Konečně je to tady! Největší talentová show světa znovu u nás! Originální a největší show zaměřená na hledání talentů, původní Got Talent, slaví úspěchy ve všech zemích - a nyní mohou diváci sledovat vysílání druhé série ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT na obrazovkách Primy!
Ve společném projektu Televize PRIMA a slovenské TV JOJ nejde jen o pěvecké nebo taneční výkony; šanci zvítězit mají nejrůznější baviči a komedianti, varietní umělci jako kouzelníci, akrobaté, žongléři, břichomluvci či imitátoři, účinkující se zvířaty nebo kdokoliv, kdo vládne jakýmkoliv mimořádným talentem, ať už sólo, nebo ve skupině. Show nemá žádná omezení - je otevřená lidem všech věkových kategorií, kteří mají výjimečný talent.
Během prázdnin proběhla ve větších městech v Česku i na Slovensku castingová kola, z nichž do vysílání postoupili vybraní adepti na vítězství. Jejich výkony bude hodnotit opět hvězdná porota: česká pěvecká stálice Lucie Bílá, zkušený producent a manažer hvězd Jaro Slávik a nově v ní usedne oblíbený český herec, dabér a bavič Martin Dejdar. Jednotlivými koly budou provázet již osvědčení a zkušení moderátoři z loňska Jakub Prachař a Martin "Pyco" Rausch.
Oproti loňskému ročníku nastane v tom letošním několik změn. Sestřihů z divadelních kol bude osm, do Velkého třesku postoupí podobně jako vloni více než stovka soutěžících. Z Velkého třesku vzejde okolo třiceti semifinalistů. Živé vysílání se bude skládat ze tří semifinále po osmi/devíti soutěžících a jednoho finále po jedenácti/dvanácti.
Každou neděli večer se tedy můžeme těšit na souboj našich nejlepších talentů, z nichž na konci vyjde vítězně jeden jediný, ten ze všech nejlepší a nejzajímavější. Toho také čeká nejen pohádková výhra v hodnotě 100 000 eur (přibližně 2,5 milionu korun), ale také angažmá v americkém Las Vegas! I proto se do česko-slovenské verze hlásí celá řada zahraničních talentů; v žádné jiné zemi totiž vítěz soutěže angažmá v Las Vegas nezíská. Sledujte tedy úžasné, odvážné i zábavné výkony další řady talentů každou neděli večer na Primě. (oficiálny text distribútora)

rakovnik odpad!

Trapná a ubohá přehlídka cirkusáků a teenagerů. Divím se, že nejsme světová velmoc, když máme tolik talentů. Ehm, i když mnozí nejsou Češi ani Slováci. Jaro Slávik má asi noční můru z cirkusů, kam ho zřejmě za trest cpali v osmdesátých letech rodiče, vše už viděl a všude byl a k tomu nezapomíná připomínat, že má za kamaráda Shaggyho. Lucie Bílá ukazuje, že je šička. ()

Beastmaster4

Zábava, která i když není svým druhem taková, kterou vyhledávám, mne překvapivě dokáže zaujmout. Jestli jde o zlomyslnou radost z hlouposti nebo přehnané domýšlivosti některých soutěžících nebo o opravdový obdiv nějakého zvláštního talentu nevím, ale je to celkem lákavá podívaná, která má na našich obrazovkách určitě své místo. Negativem je samozřejmě samotná náplň a to dokola chválení soutěžící, kde jeden den je nejlepší ten a druhý už zas někdo jiný a dokola je vlastně nejlepší ten, který tu zrovna aktuálně stojí. Komerční stránka je každému jasná a není nutné na ni nijak zvlášť upozorňovat. Desítky reklam, které svou délkou mohou konkurovat samotnému času pořadu. To všechno ale dokážu s údivem přejít a vzít si z toho to, co mne baví a to je ukázka opravdu zajímavých lidí a jejich umění a pak také na druhé straně opravdových hlupáků a podivínů :-) ()

Z0oMb3E odpad!

