Nová éra nejúspěšnější pěvecké soutěže současnosti začíná! Několik tisíc zpěváků z Česka a Slovenska se pokusí přesvědčit Paľa Haberu, Ondřeje Soukupa a Ewu Farnou, že jen oni si zaslouží stát se novým pěveckým idolem. (oficiálny text distribútora)

Zeck odpad!

Jestli ve vašem okolí znáte naivního čuráka, co se tam zase jak kokot přihlásil a musel svůj ubohý hlas a infantilní sny vyblít ve zkurveném pořadu komerční sračky Novy, okamžitě toho dementa zastřelte! Ať už tento ubohý program konečně skončí a já nebudu muset blít pokaždé, když na něj omylem přepnu. Pokud celý koncept pořadu nedokáže za deset let změnit svůj obsah a ukazuje úplně to samé v každé nové řadě, nemá v civilizované části světa právo na existenci. Přesto nás opět straší a přežívá jen díky zkurveným teenagerům bez vkusu. Přeju vítězovi tu "hvězdnou" kariéru náhradníka v béčkovém českém muzikálu a vydání vlastního CD, zdarma přidávaného k balení Perwollu Black Magic... v tom lepším případě. Viděno 10 minut, nerozeznáno od řad starých deset let, příšerná nuda vystihující programové portfolio nejtrapnější televize v Evropě ...0% ()

Segrestor odpad!

Tolik gejů a békajících hus pohromadě, to chce kuráž a tu rozhodně Nova má. Takže hodnotím odpadem, protože to skutečně odpad je a ani nepředstírá, že není. ()

Aluska88 odpad!

Are you fu*king kidding me??? WTF? OMG! Já hloupá jsem měla skvělý nápad, že se alespoň na úvodní díl další této "renomované" soutěže podívám. Když kvůli ničemu, tak alespoň kvůli Haberovi, kterého stále považuji za jednoho z nejlepších porotců, i když se také občas chová jak... Vy víte. Již po několika minutách mě obestřela hrůza a děs z toho, co se na obrazovce odehrávalo. Slovy se to nedá popsat, to musíte vidět. Klasicky postupovaly osoby, které byly naprosto směšné, absolutně neuměly zpívat, nebo byly dostatečně "bizarní", aby mohly v průběhu soutěže "dělat show." Opravdu miluju ty puberťáky, kteří tam dojdou, "přednesou" nejnovější popový hit největších "světových hvězd" a celá porota je z nich naprosto unesená. Díky nim jsem se i já, se svými "koupelnovými" a ostatními amatérskými pěveckými výkony cítila jako nejlepší zpěvačka na světě. Oproti těm, co tam byli, skutečně ano. A Farna? Buď jí profesionální manažeři této soutěže řekli, aby se tak chovala, nebo se zcela dobrovolně a (ne)vědomě chová jako naprostá kráva a, odpusťte mi ten výraz, p*ča. Já snesu všemožné kalibry, ale toto se do konce pořadu opravdu nedalo vydržet. Já jsem to nevydržela a asi tak dva dny jsem z toho měla řádnou depku. Jako náplast jsem si pustila zahraniční castingy The Voice a vystoupení ze Superstar, kde byla Anet Langerová, Martina Balogová, či fenomenální Gabča Gunčíková. Kam se to tady všechno řítí...? ()

Ainy

Hvězdičku věnuji opravdu těm talentovaným, kteří se jinak nemají šanci prosadit v šou bysnysu. No a tak to zkouší touto cestou, která jim ty dveře může alespoň pootevřít. Můj obdiv pánům Habera a Soukup ... vedle puberťácké a ujeté Ewy Farne bych to já nevydržela ... ()

castor

Mareš je pryč, první dobrá zpráva. Chlapík je to furt pohotový, ale čeho je moc, toho.. O další sérii, ať se skrývá za jakýmikoliv podnázvy a inovacemi, nikdo moc nestál. Pohoršený však nejsem, stejně jako u předešlé československé série. Další porce zesměšňování soutěžících, stejně jako hromada nezaměnitelných hlasů budoucích náhradníků v muzikálech. Moderátorská dvojice Kepková/Juraško přináší stejně jako ta předešlá sympatickou chemii, porota je vyvážená (šťavnatá Farna mě kupodivu baví). Pravidelným divákem se nestanu, ale oproti jiným (na oddychovou televizní zábavu erudovaným chytrákům) troufám poradit jednoduchý návod – tlačítek na televizním ovladači je dost, takže raději držme klapačku. ()

MM_Ramone odpad!

Tak už je to tu zase. To snáď nie je ani pravda. Neuveriteľné. Česko-Slovensko opäť hľadá svoju "SuperStar 2013". Už je to tak opozerané a nudné až to začína byť vskutku protivné. Furt dokola to isté. Namyslená tupohlavá porota (tento krát v zložení: český plešatý trkvas Soukup, slovenský nosatý buran Habera a mladučká frndička Ewka Farna) plus horda hlúpučkých, trapných somárov, čo si myslia, že z nich budú spevácke hviezdy. Už to nikoho nebaví. Ja im na to serem. Prdím na to. Splachujem to celé do hajzla. Veď presne tam patria takéto hovná. Do stoky. To je to najvhodnejšie miesto pre tento odpad! ()

kulyk odpad!

Ty vole Máňo, konečně! Už sem se lekla, že na nás vrchnost přestala myslet. Pánbů zacáluj, nedělní večery přestanou mít punc nudné šedi. Vybagárují se nám ze společenské žumpy nová žaludová Issa, kárové Gunčice a srdcové Šepsšelesty. Vždyť ony by už holky Halina Przewalská s Gábinou Koktyšovou neměly brzy koho zkoumat! A na férovost losování dohlédnou zástupci státních dozorů Palo z Hebla a Ondřej ,,sliz" Soukup, stejně jako notářka Šfarna, dítě, které svým porostem na nadočnicových obloucích dokazuje, že Visarionovič je opět sexy! Že si tu trapně hraji se jmény? Lepší než hrátky s vkusem národa, prdi. ()

Ded@M@tes

Těžko nějak objektivně hodnotit, každý rok se najde tisíce odvážlivců, kteří mají v sobě sugerovaný pocit, že umí zpívat a zrovna oni mají největší naději vyhrát 100 000 euro. Pár šťastlivců zůstane v síti a jeden se přece jen nakonec stane superstar, nevadí že pomalu každým rokem je o jednu navíc, ale ve světě se určitě neztratí, jak ostatní o kterých už pomalu není slechu. / Viděné epizody *6.dílů / ( Hodnocení: 1/10 ) ()

gogo76

Nepozerám reality, ale každé pravidlo má výnimku a tou je superstar. Nemyslím si, že by sa mala táto relácia nejako zvlášť vyvíjať. Základ jednoducho musí ostať, každý musí niečo odspievať, porota hodnotiť a moderátori niečo obkecať. Niet tu veľmi miesto na nejaké výrazné zmeny, preto nerozumiem vyjadreniam typu, že je to to isté, tak na to seriem. Hudbu mám rád a superstar sledujem od začiatku. Stále ma baví počúvať piesne v inom podaní, hlavne rockové kolo, ale i iné, len nie to, čo je 1000 krát obohrané. Porota je super, Habera je proste sympaťák a objektívne zhodnotí klady i zápory každého finalistu. Soukup ma strašne potešil a myslím, že s Haberom sú to dvaja najsympatickejší ľudia, aký v porote sedeli. Na Farnú môžme mať rôzne názory, ale mne neprekáža a myslím, že v tv sú radi, že sa chová tak ako sa chová.Tešil som sa na česko-slovenské finále, ale toho roku musím úprimne povedať, že slovač toho veľa nenamúti a všetci, ktorí na to majú sú z Čiech alebo Moravy. Najsympatickejšia je mi Sabina Křováková, ale vyhrať to môže i Kukačka, Stýblová alebo Smejkal. Moderátorská dvojka je najslabšia aká kedy bola. Kde sú tie časy Banášovej a Mareša... Občas poteší aj hviezdna návšteva, ktorá to dokáže oživiť . ()

Peytl odpad!

Televizní samice Noha, kterážto zároveň vysílá Superpsa a Superkočky, pak musí mít zákonitě ve svém repertoáru i něco jako je Supersars. Proto nebudu tak nekompromisně přísný a striktně objektivní jako moji kolegové, mažu rozšafně na LCD hovno, abych mohl dát jen a pouze jeden nádherný odpad. ()

Vančura

Právě jsem přijel z natáčení a připadám si jak zpráskanej pes. Oba moderátoři strašná slabota, mužští porotci nuda nuda šeď - díkybohu aspoň za tu Ewu Farnou, byť to sama nemá šanci zachránit, a soutěžící do jednoho tak strašně nevýrazní, zaměnitelní a fádní, až mi jejich příšerná jména defilují před očima jako jedna nerozlišitelná šeď. V momentě, kdy dozpíval poslední soutěžící, jsem si řekl, že jsem viděl dost, a vydal jsem se k autu směr domů, s tím, že mi je u piči, kdo vlastně vypadne. Prosím pěkně, řekněme si to na rovinu - toto není žádné hledání talentů, a pokud si to někdo myslí, dřív nebo později musí být strašlivě zklamán. Skuteční talenti chodí tam venku po ulicích, zpívají po klubech a po hospodách, mají své kapely složené z kamarádů a podobných nadšenců, často mají civilní zaměstnání a hudbě se věnují jen jako koníčku, a hlavně - do žádné televize se nehrnou, protože to mají v hlavě srovnané. To jen pár zpovykaných děcek ve své pošetilé touze po pozlátku slávy neprohlédnou, že toto není hledání talentů, ale prostě jen show, jejímž cílem je vyždímat z party dobrovolných zoufalců veškerou energii, aby byli posléze odkopnuti na ulici jako nepotřebný odpad, kde zjistí, že realita, do níž se vrátili, už nikdy nebude jako předtím - ale to už po nich neštěkne ani ten příslovečný pes. Je mi vážně líto, jak zoufalá nuda bylo vidět tohle naživo v barrandovských ateliérech, z čehož si mimochodem nedá moc práce odvodit, že v telce bych u toho nudou asi vážně pošel. Ach prosím, už žádný další spin-off IDOL SÉRIE, ale vážně! ()

mchnk odpad!

