. Celkem je mi jich líto, že mají potřebu tohle dělat a lézt do takové "soutěže". Ale daleko víc je mi líto těch lidí, co posílají SMSky v bláhovém domnění, že něco změní a o něčem rozhodují. Výsledky jsou předem dány a jde jen o to vytáhnout z lidí co nejvíc peněz za SMSky. A tahle sračka si vlastně ani nezaslouží tak dlouhej komentář. Takže palec dolů, kam až to jde. ()

..Lucas..

Moc nemusím formát Hlasu, většinou mě baví jen Výběry naslepo a potom je to velká nuda. Navíc opětovné angažování katastrofálního Michala Davida naprosto nechápu. Ale přeci jen ostatní koučové tak špatní nejsou, především mě nejvíce překvapil Majk Spirit, který je jedním z nejlepších porotců z podobných soutěží. Marta Jandová je taky fajn, jen by jí to více slušelo, kdyby byla sama. Pepa alespoň občas hláškuje a Dara je takový průměr. Další věcí, co dává Hlasu další plus, jsou soutěžící, někteří jsou opravdu skvělí. ()