Souboj talentů v nejúspěšnější světové show počtvrté v Česku a na Slovensku! Nové šokující výkony, pohádkové výhry a talentovaní soutěžící, které jste ještě neviděli! Hvězdná porota: Lucie Bílá, Jaro Slávik a Leoš Mareš! Rozhodněte i vy o postupujících do semifinále! Moderují Jakub Prachař a Martin „Pyco" Rausch. Celosvětově nejúspěšnější show počtvrté u nás a na Slovensku! Každý nedělní večer mohou diváci zase sledovat vysílání už čtvrté série ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT na obrazovkách televize Prima! Šanci zvítězit mají úplně všichni – soutěžit budou opět talentovaní tanečníci, zpěváci, akrobaté, žongléři, kouzelníci, kaskadéři, komedianti, recitátoři, imitátoři, a to jak děti, teenageři, dospělí, tak i důchodci. Pro všechny platí jenom jedna podmínka – rozhoduje kvalita předvedeného talentu a získání sympatií porotců, publika a také diváků.
Cesta k úspěchu však není jednoduchá. Vede přes castingy a semifinálová kola se SMS hlasováním, ve kterých má každý soutěžící jen jednu šanci předvést svůj výkon. Hodnotit je bude opět hvězdná porota, tentokrát ve složení: česká pěvecká stálice Lucie Bílá, zkušený producent a manažer hvězd Jaro Slávik a nová posila v podobě nejpopulárnějšího spíkra u nás Leoše Mareše. O postupu do semifinále ovšem bude letos nově navíc rozhodovat ještě čtvrtý porotce, a to televizní diváci! Jednotlivými koly budou provázet již osvědčení a oblíbení moderátoři Jakub Prachař a Martin „Pyco" Rausch.
V česko-slovenské verzi formátu Got Talent, který budou společně vysílat televize Prima a TV JOJ, čeká na vítěze nejen nový automobil, zájezd v hodnotě 350 000 Kč a hotovosti 50 000 eur, ale také jedinečná možnost vystoupit před nejobávanějším porotcem v historii všech talentových soutěží světa – Britem Simonem Cowellem!
Můžete se tedy znovu těšit na souboj nejlepších talentů, z nichž na konci vyjde vítězně jeden jediný, ten ze všech nejlepší a nejzajímavější. Sledujte úžasné, odvážné i zábavné výkony další řady talentů každou neděli večer na Primě! (TV Prima)

Lukoboss

Tak je tady další díl tohohle světovýho formátu a není na tom v podstatě co hodnotit. Je to stejný, chodí tam lidi s talentem, chodí tam magoři, porota mu k tomu řekne svý a jede se dál. Malá změna je ve způsobu výběru soutěžících, což pro diváka znamená, že ze 3 hodinovýho dílu tu poslední hoďku vůbec nemusíte vidět, protože se tam opakuje a zbytečně natahuje rekapitulace některých vystoupení. Jinak k tomu asi není co říct - Slávik si hraje na tvrďáka, Bílá je zase nejhodnější na světě a jediným osvěžením je "Lejoš", kterej tam tomu dává na prdel... ()

Borrtex

Pořád dokola. Ono ty dvě série co byly odvysílány bohatě stačily, ale tak jako superstár "je třeba pořád hledat nové talenty". Možná ano, ale kdo se na to má pořád dívat? Někdo příjde, odhrká své číslo, oni ho zkrytizují, a dotyčný odejde. A tak pořád dokola. Možná že někomu, koho baví sledovat jiné, jak se trapasí před celým národem se to líbí, ale pro běžného diváka, je to už moc nudné a ohrané :-) 15% ()

Bowser

Super, jak jsem myslel, že to půjde k lepšímu tak to šlo k horšímu a po první čtvrthodině neváhám hodnotit. Leoš se hned ukázal když řekl, že tam není jako porotce ale jako divák. Skvělý vědět, že o mém talentu bude rozhodovat čůropysk, kterej nemá svůj vlastní názor. A ano, začalo to pěkně s hromadou talentu, když prvního soutěžícího ukáží píšťaláka, který nic neumí. Jak to asi dopadne pro diváky co to poprvé zapli? Hned to zase vypnou...druhá žába postoupí za nic, postoupí za řeč těla pro neslyšící, kterou dělá do písničky, jééé. Totální zhulenina kde se jen čeká na účinkujícího, kterej upoutá originalitou nebo koukatelným tancem. Už aby bylo další BTG, jelikož je to přesný opak téhle masy nevkusu a demence. ()

mladas16

Uječená kráva Bílá která zkazila loňskou výhru nejtalentovanějšímu soutěžícímu Alexovi Dowis a místo něj to vyhrál další zpěvák ba dokonce operní pěvec !!! Slavík kterej všude byl a všechno viděl, prolezl každou díru (hezký dvojsmysl) a v poslední řadě trapáček Mareš. Soutěž sama o sobě je parádní nápad, ale funguje spíš v zahraničí, zejména USA a Velká Británie, kde se úspěšní soutěžící i v budoucnosti uchytí, u nás se chytlo minimum lidí. Moderátoři Prachař a Pyco mi nevadí a občas se i jejich vtípkům zasměju, ale přes tu porotu se prostě nepřenesu a tak poprvé soutěž nesleduju kvůli jejímu složení. Zlatej Honza Kraus... ()

wafc

Nepopírám svou úchylky a zároveň své gylty pležr v podobných pochybných soutěžích. Ovšem pár věcí mě vždy zarazí. Ti dva chlapci vykutálení vtipní moderátorští, no, ty víš, o kom mluvím, ty Pýčo Rauši a ty šulínku Agáte Pracharzy. Vy dva jste jako taková, hm, malá černá tečka na nevěstinných bilých šatech nebo jste jako jedna chudinka pampeliška mrtvá v žlutém poli plném radosti nebo jste jako židi v Norimberku v roce 1938... no, jste prostě špatní! To je jedno velké mínus a to druhé přichází s druhou částí tohoto spektakulárního pořadu. Vždycky jsem se nemohl nabažit zjevnou demencí účastníků a nebo jsem se v lepším případě přímo zakuckal (kucky, kucky) kvalitním Březňákem, jak jsem byl u vytržení z qualitních výkonů kontestantů, ovšem nechápu, proč mám být ochuzen o dvacet minut neřízeného smíchu tím, že se ti roštáci z Primy rozhodli pro jiný koncept. Pro horší koncept. Zpovídáním těch šašků se nedozvíme nic zajímavého a jen zbytečně přicházíme o pohled na hloupé pokušitele svého štěstí. Primo, ty blbá hoe, pokud tohle neni šPrým, tak si na protest už nikdy nenamaluju zdi Primalexem. ()

• Vítězem čtvrté řady se stal zpěvák Miroslav Sýkora. (SONY_)