Nová éra nejúspěšnější pěvecké soutěže současnosti začíná! Několik tisíc zpěváků z Česka a Slovenska se pokusí přesvědčit Paľa Haberu, Ondřeje Soukupa a Ewu Farnou, že jen oni si zaslouží stát se novým pěveckým idolem. (oficiálny text distribútora)

Paja.93 odpad!

Úroveň moderátorů 0. Úroveň soutěžících 0,1. Úroveň poroty, která se odporným způsobem vozí a posmívá soutěžícím a asi si léči své hvězdné komplexy -0,1. Úroveň pořadu "k nezaplacení". A od toho je tu Nova. ()

Mr.Atsor

Jak krásné a napínavé byly tyto soutěže, když neběžely v televizi skoro bez přestání, nebyly stále o tom samém a celý koncept se nepřestal točit kolem soutěžících, ale kolem porotců. Do tohoto ročníku byla dosazena mladá Ewa Farna, kterou mám osobně rád. Bohužel několik jejich výstupů z ní spíš dělá něco, na co se lidé dívat nechtějí, nezajímá je to a otravuje. Je logické, že Nova už neví, co dál, takže se snaží zaujmout i mladé diváky tím, že dosadí pěknou zpěvačku jejich věku. Bohužel je výsledek spíše kontraproduktivní. ()

xDamaj

Je to zmateně sestříhané a přeefektované a někdy se u toho cítím tak trapně (ať už díky porotcům, nebo soutěžícím), že bych se nejraději zavrtal hluboko pod zem. | A Farná musí dostávat pořádně zaplaceno za to co provádí, protože v jiných pořadech vypadá mnohem inteligentněji až sympaticky. ()

maniacxl odpad!

To je to nejvíc nejhorší,co Nova letos vyprodukovala.Minulým ročníkům jsem dával šanci minimálně kvůli moderátorům,ale letos kurva to je teda něco!!Trapas nad trapas.No a samotní zpěváci mega mega hrůza.Zastavte to proboha,ještě je čas,a nikdy více se do dalších ročníků nepouštějte.O porotě se raděj bavit nebudu,nechci být sprostej,oni sami nejlíp ví,jak si vedou,že!? ()

mondavi

Vůbec to nevidím tak černě jako valná většina z vás (beztak polovina, co dala odpad, tak na to civí). Pravda, že pro superstar mám maličkou slabost, ale když se na tuhle řadu podívám trochu s odstupem, vidím, že zlepšili, co v minulých řadách pokulhávalo a to, aranžmá, stylisty a výběr písní, kterými soutěžícím zbytečně nepodkopávají nohy. Jinak řečeno zpívají to, co jim sedí a je jim blízké, což oceňuji především. Farná jako oživení poroty pro mě rovněž plus, na rozdíl od socialisticky vysmáté Zorky a méně výrazného Jurašky. To že se v grandfinále pokaždé utká jeden zástupce česka a jeden ze slovenska je už trochu podezřelé, ale o peníze jde přece až v první řadě. V. ()

JP84 odpad!

Že to tu novu pořád baví: jako kolovrátek neustále naší naivní mládeži oblbovat jak se z nich stanou hvězdy, že je čeká sláva, úspěch, hafo prodaných desek... a pak to přinejlepším skončí na firemních party nebo veletrzích. Do prdele s tím, jdu spát. P.S.: kam Mareš nemůže, tam nastrčí Farnou ()

MorraEddie

Superstár nové éra? Opět to samé,jen proběhla výměna v podobě moderátora,ale těžko říct jestli k lepšímu. No a Ewa Farná,tak to je pro mě kapitola sama o sobě. Uvidíme dál jak se to vyklube ()

brasek

Bieda, nuda... zatiaľ bez atmosféry. Pokiaľ to bude mať rovnaké grády aj v priamych prenosoch tak táto séria veľmi rýchlo skončí kvôli slabej sledovanosti. ()

unclejack odpad!

Dvojica totálne nesympatických moderátorov a trojica porotcov , ktorí nazaujmú ani náhodou. Habera je kat ktorého má už každý dosť , Ewa Farna tam tancuje po stole , čo môže zaujať leda tak jej fanúšikov a Soukup je ako Haberovský klon , ktorý potrebuje ešte tak rok-dva aby sa dostal do tej správnej zabijáckej nálady. Dúfam že ešte tam cez priame prenosy pozvú bývalých superstaristov , najmä Chodúra. Tisíckrát obohraný formát , ktorý už NIKOHO nezaujíma. ()

misacvrk

Jedna hvězda za to, vcelku pěkné finálové pódium. Ostatní stoji za prd, jak zpěváci, jak moderátoři, jak porota, jak zpracování pořadu atd atd... . ()

nikinikiniki

Rok od roku mi Superstar přijde trapnější a trapnější. Špatná porota, špatní moderátoři (kdyby tam byl Mareš s Tinou hned by to vypadalo jinak) a štve mě, že je všechno tak strašně zlouhavé a hlavně zmodernizované. Když si vzpomenu na první Superstar, tak to bylo naprosto o něčem jiném. A protože jsem antifacebookařka, tak mi děsně štvala na castingu ta zjevující se "like" či "dislike" ruka. ()

Tsuki003

Já proti talentovým soutěžím nic nemám, ale tohle už je mnohokrát ohraná písnička. Po tolika řadách Superstar už ani toto, velmi ironicky s podtitulem Nová Éra, nepřináší nic nového. Navíc nevím, kde Nova zalovila, ale moderátoři které vytáhla na světlo, jsou vážně ryby. Stupidní pokusy o humor, který je neustále pouhými sexuálními narážkami nebo šťouráním do osobních věcí soutěžících i poroty... I ty mláďata tam působí vedle poroty profesionálněji. Ne, prostě nic nového, je to neustále stejné. A šance na nalezení budoucích hvězd je mizivá... ()