Možná vrchol toho, co bude postupně ještě více upadat. Ovšem, dokud bude možno z toho ždímat, a to že v ČR bude možnost určitě, tak ten mainstreamový propad nebude jistě ještě pár let tak znatelný. My ostatní se můžeme jen s vlastním pohledem a nadhledem dívat na SHOW, která by se klidně mohla jmenovat Habera Factory, Palo nepochybně a pevně drží roli těch stálých, "zlých" porotců a managerské otěže jsou již zaryty po dlouhá léta také ve stejných rukou. Je v tom pochopitelně nádech česká mentality, ovšem princip a hlavně celý způsob, jak je to divákovi prezentováno, je zase pevně v rukou zástupců copyrightu, kterým se dílo jasně daří. Ten pravý nádech toho, že Aneta kdysi před léty vyhrála, a skutečně dělala hudbu, dokonce svou hudbu, je logicky ten tam a již za rok či za dva je zjevné, že další pokračování jsou v podstatě investorský kolovrátek, ze kterého prostě musí téct prachy, za každou cenu. Nho, naštěstí mají investoři výborné spojence. TV Nova a Markýza jsou na podobné projekty jako stvořené a fakt, že po letech samostatných soutěží lze spojit dva státy do jedné, musel být pro investory přímo vánoční dárek. Prostě československý fenomén. Skoro 10ti letá live show o úpadku (nejen) teenagerů v naší zemi. Pomalu, nebo možná i rychle se z nich stávají uměle vymodelovaní amíci, odkojení hlavně virtuálně. Západní tlak funguje dokonale, nejen skladby, které si zúčastnění vybírají, nebo mají k dispozici, jsou toho jasným důkazem. Domnělá svoboda toho, že se tlaku dá vyhnout, se může ovšem u podobně smýšlejících lidí konfrontovat s faktem možného vyřazení ze společnosti vrstevníků, která dnes stylové začlenění v podstatě vyžaduje. Vystajluj se jak můžeš. Farna to v tomto ročníku řekla jasně, "Ty se neprodáváš, musíš se prodat..." Sell yourself ! Není to úsměvné ? Spíše odstrašující. Z léty se samozřejmě zvyšuje divácká náročnost a poptávka, takže se dělá co může. Do tzv. poroty se hazí kdejakej známej ksicht. Letos je to skutečně na vrcholu, ale Ewička zná své heslo (sell yourself) a tak určitě ví co dělá. Drží si styl, směšnou "ulítlost", i naprosto groteskní vážnost a znalost dané věci, takže zapadá. Leošovi už asi zato ty prachy nestály, ani nevim jestli to moderoval předtim...no sr*t na to. Takže, z jejich pohledu, určitě životní šance pro jednu Češku a jednoho Slováka, kteří mají na starosti nejen cool úsměvy do kamery, ale hlavně hledání, a někdy i vytváření nezbytně nutných individuálních příběhů, které si do amerických soutěží tohoto typu, soutěžící již přibalují automaticky. Slzy, smích, zklamání a radost, to vše zde máme, ovšem v odporně falešném obale. ()

kingik

Rozjezd zatím není žádná extra podívaná, ale dávat odpad jen z principu, je už přežitek. Porota je zajímavá, ale zpěváci nikde. Klady: erudovaná porota, dá se tím zabít čas. Zápory: jde o to co se hledá, jestli skutečný zpěvák nebo zpěvačka, tak ty nenajdou, nevhodný vysílací čas, Haberovy vepředu vypadané a následně nešikovně začesané vlasy, jako sorry, ale vypadá v tom šíleně. Mé hodnocení: 60% ()

Carol Pifková odpad!

Takže evidentne týchto sračiek nestačilo... A myslela som, že Farna bude tá dobrá a milá, nakoniec je to afektovaná krava, ktorá sa len predvádza. A tak ako tu už viacerí spomenuli, presne tak je to o sledovanosti, nie o speve. ()

Frajer42 odpad!

Nejspodnější dno českých televizí. Tvůrci se pokusili pořad dohnat ještě do většího extrému. Špatný moderátor byl vystřídán dvěma horšími. Do poroty posadili někoho, kdo by neměl ani volně pobíhat po světě. Vše je podtrženo velmi průměrnými zpěváky, když se pokusím být slušný. Upřímně si to nedovedu představit horší. ()

boshke odpad!

Co k tomu říci. Jestli by pro televizní sračky neměla být vytvořena úplně samostatná stupnice. V rámci všeho je to téměř naprosto vždy odpad. Já už pak však nemám možnost v rámci tohoto hodnocení rozdělit mega super turbo odpady (jako je toto) od standardní, tupoučké televizní produkce, jako je dejme tomu Helena nebo Gympl s (r)učením omezeným... 0% ()