Nová éra nejúspěšnější pěvecké soutěže současnosti začíná! Několik tisíc zpěváků z Česka a Slovenska se pokusí přesvědčit Paľa Haberu, Ondřeje Soukupa a Ewu Farnou, že jen oni si zaslouží stát se novým pěveckým idolem. (oficiálny text distribútora)

karlik4801

Vůbec nic, nic, nic správně. Všechno je špatně. Debilnost Novy doopravdy nechápu. Jak tohle někdo může vypustit do světa? Ten neuvěřitelně trapnej komentář okolo, falešné rozhovory mezi účinkujícími bych ještě pochopil, ale že mluví takový sračky. To jak Nova jede do hasičárny za nějakou hnuskou, která neumí zpívat je moc krásný, ale o co sakra jde? Hudební soutěž naprosto o ničem. A vrchol trapnosti je porota, Farna vždy souhlasní s verdiktem svých kolegů a nikdy neřekne svůj názor, protože tomu hovno rozumí a jak se chová? Nova jí dá za úkol dělat ze sebe píču za peníze, ale abych dělal to co ona by se asi nedoplatili. Nevím jak to může vydělávat peníze, ne sledovaností ale smskami v závěrečném hlasování. Nikdo normální přece nemůže do Novy poslat peníze. Bože, že já se na to koukal. ()

Dado odpad!

Minulé ročníky súťaže boli u mňa od odpadu oddelené okrem iného najmä hrubou čiarou zvanou kastingy, ktoré boli zárukou dobrej zábavy, no tohtoroční adepti do hviezdnej roty sú vyslovene trápni a s nimi aj všetko ostatné okolo celej súťaže. (0%) ()

MagsMoses odpad!

Musím říct, že ze všech ročníků, které jsme s nadšením sledovali, je tenhle ten úplně nejhorší, a víc hrozný to být snad už ani nemůže! Zpěváci jsou úplně mimo mísu... . Jestli jsou tohle ti nejlepší z nejlepších, tak jsem se snad i já měla přihlásit do letošní SuperStar! S prominutím, hrůza děs! ()

honza7 odpad!

Po minulém odpadu jsem si řekl, že budu hodnější a dám aspoň tu hvězdičku. Bohužel kvůli té p*če Farné (proti které jsem vůbec nic dříve neměl), která se mi totálně ZHNUSILA svojí trapností a debilitou dávám odpad, odpad a ještě jednou odpad. Nikdy už nebudu o něčem podobném uvažovat, jako, že budu hodný! Děkujeme, nechceme! ()

Phietros

Noví moderátoři a bohužel i nové složení poroty, které mi zrovna nesedí(Farná). Ale na nedělní večer, kdy člověk oddychne a koukne na zjevy co se tam objevují to stačí! Místama se opět člověk zasměje, ale za shlédnutí to bude stát až tak od užšího výběru, kdy bude 50 kandidátů a pak samozřejmě finálová dvacítka! Bohužel nejslabší superstar, za mě 40% ()

Ev.D. odpad!

Jelikož vážně nemám sílu sledovat tuhle ,,nejúspěšnější pěveckou soutěž" jak se tu píše, rozhodla jsem se ,že se aspoň pokusím podívat na záznamy na youtube abych viděla kam naše společnost spěje. PRŮSER jako prase! Jo ještě mi uvízl v paměti výrok od jedné velmi inteligentní osoby na castingu: ,,...., je mi 19 let, dělám SOU cukrářku, cukrářka bych nechtěla bejt ,protože mi to cukroví leze na nervy" Co se týče Ewy Farne jak ji všichni odsuzují za to že tu nemá co dělat ,že prý je na to mladá.... Ať tam je, do téhle naprosto dementní soutěže o úplným hovně se perfektně hodí. Stejně jen sedí, sem tam kecne nějakou totální kravinu, ztrapní se, dojde týpek a ta se može roztavit štěstím. Jak mě tohle štve. Sem tam vidím někoho kdo tam něco má ,ale zpívá takovou sračku ,že to ani nejde. Jeden z úkolů ze kterých jsem měla chuť tam dojít a rozkopat jim ksicht. Chtějí poznat talent tím ,že je nechají zazpívat stejnou písničku a komu nesedne ,,Aloha vypadni!" Někomu jdou pefektně spodky, nezazpívá f2 a zdarec seš k ničemu?? Co je toto sakra za přístup?? ()

tommy187

No tak ľudia, už dosť reality show!!! Naozaj ako máte možnosť vidieť podľa hodnotení ľudia tu už ďalšie SuperStar nechcú. Potrebujú krátky oddych od silného návalu reaility show. No stále to má sledovanosť a stále prichádzajú nové talentové šou a reality ... No toto prevedenie nestojí v podstate za nič - moderátori sú slabí, navyše až príliš sa Markíza a Nova snaží spraviť reality show a miesto kde zviditeľnia (resp. ukážu tmavú stránku) ľudí, ktorí sú mentálne chorí ... Jediné plus je tak akurát Habera, a Farna, ale celkovo sa mi táto SuperStar nepáči. No nechcem byť krutý :-), takže odo mňa krásne dve hviezdičky. BUĎTE RADI :). ()

voleman odpad!