Čo sa dá napísať k asi najneobjektívnejšej relácii, ktorá sa kedy dostala do našich televízií? Ako sa dá objektívne posúdiť vystúpenie upoteného mutujúceho a najskôr vykastrovaného sólistu snažiaceho sa o vytiahnuť vysoké Cé oproti nacvičenému tančekmu 20 brejkdenserov, s ktorým obehali pol sveta? Odpoveď nijak. Preto je celá sútaž len plejádou čo sa vidí a čo sa dá predať. Telku moc nekukám, ale keď som jednu necelú časť videl v bare nedalo mi a nejaké to zamyslenie napíšem. Odpad brázdi hlavný primetime a prostý ľud to žerie plnými lyžicami. Však čo, prvá séria zarobila prečo to neskúsiť a nevystaviť podobné obludky aj druhý krát. Apropo z minulej série tu ostalo aj niekoľko ošúchaných kulís v podobe homopertie pozostávajúcej z Pýča a Prachára, doplneného o Dejdara a jediného na slovo vzatého scouta. Nie nie na moje počudovanie to nieje Habera, ale nejaký Slávik (možno mu talent po Gottovej smrti priniesie aj zlatého). Nad štvoricou teplých frontov tu ako jediná ostala svietiť občas vtipná Lucie Bilá. To fakt nieje v československom éteri žiadna vtipná a trefná moderátorka bez toho aby to nebola Banášová? Písať o tom, že Česko a Slovensko nemá v niektorých prípadoch súdnosť snáď netreba ani písať. Však úvodná hviezna rota či podobní netalentovaní pokémoni k obrazovke pritiahnu najviac škodoradostných ľudí. Tak prečo im nedať najväčší priestor? Odpad dávam síce po kuknutí jednej a aj to nie celej časti, čo sa pár ľudom moc nepáči, no priestor na potenciálne vylepšenie dojmu tomu už nedám! ()

Heroine odpad!

V porotě sedí tři: Martin Dejdar, nemastný neslaný herec/pitomec, který je ale jediný občas milý, Jaro Slávik, "autorita" bez vkusu, který dokáže být velice nepříjemný, a samozřejmě Lucie Bílá, bláznivá sebestředná dáma, která je celých osm pracovních hodin na pokraji srdečního kolapsu. Moderují to dva celkem vtipní, i když ne vždy vkusně naladění hoši, u kterých se divák občas pochechtne. Ale nic závratného. A soutěžící? Ano, je tam pár talentů. Ale ti tedy rozhodně nejsou z Česka ani ze Slovenska! To co nám ukazují jako ty "naše" talenty, je všechno průměrné, nudné, blbé, a často i velice hnusné. Je to jako třídit odpadky, a hystericky jásat nad každým, který se víc leskne. ()

Gerret

Druhá řada tohoto pořadu mě baví o trochu víc než první a tentokrát to mám v plánu sledovat až do konce. V některých chvílích mi vadí moderátoři, kde jsou ty jejich vtípky až trapné, ale dobrých talentů je tam fakt požehnaně a hodně z nich se jich bohužel nedostalo dál a ve Velkém třesku jich hodně poslali domů. Nejvíce mě zaujal třeba Stevie Starr je až neuvěřitelné jak polyká všechny ty předměty. Těším se na finále. Listopad 2011: Finále přišlo dříve než jsem čekal, a s tím že finále vyhrál Atai Omurzakov jsem spokojený, protože to co předvedl v semifinále bylo jednoznačně nejlepší vystopení: http://www.youtube.com/watch?v=8TdAPmC0skc. Sice už to samé předvedl v jiné talentové soutěži, ale to bych neřešil, prostě se snaží dostat svůj talent i do jiných zemí. Jestli bude příští rok třetí řada, tak to sledovat určitě budu. Hodnocení 80%. ()

• Celkový víťaz Kazach Atai Omurzakov už zo svojimi číslami súťažil v obdobných súťažiach v iných krajinách Európy, podobne ako aj jeho súperi Brit Stevie Starr či japonský samuraj Hayashi. (Patrik200s)

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj