Nová éra nejúspěšnější pěvecké soutěže současnosti začíná! Několik tisíc zpěváků z Česka a Slovenska se pokusí přesvědčit Paľa Haberu, Ondřeje Soukupa a Ewu Farnou, že jen oni si zaslouží stát se novým pěveckým idolem. (oficiálny text distribútora)

Ben111 odpad!

Hrůza, děs... Nesympatičtí moderátoři i porota v čele s Farnou, o které jsem do teď netušil že je až tak blbá. ()

Kletus odpad!

Ať jdou do prdele se svym amerikanismem a ukňouranejma prvoplánovejma ubrečenejma komerčníma cajdákama! Porota je trapná a netaktní a Ewa Marná zpěvu evidentně rozumí jako já bankovnímu účetnictví. PS: Kdyby dneska tam přišel ten zubatej kokot se svojí stávkou dídžejů :-) na 100% by ho poslali dál s 70% šancí na celkovou výhru celý soutěže(edit-7.4.2013 21:01) Kurvení hudební kultůry pokračuje rockovým kolem-Koukat jak banda buzíků bez jediný špetky charismatu kurví hit mojí nejoblíbenejší skupiny AC/DC(...Bon Scott se musí v hrobě obracet...) je přinejmenšim terapie šokem. Ať to už skončí nebo se pokusim podat na Novu hromadnou žalobu ve věci kurvení vkusu už tak dost vykurvený mládeže.(omlouvám se za vulgarismy a gramatické chyby) Jediným čím se můžu chlácholit je, že jakmile to skončí už o zůčastněných nikdy neuslyšíme. ()

Meg348577 odpad!

30 vteřin sledování TOHOTO a hodnotím odpadem. A těm, co by chtěli argumentovat tím, že z 30ti vteřinového úryvku přeci nemůžu objektivně usoudit o (ne)kvalitě, vzkazuji: ANO, V TOMTO PŘÍPADĚ OPRAVDU MŮŽU!!! ()

iveta234

Samotná superstar snad tak špatná není, proč si to nezkusit "naživo", ale porota by asi měla být jiná, nebo alespoň částečně...Jak může Ewa Farna někoho hodnotit, když sama ještě nic neumí?? To, že natočila CD není opravdu rozhodující, to má dnes kde, kdo a neznamená to, by měl hodnotit někoho dalšího. Svůj názor snad vyslovit může, ale takhle rozhodovat fakt ne! Pan Soukup ja samozřejmě na místě, ale místo pana Habery byla lepší paní Osvaldová. Je to samozřejmě jen můj názor. ()

Lucka07 odpad!

Kdysi Leoš Mareš společně s Adélou Banášovou tomu dávali opravdické grády, a posunuli pořad o level výše. Letošní moderátorská dvojice pořad ničím nevyzvedá, ba naopak jej potápí. Jsou pro mě naprosto nevýrazní, ničím nezajímaví, a vůbec mi tam nesedí. Nechápu, podle čeho Nova a Markíza vybírala, a proč je obléká do tak příšerných hadrů. Pořád si říkám, že kdyby jejich výstupy vystřihli, o nic bychom stejně nepřišli. Co se týče poroty - pánové jsou o.k. Ale proč proboha střelená Ewa Farná? Nova s Markízou by udělaly mnohem lépe, kdyby ji strčili mikrofón a poslali mezi lidi místo Kepkové. Tam je její místo. Vláček s Bene Cristovaem, autobus s Harichem, hospoda s Gunčíkovou,... jen chabá snaha udělat NĚCO z ničeho! Prostě letošek vypadá naprosto bídně. ()

bez1

Stále stejná naivní mládež, co si myslí, že přes tuhle reality udělá karieru, pár rychlokvašek, co se objeví na nějakém tom večírku a zazpívá v nějaké hloupé TV show. Za rok už po nich neštěkne ani pes. ()

micud

Mě se zdá, že tahle soutěž probíhá moc často na tak malý stát. Sice připojili slováky, ale i tak. Četla jsem seznam top 10 z roku 2011 a pamatuju si jen dva lidi, ostatní u mě upadli v zapomnění. A to jsem to docela pravidelně sledovala. A k pořadu - Ewa Farná je asi snaha tvůrců o omlazení poroty, no dle mého se to moc nepovedlo. Moderátoři nemastní neslaní. ()

dudel3333 odpad!

škoda slov.................načo je toto dobre,aby nenažratá Markiza šplhla u divakov,dakujem je trapna a stale davat Superstar kde vítaz upadne o mesiac do zabudnutia................no comment.A toto je akože porota ,čo take "užasné"urobila slečna Farna za tu svoju kratku umelecku karieru............hmm na Slovensku ju skoro nikto nepoznaa ona ma vo svojich 20tich niekoho hodnotit...............aj to tak dopadlo ()

Raggnar odpad!