Znovu absolutni trapnost, která nezná mezí. Vždy jsem viděl jen útržky, ale to co tam moderátoři a porotci předvádí je opravdu příšerný. Nova znovu potvrzuje, že je to absolutní sračka, a v trapnosti snad nemá konkurenci. 0% ()

Markussis odpad!

Pokud nebudu publikovat a nezanechám zde svůj skeptický pohled na tuto věc, tak tedy musím napsat, že to opravdu nechápu a nerozumím tomu. V opačném případě napíšu toto. O peníze jde vždy až na prvním místě, to je jasné dávno. Osobně jsem se s takovýmito pořady - nepořady už smířil a beru je jako fakt. Ono se dnes vlastně jedná téměř vždy již o reklamu. Byť chápáno oficiálně jako televizní pořad a zábava, tak ve skutečnosti pořádně klamavá reklama, zaměřená na mladé naivní zpěváky - nezpěváky. Výdělek komerční televize, o nic jiného nejde. Co je ovšem hnus fialový? To je celá ta zpronevěra okolo, ano to, co se děje okolo. Pan Soukup a Pan Habera by za peníze neváhali prodat svou hudební a uměleckou duši, pokud ještě nějakou mají, ďáblu současného, globalizací zdegenerovaného, showbyznysu. Co je vlastně dnes hudba v ČR. Každému, kdo má všech pět pohromadě a z hudbou to myslí vážně, je jasné, že musí hrát nejprve u táboráku, v klubu a sám si vydláždit svou uměleckou cestu, to za něho, ani případně po úspěšném absolvování soutěže, nikdo jiný neudělá. Mladí náctiletí jsou oblbováni z řad porotců, kteří tuto situaci znají, znají svou nelehkou situaci a svou manipulací si z platu porotců usnadňují své živobytí. Člověk, který vleze s hudbou, zpěvem do televize a projde takovouto soutěží, je v celém jejím průběhu deformován jak sardinka v levné plechovce. Ano, všichni vítězové těchto řad nezapadli, ovšem díky vlastní již našlápnuté hudební cestě. Ten nebohý zbytek končí na firemních večírcích, promo akcích a v nejhorším případě v současných sračkoidních muzikálech, kde je, co do celku, talentu asi jako v Ordinaci v růžové zahradě. Superstar a podobné skvosty tedy dnes mají jediný pozitivní přínos. Člověk se díky těmto ukazatelům může zorientovat a vyhnout se takovýmto nesmyslům i v jiném odvětví. ()

Dromed odpad!

Farná dělá čest svému jménu. Kdysi jak jsem to jednou zkusil, taky jsem se choval jak idiot. A teď vážně. Je to hezká holka, dobrá zpěvačka a pěkná kráva. Raději zůstanu zamilovaný do Lucky Vondráčkové. Habera je mrtvá hvězda. A laciní neznámí moderátoři asi vybraní na stejně hloupém castingu jako už dávno vyčerpané zásoby československého zpěváckého talentu. Divím se, že tam ještě někdo leze, když vidí jaké jsou "Superstars" vítězové minulých ročníků. Kromě Anety Lesbarové jsi nepamatuji jediné jméno. ()

Saf123 odpad!

Jak tak koukám, tak všichni zde mají stejný názor vystihnutý v jejich komentáři. Tato soutěž už je ohraná, skoro stejní porotci veprostřed s osobou, kterou bych nejradši sestřelila. Není co jiného dodat prostě stupidita roku. ()

Billie777

Česko Slovenská Superstar byla dobrá na začátku, první a ještě tak druhá řada. Je toho už opravdu moc. Každý rok další a další talentová show, která objeví spoustu nových talentů, o kterých ale ve většině případech není po pár měsících od skončení soutěže ani vidu, ani slechu. Nová moderátorská dvojice nijak zvlášť nepřekvapí a porota? Habera už je tak "přeporotcovanej", že už to víc snad ani nejde, Soukup se po nějaké době pauzy vrátil do starých lovišť a jediný on mi tam ještě nevadí. A Farna? Nikdy dřív mi nevadila, připadala mi v pohodě ale tady jsem se přesvědčila, že je to pořád ještě puberťačka. Na tom by vlastně nebylo nic tak špatnýho - až na jednu věc. Takové mladé nevybouřené kuře nemá v porotě prostě co dělat. Hlavně je to pořád to samé, vlastně nic nového nám tahle soutěž už nepřinese, prostě už je to tak šíleně ohraný, že to diváka nemůže bavit. ()