Top sračka. Sejde se vietnamec, dement, buzerant a několik objektu u kterých těžko rozeznat pohlaví, do toho mele banda hovad v čele s evičkou, která měla být trhákem ale je to FAIL roku a ještě publikum, plné pubertaček, které brečí, jak kdyby tam vystoupil Bieber. Sledovanost má větší snad aji hulvát Babica. Opětovně žádám o zavedení ZÁPORNÉHO hodnocení, včetně černých hvězdiček. ()

MaximusMax

Milí sofistikovaní uživatelé čsfd, přestaňte prosím hodnotit filmy a pořady, které jste neviděli, taková hodnocení postrádají nejmenší smysl, děkuji. Tohle pokud vím je stránka konkrétního ročníku této soutěže, čili se zde nemá hodnotit to, jak se vám líbí tato soutěž jako taková, ale co si myslíte o ročníku 2013. Jiná věc je bohužel ta, že letošní ročník JE vskutku špatný. Viděl jsem asi dva díly castingu, jeden díl z divadla a dva díly finále a opravdu se mi nedaří rozluštit strategii, kterou letos tvůrci zvolili. Všeho je tam méně a celá soutěž působí jako dietní demoverze superstar, než jako plnohodnotná soutěž. Porotců je o jednoho míň (to by samo o sobě nevadilo), semifinálová kola (dle mého názoru nejlepší část soutěže, ve které šlo skutečně v rámci možností o zpěv), byla zredukována na jedno kolo a finálová kola absolutně postrádají jakýkoliv koncept. Témata jednotlivých kol nemají sebemenší vliv na styl a dramaturgii večerů, vyřazování soutěžících bylo okleštěno o labutí píseň (vždyť jde jen o pěveckou soutěž, tak proč by tam měl někdo zbytečně zpívat). Jakoby šlo o nějakou levnější odnož pořadu. Nerozumím tomu a nechápu, jaký záměr tím tvůrci sledují. Přitom stačí si vzpomenout, jak vypadala slovenská superstar před tím, než se spojila s českou (což se asi nemělo nikdy stát). Uvolněný pořad, pohotoví, pozitivní a přátelští moderátoři, kteří tuto příjemnou náladu přenášeli i na soutěžící. Pořad zaměřený převážně na zpěv a méně na křečovité ždímání emocí. Zkrátka na to šli Slováci jednoduše, chytře a fungovalo to. Nevím, jestli to u nás někdy pochopí. ()

nickymilka odpad!

Ačkoliv je to nechutný showbussiness a cca 75% účastníků jsou jen podprůměrní zpěváci bez špetky talentu..... nejhorší je na tom to, co z toho dělají porotci - lidé s popularitou TV novy a Blesku. Morální a etická hodnota je zkrátka nulová. A to hysterčení, křepčení a rádoby odborné kecy bych nejradši nikdy neviděla. Ach jo.... tomuhle se říká kultura národa? Kam to spějeme. Lidi, pusťte si radši Pražský jaro!!! Zajděte na PKF nebo do opery a nečumte na takový s***čky! ()

skepticka

Táto relácia má dobrú a zlú stránku.Tá zlá, je tá nechutná americká prezentácia s pubertálnymi fanynkami,ktoré majú od objektivity skutočne ďaleko a nezáživné,často až priblblé komentáre poroty.Tá dobrá je tá,že je schopná motivovať hlavne mladých ľudí,ktorí sa aspoň pokúsia o niečo iné,ako sedieť celý deň na zadku a hrať počítačové hry(to ešte v tom lepšom prípade) Súhlasím,že tento ročník nie je práve najsilnejší,ale nezatratím celú súťaž.Naviac sa priznám,že milujem,keď sa na pódium postaví nenápadná,priemerná osôbka a zaspieva,alebo zatancuje tak,že musím zatajiť dych a naskočí mi husia koža.Ak by som to mala zhrnúť,aj keď nemá vždy vysokú umeleckú hodnotu,rozhodne má svoj význam. ()

AltairAhad odpad!

Ultra sračka a to jsem do toho ještě nezapočítala Farnou! Všechno špatně. Našel by se tam maximálně 1 zpěvák, který dokázal zaujmout. Ostatní? Škoda mluvit. Škemrání o hlasy? Ještě větší škoda mluvit. ()

kohout08 odpad!

Vypadá to asi asi na nejhorší Superstar. :D Viděný první díl ještě v repríze a už teď vím, že další díly si nepustím. :) ()

s.fergie odpad!

Proč se točí další SuperStar?To někoho baví se na to dívat??Je to pořád to samé dokola.Porota je příšerná.....Myslím,že Nova by měla přestat točit tyhle sračky a začít kupovat radši pořádný a nový filmy.Začíná to být nejhorší Česká televize!!! ()

nOwAsToRm odpad!

Aluska88=pod Váš komentář se podepisuji. Na tuhle sračku se snad může dívat jen slepý a poslouchat jen hluchý. Více nemá význam dodávat. ()